Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korgantego - Uczelnia Akademicka

GWSH partnerem Biegu Korfantego

Drukuj

W tym roku Bieg uliczny im. Wojciecha Korfantego wystartuje już po raz 26. GWSH, włączyła się do imprezy, która przyczynia się do upamiętnienia Patrona naszej Uczelni.

Bieg uliczny im. W. Korfantego

Dystans do pokonania to 10 km. Start 27 kwietnia 2019 r o godz. 11.00 z ul. Jagiellońskiej. Trasa biegu jest tak poprowadzona, aby połączyć dwa pomniki Wojciecha Korfantego i dwa miasta. Rozpoczyna się na placu Sejmu Śląskiego, a kończy w Parku Miejskim w Siemianowicach.

Wśród uczestników Biegu Korfantego są biegacze z całego województwa i nie tylko. W imprezie, która cieszy z roku na rok coraz większą popularnością uczestniczą zarówno amatorzy, jak i doświadczeni biegacze.

Termin biegu przypada w okolicach daty urodzin Wojciecha Korfantego (Korfanty urodził się 20 IV 1873r. w Siemianowicach Śląskich) i jest częścią obchodów rocznicy urodzin polityka.

GWSH partnerem Biegu Korfantego

W tym roku GWSH została partnerem biegu. Nie tylko wystawimy drużynę, która pobiegnie w barwach naszej uczelni, ale będziemy również obecni na trasie. Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach od 2002 roku nosi imię Wojciecha Korfantego - Wielkiego Górnoślązaka, Dyktatora III Powstania Śląskiego, parlamentarzysty i pisarza politycznego.

Jeśli chcesz dołączyć do naszej ekipy biegowej czekamy na Ciebie. Wystarczy zgłosić się do Działu Promocji (pokój 107, budynek A) lub na FB uczelni.

 

Członek - Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich Członek - Alliance, Universities For Democracy Członek - Światowa Organizacja Turystyki Członek - European Council for Business Education Akredytacja - Stowarzyszenie Edukacji Menedżerskiej Forum Członek - Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach Członek - Instytut Gospodarki Nieruchomościami Członek - Polskie Towarzystwo Ekonomiczne - Oddział Katowice Partner - IBM Partner - Kamsoft Partner - Alstom Partner - Polska Izba Biegłych Rewidentów Partner - Green Bridge Partner - Marco Partner - Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości Członek - Ogólnopolska Sieć Biur Karier Partner - Capgemini Partner - PWCPartner - Ataxo Partner - Kariera w Finansach.pl Partner - Górnośląskie Forum Informatyczne Partner - Jobs.pl Partner - e-kapita.pl Partner - mlody-inzynier.pl Partner - Cyclad Partner - DlaStudenta.pl Partner - HRInvestment Partner - Rockwell Automation Partner - Randstad Partner - Eures Partner - ING Partner - Logotec Partner - Work Express Partner - Raben Projektor
gwsh.pl

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa
im. Wojciecha Korfantego

40-659 Katowice, ul. Harcerzy Września 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

Erasmus+