PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej
Baza dydaktyczna

Koło Naukowe Kosmetologii

Drukuj

Interesujesz się tematyką związaną z kosmetologią? Chcesz poszerzyć swoje zainteresowania w tym temacie? Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach zapewnia ci taką możliwość.

Koło Naukowe Kosmetologii

Koło Naukowe Kosmetologii „Cosmetology, Cosmetic and Science Association” powstało w czerwcu 2017 roku. Skupia studentów Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej, którzy zainteresowani są szeroką tematyką związaną z kosmetologią. KNK działa na Wydziale Medycznym. Pomysłodawczynią i opiekunem naukowym koła jest dr Katarzyna Wytyczak. Funkcję przewodniczącej koła pełni Weronika Kononowicz.

Celem KNK jest zgłębianie wiedzy z zakresu Kosmetologii oraz nauk interdyscyplinarnych, rozwijanie umiejętności praktycznych, przydatnych w pracy kosmetologa, poszerzanie indywidualnych zainteresowań, wymiana poglądów naukowych i doświadczeń studentów, prowadzenie i wspieranie prac naukowych studentów, integracja środowiska studenckiego i promowanie Uczelni.

Dołącz do Koła Naukowego Kosmetologii

W ramach działalności koła możliwe jest m.in. prowadzenie prac badawczych, uczestnictwo w seminariach i konferencjach naukowych, publikowanie prac członków koła w zeszytach naukowych, w wydawnictwach związanych z branżą beauty oraz samokształcenie się.

Na Facebooku działa grupa:  GWSH Koło Naukowe Kosmetologii „CCSA”.  Żeby dołączyć do KNK wystarczy zgłosić się do dr Katarzyny Wytyczak e-mailem: katarzyna.wytyczak@gwsh.pl lub telefonicznie  607 692 268.

Więcej informacji na stronie: http://www.gwsh.pl/dla-studenta/kolo-naukowe-kosmetologii.html

 

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+