PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Patronat dla kierunku studiów podyplomowych

Drukuj

Inspektor Danych Osobowych to kierunek studiów w GWSH, który zyskał uznanie i patronat Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

Patronat RIG-u dla kierunku Inspektor Danych Osobowych

- Należą się Państwu słowa uznania za uatrakcyjnianie oferty edukacyjnej, która gwarantuje studentom sukces na ryku pracy-czytamy w piśmie przesłanym do dr. hab. Krzysztofa Szaflarskiego, prof. GWSH, Rektora Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach. Prezes Izby, Tomasz Zjawiony podkreśla, że nowe możliwości, które zapewnia nasza uczelnia, korespondują z oczekiwaniami m.in. środowisk gospodarczych.

Patronat RIG-u na kolejną edycję studiów podyplomowych na kierunku Inspektor Danych Osobowych to wyróżnienie i nobilitacja.

Inspektor Danych Osobowych

Kierunek trwający w GWSH przez dwa semestry jest prowadzony wspólnie z  Kancelarią Maruta Wachta, która specjalizuje się w obsłudze projektów IT.

Celem studiów podyplomowych jest przekazanie praktycznej wiedzy z zakresu ochrony danych osobowych oraz przygotowanie do pełnienia funkcji Inspektora Ochrony Danych. Pełnienie funkcji Inspektora Ochrony Danych jest obecnie niezwykle ciekawym i przyszłościowym zawodem.

Szczegóły dotyczące studiów na kierunku Inspektor Danych Osobowych

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+