PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

IV Świąteczny Turniej Siatkówki w Akademii Górnośląskiej

Drukuj

W minioną niedzielę odbyła się kolejna edycja Świątecznego Turnieju Siatkówki organizowanego przez naszą uczelnię. Świąteczną atmosferę oprócz odpowiedniej muzyki dopełniły przebrania zawodników – elfów, mikołajów i reniferów.

 Po zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna Ugul Team, której przypadł zaszczyt pierwszego włączenia światełek na choince ubranej przez wszystkich zawodników. Choinkę można podziwiać przy wejściu do budynku C, obok sportowej gabloty informacyjnej AZS-u.

Najlepsi zawodnicy turnieju zostali zaproszeni do udziału w Akademickich Mistrzostwach Śląska w Siatkówce Kobiet i Mężczyzn, które za niedługo odbywają się w Gliwicach. Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi siatkówki, które odbywają się w środy zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie www.akademiagornoslaska.pl/azs

Wydarzenie zorganizowano w ramach projektu płatnego ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki na podstawie umowy nr SONP/SN/550225/2022 z dnia 28 grudnia 2022 roku; nazwa projektu: „Sport drogą do zdrowia przez całe życie” realizowanego w ramach konkursu ogłoszonego w dniu 8 marca 2021 roku przez Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu „Społeczna odpowiedzialność nauki – Popularyzacja nauki i promocja sportu”; kwota dofinansowania 330 204,50 zł.

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+