PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

10-lecie Wydziału Zamiejscowego w Wiedniu

Drukuj

Rok 2019 dla naszej uczelni oraz dla społeczności Wydziału Zamiejscowego GWSH jest rokiem szczególnym. Nasza placówka w stolicy Austrii działa już 10 lat.

10-lecie Wydziału Zamiejscowego w Wiedniu

Uroczysta inauguracja nowego roku akademickiego w Wiedniu, będzie jednocześnie okazją do wspólnego spotkania władz uczelni, wykładowców, absolwentów i wszystkich przyjaciół wiedeńskiego Wydziału z okazji jego 10-lecia. W marcu 2009 roku rok akademicki zainaugurował pierwszy rocznik studentów. Od tego czasu mury GWSH w Wiedniu opuściło kilkuset absolwentów.

Bal Absolwenta

Zapraszamy serdecznie wszystkich Absolwentów studiów prowadzonych w Wiedniu do udziału w obchodach 10-lecia Wydziału Zamiejscowego. Szczegóły jubileuszu, który będziemy świętować 19 października 2019 zamieściliśmy na stronie: https://lp.gwsh.pl/10lat-wieden

Jedyna polska uczelnia w Wiedniu

GWSH jest w chwili obecnej jedyną polską uczelnią posiadającą uprawnienia do prowadzenia studiów wyższych na terenie Austrii i jedną z dziesięciu uczelni publicznych i niepublicznych, które posiadają uprawnienia do prowadzenia kształcenia na terenie innych krajów.

Wiedeńska oferta edukacyjna GWSH skierowana jest głównie do Polonii austriackiej oraz do naszych rodaków przebywających czasowo w Austrii.

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+