PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Marek Piekarczyk – z głębi serca dla Hospicjum Cordis

Drukuj

Marek Piekarczyk, legendarny wokalista słynnej grupy TSA, wystąpi 14 kwietnia w Teatrze Śląskim na koncercie charytatywnym na rzecz Hospicjum Cordis w Katowicach. Akademia Górnośląska jest partnerem promującym wydarzenie.

"Gdy spotkaliśmy się kilka miesięcy temu w naszym Domu podczas kręcenia teledysku do kolędy, poczuliśmy jakbyśmy znali się od lat. Owszem, Jego znają wszyscy – nas pewnie nie aż tak wielu. Od lat na scenie, legendarny wokalista takich zespołów jak: Biała 21, Sektor A czy słynącej z wielu przebojów grupy TSA, juror jednego z muzycznych programów telewizyjnych. Prywatnie – serdeczny, uśmiechnięty i empatyczny człowiek. Gdy dowiedział się, że najstarsze i największe w Polsce hospicjum stacjonarne potrzebuje pomocy, nie zastanawiał się ani chwili. Zaoferował swą pomoc. W koncercie charytatywnym na rzecz podopiecznych Hospicjum Cordis w Katowicach wystąpi wraz ze swoimi przyjaciółmi...wprost z głębi serca. To będą niezapomniane chwile” – zapraszają na koncert Podopieczni & Zespół Hospicjum Cordis.

Koncert charytatywny z udziałem Marka Piekarczyka w pięknych wnętrzach Teatru Śląskiego rozpocznie się o godz. 18:00 w piątek 14 kwietnia. Zapraszamy do udziału! Bądźmy tam razem!

Bilety-cegiełki w cenie 100 zł są do nabycia w kasie biletowej Teatru Śląskiego – stacjonarnie lub poprzez rezerwację telefoniczną i późniejszy przelew.
Kasa biletowa czynna jest od poniedziałku do soboty: godz. 12:00-19:00 (przerwa 15:45-16:00)
niedziele i święta: 2 h przed wydarzeniem
tel.  +48 32 259 93 60 

Hospicjum Cordis istnieje od 1990 r. Opieką otacza dzieci i dorosłych cierpiących na chorobę nowotworową i inne przewlekłe schorzenia. Studenci Wydziału Medycznego naszej Uczelni odbywają tam zajęcia i praktyki w ramach umowy zawartej między AG a Hospicjum.

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+