PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Wydział Zamiejscowy AG

Favoriten Volkshochschule
Arthaberplatz 18, Wien

kontakt - więcej

Informacje o Wydziale

Drukuj

Wydział Zamiejscowy AG w Wiedniu zaprasza na studia:

 

Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny AG (przekształcony w Wydział Zamiejscowy AG) w Wiedniu powstał w 2008 roku na podstawie decyzji wydanych przez władze Republiki Austrii (Bundesministerium fur Wissenschaft und Forschung) oraz przez władze Rzeczypospolitej Polskiej (Ministerstwo Spraw Zagranicznych, a także Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego). Oficjalnie swoją działalność Ośrodek zainaugurował 1 marca 2009 roku, kiedy to rozpoczęte zostały w nim zajęcia z pierwszym rocznikiem studentów.

Pragniemy również podkreślić, uwiarygodniając w pełni nasze działania na terenie Austrii, iż Akademia Górnośląska prowadzi Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Wiedniu za wiedzą i zgodą władz austriackich, tj. Bundesministerium fur Wissenschaft und Forschung (pobierz), a także na podstawie decyzji Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego RP z dnia 09 maja 2008r. (pobierz) oraz, że AG jest w chwili obecnej jedyną polską uczelnią posiadającą tego rodzaju uprawnienia do prowadzenia studiów wyższych na terenie Austrii: informacja Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

W razie jakichkolwiek wątpliwości w tym względzie prosimy Państwa o kierowanie pytań do Departamentu Nadzoru i Organizacji Szkolnictwa Wyższego Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego RP (tel. +48 22 529 25 70).

Serdecznie Państwa zapraszamy!

Wydział Zamiejscowy AG

Favoriten Volkshochschule
Arthaberplatz 18, Wien

kontakt - więcej

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+