Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korgantego - Uczelnia Akademicka

Wybory do Rady Studentów GWSH

Drukuj

Głosowanie trwa do niedzieli 7 czerwca. Przedstawiamy osoby, które zgłosiły swoją kandydaturę do Rady Studentów GWSH.

Zachęcamy do głosowania w wyborach do Rady Studentów na nową kadencję. Głosowanie kończy się w niedzielę 7 czerwca na: tinyurl.com/RS-GWSH 

Na kogo można oddać swój głos?

1. Katarzyna Boduch - studentka drugiego roku fizjoterapii. Jest instruktorem pływania oraz ratownikiem WOPR. Dzięki tej pracy, która stała się jej hobby, nie boi się podejmowania nowych wyzwań. Od roku działa w Radzie Studentów, co przyczyniło się do nowych kompetencji. Podkreśla, że jest osobą otwartą, łatwo nawiązuje kontakty. Zawsze ambitnie dążę do celu – zaznacza Kasia i dodaje, że zapewni reprezentację w Radzie wszystkim studentom z Budynku C.

2. Wiktoria Grochulska - studentka drugiego roku prawa dziennego. Debiutantka w Radzie Studentów, pełna zapału i pozytywnej energii. Chętna do poznawania nowych ludzi, otwarta na potrzeby drugiego. W wolnej chwili jeździ na rowerze, zwiedzając okolice Siemianowic i Chorzowa. Miłośniczka seriali.

3. Wojciech Magierowski - student trzeciego roku prawa stacjonarnego w GWSH. Od dwóch lat działa w Radzie Studentów, obecny Przewodniczący Samorządu Studenckiego. Tak jak obiecał, powołał sekcję siatkówki, która w zawodach AZSu pokonała drużyny z pozostałych uczelni niepublicznych. Pozostaję w bieżącym kontakcie ze starostami grup i staram się na bieżąco rozwiązywać wasze problemy - dodaje Wojtek.

4. Julia Salwińska - studentka pierwszego roku fizjoterapii. Sport to jej pasja. Już na początku pomagała przy sportowym życiu uczelni nie tylko prowadząc zajęcia z siatkówki czy pełniąc rolę trenera w zawodach, ale również biorąc udział w wielu z nich. Od niedawna należy do Zarządu Klubu Sportowego AZS. Swoich sił chcę spróbować również w Radzie Studentów GWSH. Jest wesołą, otwartą osobą, lubiącą nieść pomoc innym, a także gotowa podejmować się nowych wyzwań.

 5. Weronika Zielińska - studentka drugiego roku prawa. Od początku swojej przygody ze studiami angażuje się w sprawy uczelni. W zeszłym roku objęła stanowisko Wiceprzewodniczącej, uczestniczy w naszym klubie sportowym, a także jest członkiem Koła Naukowego Prawa i Administracji „IUSTITIA” – Dzięki pracy na wielu płaszczyznach poznaję potrzeby studentów i staram się, znaleźć nowe pomysły na „uprzyjemnienie” życia studenckiego – mówi Weronika.

Członek - Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich Członek - Alliance, Universities For Democracy Członek - Światowa Organizacja Turystyki Członek - European Council for Business Education Akredytacja - Stowarzyszenie Edukacji Menedżerskiej Forum Członek - Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach Członek - Instytut Gospodarki Nieruchomościami Członek - Polskie Towarzystwo Ekonomiczne - Oddział Katowice Partner - IBM Partner - Kamsoft Partner - Alstom Partner - Polska Izba Biegłych Rewidentów Partner - Green Bridge Partner - Marco Partner - Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości Członek - Ogólnopolska Sieć Biur Karier Partner - Capgemini Partner - PWCPartner - Ataxo Partner - Kariera w Finansach.pl Partner - Górnośląskie Forum Informatyczne Partner - Jobs.pl Partner - e-kapita.pl Partner - mlody-inzynier.pl Partner - Cyclad Partner - DlaStudenta.pl Partner - HRInvestment Partner - Rockwell Automation Partner - Randstad Partner - Eures Partner - ING Partner - Logotec Partner - Work Express Partner - Raben Projektor
gwsh.pl

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa
im. Wojciecha Korfantego

40-659 Katowice, ul. Harcerzy Września 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

Erasmus+