PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Podziękowania dla Dziekana, dr. Aleksandra Wolskiego

Drukuj

Dziekan Wydziału Zamiejscowego GWSH w Żorach otrzymał podziękowania za udział w 9. Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach.

- Udział Pana Dziekana w dyskusji był ważnym merytorycznie głosem – wzbogacił wymianę poglądów i pogłębił wiedzę uczestników – napisał w specjalnych podziękowaniach Tomasz Zjawiony, Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

Dr Aleksander Wolski był zaproszony jako ekspert do dyskusji poświęconej turystyce i produktom regionalnym, które są siła napędową dla rozwoju regionu.

EKMiSP 2019

Tegoroczny 9. Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw odbywał się w dniach 16-18 października.  To jedno z jest największych wydarzeń w Europie, gromadzące na wspólnych dyskusjach przedstawicieli władz rządowych i samorządowych, przedstawicieli nauki i kultury oraz przedsiębiorców. W tym roku w ramach kongresu na 100 wydarzeń w formie sesji panelowych, warsztatów i prezentacji zarejestrowała się rekordowa liczba uczestników. Podczas Targów Biznes Expo swoją ofertę zaprezentowało 100 wystawców. Pośród blisko 8 tysięcy gości, w kongresie uczestniczyły delegacje z całego świata, m.in. ze Słowenii, Kanady, Ghany, Angoli, Węgier, Austrii, czy Hiszpanii.

 

Poniżej zdjęcia z panelu, w którym uczestniczył dr Aleksander Wolski.

 

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+