Organizatorzy

Sympozjum

Cel i tematyka

Celem Sympozjum jest stworzenie możliwości pogłębienia i poszerzenia wiedzy z zakresu medycyny estetycznej oraz umożliwienie wymiany doświadczeń w środowisku lekarzy specjalistów. Podczas Sympozjum prezentowane będą wyniki badań, co pozwoli jego uczestnikom być na bieżąco z ostatnimi osiągnięciami zarówno medycyny estetycznej, jak i przeciwstarzeniowej.

To dwudniowe wydarzenie stwarza Państwu wyjątkową szansę na spotkanie z najlepszymi polskimi i zagranicznymi ekspertami w branży, stając się platformą do nawiązania kontaktów z praktykami i naukowcami tej dynamicznie rozwijającej się gałęzi.

Tematyka Sympozjum została precyzyjnie i starannie przygotowana przez nasz komitet ekspercki. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych prelegentów możemy zapewnić Państwu wysoki poziom merytoryczny i zaprezentować zarówno zagadnienia teoretyczne, wyniki najnowszych badań naukowych jak i aspekt praktyczny – stosowane metody, terapie i techniki zabiegowe. Eksperci podzielą się również na forum Sympozjum swoim doświadczeniem i przeprowadzą studia przypadków.

Towarzysząca sympozjum ekspozycja firm działających w branży medycyny estetycznej i obszarach pokrewnych stanowi doskonałą okazję do poznania najnowszych produktów i usług potrzebnych w codziennej praktyce lekarskiej.

 

Adresaci Sympozjum

Ukierunkowanie Sympozjum na aktualne i innowacyjne zagadnienia medycyny estetycznej oraz uczestnictwo zagranicznych ekspertów – pionierów medycyny i chirurgii estetycznej powoduje, iż potencjalne grono odbiorców jest szerokie i nabiera charakteru nie tylko ogólnopolskiego lecz również międzynarodowego.

W pierwszej kolejności Sympozjum skierowane jest do lekarzy i lekarzy dentystów zajmujących się medycyną estetyczną, chirurgią estetyczną i plastyczną, dermatologią, medycyną przeciwstarzeniową (anti-aging), flebologią, kosmetologią, ginekologią estetyczną, medispa i zagadnieniem dobrostanu psychofizycznego oraz tych z Państwa, którzy chcą poszerzyć swoją dotychczasową praktykę lekarską o nowe obszary.

Ponadto, uczestnictwo otwarte jest również dla studentów medycyny i stomatologii, którzy swoją przyszłość zawodową łączą z szeroko rozumianą branżą medycyny estetycznej, jak również dla przedstawicieli firm działających w branży medycyny estetycznej, chcących poznać najnowsze trendy oraz innych zainteresowanych.

 

Dlaczego warto wziąć udział?

 • Sympozjum charakteryzuje praktyczne podejście do podejmowanych zagadnień
 • Wszystkie prezentowane techniki będą przedstawiane i omawiane na podstawie konkretnych przypadków klinicznych i opatrzone materiałami video
 • Sympozjum będzie miało charakter interaktywny na wzór tzw. okrągłego stołu, przy którym eksperci będą odpowiadali na pytania wrzucane podczas całego sympozjum do specjalnie przygotowanej urny. Pytania mogą być anonimowe
 • Przedstawionych zostanie wiele nowych produktów i protokołów
 • Uczestnicy otrzymają rabaty na zakup produktów
 • Ponadto przewidujemy wykład z zakresu pozyskiwania środków unijnych dla gabinetów medycyny estetycznej oraz obecność ekspertów z tego zakresu, u których będzie można dokonać bezpłatnych konsultacji w czasie obu dni trwania sympozjum
 • Atrakcyjna opłata rejestracyjna oraz uroczysty bankiet w cenie
 • Idealne miejsce do pozyskania kontaktów
 • Miejsce konferencji – ścisłe centrum Katowic (Rynek)
 • Specjalna baza hoteli z promocyjnymi cenami dla uczestników Sympozjum

Ponadto, podczas Sympozjum do zdobycia vouchery na weekend w luksusowym hotelu SPA Medical Dwór Elizy lub ze zniżką na studia podyplomowe na kierunku Medycyna Estetyczna dla Lekarzy!

Do zdobycia dla uczestników Sympozjum od firmy „Fenice Sp. z o.o. - Medycyna Estetyczna” 5 urządzeń do mikronakłuwania skóry (stosowane w terapiach łączonych).

Miejsce

Sympozjum oraz sobotni bankiet uroczysty odbędą się w centrum Katowic, w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego - Rynek 10, Katowice. (mapa dojazdu)

Prelegenci

Dr Roberto Pelliccia

Dr Roberto Pelliccia (Włochy)

– specjalista chirurg od ponad 30 lat zajmujący się w Rzymie medycyną estetyczną. Twórca zaawansowanej, nowatorskiej linii produktów do regeneracji skóry na bazie kwasu migdałowego.

Ezio Costa

Ezio Costa

– stomatolog, doktor nauk medycznych. Od 1986 zajmuje się stomatologią, wykonuje głównie zabiegi z zakresu stomatologii protetycznej, periodontologii oraz implantologii.
Od 2001 r. włącza do praktyki stomatologicznej medycynę estetyczną.

Jest wybitnym specjalistą synergii pomiędzy stomatologią i medycyną estetyczną. 
Prowadzi własne kliniki „Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej”, w Weronie i Londynie.
Wykładowca licznych międzynarodowych konferencji medycyny estetycznej i  autor artykułów naukowych. Wykładowca na UM w Padwie i Cagliari.

Jest członkiem, założycielem oraz przewodniczącym POIESIS (Międzynarodowe Towarzystwo Połączonych Nauk Estetycznych Wewnątrz- i Wokółustnych).

Jest członkiem następujących stowarzyszeń: AIOP (Włoskie Stowarzyszenie Stomatologii Protetycznej), SidP (Włoskie Towarzystwo Periodontologii), AMIEst (Włoskie Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej), AMIA (Stowarzyszenie Medycyny Przeciw Starzeniu).

Amore Roberto

Roberto Amore

Uzyskał dyplom lekarza medycyny i chirurgii na Uniwersytecie Medycznym w Pizie. Od 15 lat początku zajmuje się medycyna estetyczną. Ukończył prestiżową, jedną z pierwszych w Europie, Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Bolonii CPMA VALET. Wykładowca wielu zagranicznych i krajowych kongresów medycyny estetycznej. Ukończył kurs klasy master w zakresie chirurgii estetycznej na Uniwersytecie Medycznym w Mediolanie. Odbywał staże w klinikach chirurgii plastycznej w Brazylii. Autor licznych artykułów naukowych. Autor książki pt. Intralipoterapia. Zasiada w radach programowych specjalistcznych czasopism branżowych jak: Journal of Procedural Dermatology (JPD)  European Journal of Aesthetic Medicine and Dermatology (EJAMED). Członek licznych Towarzystw Naukowych jak EAFPS (European Academy of Facial Plastic Surgery), AICEF (Włoskie Stowarzyszenie Chirurgii Estetycznej). Docent na wydziale medycyny estetycznej Uniwesytetów w Palermo, Parmie i Camerino.

Dr George V. Oskarbski

Dr George V. Oskarbski (Włochy)

– pionier i ekspert medycyny estetycznej w Europie. Rektor Uniwersytetu Leonardo da Vinci w Rzymie - Wydział Estetologii i Medycyny Estetycznej. Wykładowca Uniwersytetu Tor Vergata w Rzymie, Przyszpitalnej szkoły medycyny estetycznej dla dermatologów i chirurgów plastycznych przy szpitalu S.Eugenio w Rzymie, Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej SME PTL w Warszawie. Członek wielu stowarzyszeń i organizacji m.in.: Włoskie Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (AIME), Międzynarodowa Akademia Medycyny Laserowej i Chirurgii,  Sekcja Medycyny Estetycznej PTL SME PTL, Włoskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej SIME, Włoskie Stowarzyszenie Mezoterapii SIM, Włoskie Stowarzyszenie Dietologiczne i Żywienia Klinicznego – ADI,  Włoskie Stowarzyszenie Flebologii, Skleroterapii i Terapii. Stały autor: „Magazynu Medycyny Estetycznej I Przeciwstarzeniowej”,  „Dermatologii Estetycznej”, „La medicina estetica”.

W tym roku przypada trzydziestolecie istnienia jego gabinetu medycyny estetycznej w Rzymie. Specjalizuje się m.in. w medyczno-chirurgicznych zabiegach laserowych. Jest członkiem założycielem Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Angelo Crippa

Angelo Crippa (Włochy)

– od ponad 40 lat specjalizuje się w zastosowaniu laserów w dermatochirurgii, medycynie estetycznej oraz laseroterapii medycznej. Od 2010 roku jest wykładowcą Academy School of Practical Aestethic Medecine w Mediolanie.

dr n. med. Anita Radłowska

dr n. med. Anita Radłowska

– specjalista dermatologii i wenerologii. Ukończyła wiele kursów i staży, w tym międzynarodowych, z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, laseroterapii i laserowej korekcji skóry. Jest wykładowcą Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach oraz Centrum Szkoleniowego Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie.

dr n. med. Paweł Radłowski

dr n. med. Paweł Radłowski

– specjalista z zakresu medycyny rodzinnej. Ukończył wiele kursów w tym zagranicznych z zakresu medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej i ultrasonografii. Autor wielu prac naukowych, członek kilku towarzystw naukowych . Od wielu lat prowadzi własną praktykę z zakresu medycyny estetycznej, medycyny rodzinnej, posiada uprawnienia do orzekania w sporcie. Wykładowca Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach oraz Centrum Szkoleniowego Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie.

Dr Edyta Adamczyk-Kutera

Dr Edyta Adamczyk-Kutera

– specjalista stomatologii ogólnej, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging. Wykładowca na kongresach międzynarodowych (Kapsztad, Rzym, Lwów) i krajowych, trener i szkoleniowiec.

Zajmuje sie również medycyną przeciwstarzeniową, jest konsultantem programu LEAP a także szkoleniowcem i trenerem.

dr. n. med. Katarzyna Skwara-Guzikowska

dr. n. med. Katarzyna Skwara-Guzikowska

– specjalista pediatrii i lekarz medycyny estetycznej, autorka i koordynatorka studiów podyplomowych „Medycyna Estetyczna dla Lekarzy” w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Wykładowca Europejskiego Centrum  Medycyny Estetycznej. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej, Towarzystwa Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej oraz Polskiego Towarzystwa Mezoterapii. 

dr n.med. Piotr Niedziałkowski

dr n.med. Piotr Niedziałkowski

– Prezes Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej "POLME" (www.polme.pl). Absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi i Studiów Podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista chorób wewnętrznych, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, alergolog. Posiada doktorat z zakresu alergologii i chorób wewnętrznych. Wieloletni pracownik Kliniki Chorób Wewnętrznych, Pneumonologii i Alergologii oraz Zakładu Immunologii i Alergologii Klinicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Ekspert medyczny w czasopismach Tina, Naj, Olivia. Członek Polskiego Towarzystwa Alergologicznego i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging.

dr n. farm. Sławomir Wilczyński

dr n. farm. Sławomir Wilczyński

– pracownik naukowy Katedry Podstawowych Nauk Biomedycznych, Wydziału Farmaceutycznego, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych z zakresu spektroskopii elektronowego rezonansu paramagnetycznego oraz obrazowania biomedycznego; członek licznych towarzystw naukowych, autor patentów z dziedziny medycyny estetycznej i dermatologii. Redaktor naczelny czasopisma z zakresu medycyny estetycznej. Laureat kilku nagród naukowych. Autor ekspertyz z zakresu farmacji i medycyny estetycznej dla Ministerstwa Gospodarki, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Współtwórca rozwiązań technologicznych dotyczących zastosowania obrazowania biomedycznego w diagnostyce skóry i jej przydatków. Najważniejsze zainteresowania naukowe: obrazowanie hiperspektralne, dynamiczna analiza termowizyjna, analiza i przetwarzanie obrazów w farmacji i medycynie.

dr n. med. Lubomir Lembas

dr n. med. Lubomir Lembas

- specjalista chirurgii plastycznej i ogólnej. Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej. Były asystent, a następnie adiunkt w Klinice Chirurgii Ogólnej, a później w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie. Autor wielu publikacji z zakresu chirurgii plastycznej i ogólnej. Więcej na www.lembas.pl

Magdalena Robaszkiewicz

Magdalena Robaszkiewicz

- absolwentka Politechniki Poznańskiej na kierunku Zarządzania i marketingu oraz Inżynierii jakości i ergonomii. Właściciel firmy Consulting Coaching Business (CCB). Ponad 16 lat doświadczenia w realizacji profesjonalnych usług doradczych i szkoleniowych dla sektora MMSP i korporacji, związanych z: analizą rynku, klasteringiem, pozyskiwaniem zewnętrznych źródeł finansowania działalności gospodarczej, sporządzaniem planów marketingowych, biznes planów, szacowaniem przychodów przy jednoczesnym określaniu kosztów inwestycyjnych, kształtowaniem modelów biznesowych, wdrażaniem, utrzymywaniem i ciągłym doskonaleniem systemów zarządzania jakością. Wykładowca akademicki w zakresie strategii biznesowych, przedsiębiorczości, systemów zarządzania jakością, zarzadzania marketingowego. Specjalizacje: zarządzanie marketingowe (Arbiter przy Sądzie Arbitrażowym Nowotomyskiej Izby Gospodarczej), procesy sprzedażowe, systemy zarządzania jakości (audytor SZJ, specjalista KAIZEN, TQM, TPM), organizacja i zarządzanie. Konsultant Krajowego Systemu Usług Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości od 2005 roku. Członek kapituły Konkursu Gospodarczo – Samorządowego HIT Wielkopolska. Wiceprzewodnicząca Rady Koordynacyjnej Punktów Konsultacyjnych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w Wielkopolsce(przez 4 lata). Przez wiele lat koordynator licznych projektów twardych, jak i miękkich. Doświadczenie praktyczne w kontrolingu i monitoringach firm, instytucji, uczelni wyższych, które pozyskały dofinansowanie inwestycyjne.

Janetta Sałek

Janetta Sałek

- absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na kierunku Zarządzanie i Marketing. Ukooczyła studia podyplomowe Przygotowanie i Zarządzanie projektami UE prowadzone przez Stowarzyszenie Inicjatyw Menedżerskich Instytut Biznesu oraz Studium Prawa Europejskiego w Warszawie pod naukowym i dydaktycznym patronatem Wyższej Szkoły Studiów Międzynarodowych w Łodzi. Absolwentka podyplomowego Studium Biznesu Międzynarodowego na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Ukooczyła również podyplomowe Studium z Zakresu Zarządzania w Organizacjach Pozarządowych w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Świadczenie profesjonalnego doradztwa biznesowego dla przedsiębiorstw, właściciel firmy Consulting Coaching Business (CCB). Przez 17 pracowała jako doradca Polskiej Izby Gospodarczej Importerów, Eksporterów i Kooperacji w Poznaniu. Świadczyła usługi konsultingowe z zakresu strategii rozwoju przedsiębiorstw, w tym na potrzeby pozyskiwania dofinansowao unijnych. Jest twórcą biznes planów dla przedsiębiorstw, analiz marketingowych, analiz rynkowych, raportów finansowych, rozliczeo projektów unijnych od strony finansowej i merytorycznej. Jest ekspertem z zakresu wprowadzania produktów i firm na rynki zagraniczne tj. pozyskiwania zagranicznych kontrahentów dla klientów krajowych, tworzenia strategii rozwoju przedsiębiorstw na rynkach zagranicznych, tworzenia strategii finansowania działao na rynkach zagranicznych, tworzenia planów rozwoju eksportu. Posiada doświadczenie w dziedzinie handlu zagranicznego obejmujące m.in. transakcje w handlu zagranicznym, handel międzynarodowy, prawo międzynarodowe, negocjacje handlowe, cło i podatki w eksporcie, finansowanie handlu zagranicznego, ryzyko w handlu zagranicznym, współpraca z partnerami handlowymi i pośrednikami na rynkach zagranicznych.

Magdalena Robaszkiewicz

Lek. dent. Natalia Stachera

- absolwentka Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Posiada już spory dorobek naukowy i doświadczenie dydaktyczne. Pierwsze sukcesy odnosiła już jako studentka zdobywając wyróżnienia na ogólnopolskich konferencjach Studenckiego Towarzystwa Naukowego. Jest zwyciężczynią w Ogólnopolskim Konkursie „Złoty Reamer” w kategorii: najlepsza praca oryginalna napisana przez studenta stomatologii (praca pt. „Warstwa mazista a szczelność wypełnień kanałowych wykonanych z materiału Gutta-Flow – badania in vitro”; praca opublikowana w czasopiśmie „Magazyn Stomatologiczny” 9/2011) oraz finalistką w kategorii: opis przypadku „Happy end” również opublikowanego przez czasopismo „Magazyn Stomatologiczny”.

Prowadzi działalność dydaktyczną na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Jest doktorantką w Zakładzie Anatomii Prawidłowej i Klinicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, a także jest członkiem Pomorskiego Towarzystwa Anatomicznego. Poszerza swoją wiedzę i umiejętności zawodowe na licznych kursach i szkoleniach. Jest w trakcie kształcenia podyplomowego z zakresu medycyny estetycznej.

Janetta Sałek

Anna Deda

- absolwentka studiów magisterskich na kierunku Kosmetologia, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W 2011 r. uzyskała doktorat z „Właściwości antyoksydacyjnych kosmetyków przeciwstarzeniowych i promieniochronnych”. Swoje zainteresowania naukowe łączy z praktyką zajmując się kosmetologią i podologią. Autorka wielu publikacji naukowych poświęconych m.in. leczeniu trądziku, wykorzystaniu terapii zimnem w dermatologii, użyciu aparatury kosmetycznej do diagnostyki skóry. Jej największą pasją zawodową są peelingi chemiczne, zabiegi aparaturowe oraz specjalistyczna pielęgnacja stóp.

W programie Sympozjum

17 września 2016 r. - sobota

od 9.00

Rejestracja uczestników

9.45 - 10.00

Powitanie

10.00 - 10.30

Anita Radłowska, Paweł Radłowski

Laseroterapia XXI wieku – realne korzyści z zastosowania laserów w dermatologii i medycynie estetycznej

10.30 - 10.50

Katarzyna Skwara-Guzikowska

Cellulit. Skuteczność terapii łączonych. Co nowego?

10.50 - 11.10

Anita Radłowska, Paweł Radłowski

Leczenie zmian naczyniowych – algorytmy postępowania i efektywność zabiegu.

11.10 - 11.30

Katarzyna Skwara-Guzikowska

Leczenie blizn z perspektywy dr Katarzyny Skwary-Guzikowskiej. Dostępne metody medycyny estetycznej.

11.30 - 11.50

Anna Deda

Ocena skuteczności terapii przeciwstarzeniowej preparatem PRX-T33 na podstawie analizy wyników badań Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

11.50 - 12.20

Przerwa kawowa

12.20 - 12.40

Angelo Crippa

Laseroterapia trądziku i blizn potrądzikowych – podniesienie jakości życia w okresie dojrzewania.

12.40 - 13.00

Ezio Costa

Biorewolumetria - kompleksowe modelowanie całej twarzy kwasem hialuronowym.

13.00 - 13.20

Roberto Pelliccia

Przebarwienia – całkiem nowe protokoły.

13.20 - 14.40

Roberto Pelliccia

Nowe synergiczne protokoły w leczeniu trądziku i jego śladów bliznowatych.

14.40 - 15.30

Przerwa obiadowa

15.30 - 15.50

Ezio Costa

Bioregen – nowy nieusieciowany kwas hialuronowy – 5 różnych ciężarów cząsteczkowych i potrójna stymulacja skóry.

15.50 - 16.10

Lubomir Lembas

Reakcje wokół ciała obcego w praktyce chirurga plastyka.

16.10 - 16.30

Małgorzata Janiczek, Sławomir Wilczyński

Preparat Alidya - skuteczność w terapii lipodystrofii gynoidalnej i wyniki badań.

16.30 - 16.50

Lubomir Lembas

Różnorodności anatomiczne piersi kobiecych.

16.50 - 17.10

George V. Oskarbski

Peptydy w połączeniu z microneedlingiem, innowacja protokołów w medycynie estetycznej. GVO linia medyczna.

17.10 - 17.30

Natalia Stachera

„Pięknie i bezboleśnie”. Nowe standardy bezpiecznych znieczuleń w codziennej pracy lekarza medycyny estetycznej.

17.30 - 19.30

Czas wolny

19.30 - 20.15

Występ Zespołu Avocado

20.15

Bankiet

 

18 września 2016 r. - niedziela

9.30 - 9.50

Ezio Costa

Estetyka uśmiechu. Nie tylko medycyna estetyczna.

9.50 - 10.10

Edyta Kutera

Najczęściej zgłaszane problemy w gabinecie medycyny estetycznej – morfologia dolnego odcinka twarzy.

10.10 - 10.30

Roberto Amore

Jak leczyć cellulit?

10.30 - 10.50

Magdalena Robaszkiewicz, Janetta Sałek

Pułapki unijnego dofinansowania.

10.50 - 11.10

George V. Oskarbski, Federico Cagliari

Biochemiczne aspekty zastosowania peptydów w zabiegach medycznych w połączeniu z zabiegiem redukującym wiotkość skóry SHIFU (silnie zogniskowane ultradźwięki) i RF.

11.10 - 11.30

Angelo Crippa

Zabieg laserowego odmładzania twarzy. Ocena skuteczności, łączenie z innymi metodami.

11.30 - 11.50

Angelo Crippa

Usuwanie ziarniaków bakteryjnych i po wypełniaczach metodą laserową przy zastosowaniu cienkich światłowodów.

11.50 - 12.20

Przerwa kawowa z przekąskami

12.20 - 12.40

Piotr Niedziałkowski

Prezentacja nowego towarzystwa POLME.

12.40 - 13.00

Edyta Kutera

Mikroodżywianie w medycynie przeciwstarzeniowej.

13.00 - 13.20

Piotr Niedziałkowski

Nowa jakość w medycynie estetycznej. Właściwe podejście do pacjenta i prawidłowa diagnostyka.

13.20 - 14.40

Roberto Amore

Innowacje i analiza stanu aktualnego w intralipoterapii.

 

Organizator informuje, że program może ulec zmianie. Prelekcje ekspertów zagranicznych będą tłumaczone na język polski.

 

Wydarzenia towarzyszące

 • Bankiet
  W sobotę wieczorem – 17 września – zapraszamy uczestników Sympozjum na uroczysty bankiet, który odbędzie się w Teatrze Śląskim. Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w bankiecie w formularzu rejestracyjnym i przypominamy, że opłata rejestracyjna obejmuje koszt uczestnictwa w bankiecie.

 • Wydarzenie artystyczne
  Bankiet w Teatrze Śląskim rozpocznie się wystąpieniem Zespół AVOCADO, którzy zaprezentują Państwu muzykę wykonywaną a cappella. Tylko i wyłącznie męskie głosy, bez playbacków, instrumentów, samplerów – 100% live!

  ZESPÓŁ AVOCADO
  Był w gronie 9-stu finalistów pierwszej edycji programu X FACTOR (TVN) oraz w gronie 14-stu finalistów programu Śpiewaj i walcz (TVP1). Występowali również w programach Marzenia Marcina Dańca (TVP2), Dzień dobry TVN, Kawa czy herbata (TVP1), Pytanie na śniadanie (TVP2).
  Repertuar tworzy szeroka paleta przebojów, hitów, piosenek od „Smells like teen spirit” Nirvany po „Brunetki, blondynki” Jana Kiepury, wszystkie w oryginalnych aranżacjach wokalnych.

   

Patroni i Partnerzy

Sympozjum wspierają:

Rejestracja

Cena obejmuje udział w sympozjum, przerwy kawowe i lunch, materiały sympozjum, udział w bankiecie w dniu 17.09.2016r oraz certyfikat uczestnictwa.

Cena nie obejmuje kosztów noclegu i dojazdu.

 

Udział w Sympozjum
- cena regularna 600 zł

 

Opłatę rejestracyjną za udział w Sympozjum należy wnosić na konto GWSH: 
ING Bank Śląski  64 1050 1214 1000 0023 3466 7124
tytułem: „Sympozjum Medycyny Estetycznej oraz Imię i Nazwisko Uczestnika”.

 

Informacje

Komitet organizacyjny

Dariusz Kosiorek – GWSH – przewodniczący

Barbara Jałmużniak – GWSH
Uczestnicy, Faktury i rozliczenia, Wystawcy, Sprawy organizacyjne,
Barbara.Jalmuzniak@gwsh.pl
Tel. 32 357 0 603 , tel.: 882 085 646

Mateusz Przybylski – GWSH
Public relations, Media, Biuro prasowe, Patronaty
Mateusz.Przybylski@gwsh.pl
Tel. 32 357 0 597, tel.: 504-315-124

Agnieszka Paff – FENICE
Program, wykładowcy
Agnieszka.Paff@fenice.pl
Tel. +48 501 612 577

Sprawy organizacyjne:
Romualda Węglarska

Komitet Naukowy

 • Prof. zw. dr hab. Maria Wardas – przewodnicząca
 • Prof. dr hab. n.med. Krystyna Kmieciak–Kołada
 • Dr Rômulo Mêne
 • Dr Rossana Castellana
 • Dr Roberto Pelliccia
 • Dr n. med. Katarzyna Skwara-Guzikowska 

 

Adres korespondencyjny

Komitet organizacyjny
Międzynarodowego Sympozjum Medycyny Estetycznej

ul. Harcerzy-Września 3
40-659 Katowice-Piotrowice

konferencje@gwsh.pl

Transport

Dla uczestników naszego Sympozjum TAXI RONDO Katowice przygotowało specjalną ofertę:
- 30% zniżki na przejazdy w dniach od 16-18 września.
Aby skorzystać ze zniżki należy podać hasło „GWSH plus Fenice”
Taxi zamówisz pod nr tel: 32 205 26 26

 

Zakwaterowanie

Polecamy przygotowaną  specjalnie dla Państwa bazę noclegową, z której skorzystać mogą uczestnicy naszego Sympozjum.
Oferta jest przygotowana przez współpracujące hotele i uprzejmie prosimy o zapoznanie się z informacjami i procedurą rezerwacji, która uprawnia do skorzystania ze zniżki na pobyt w danym hotelu.
Rezerwacji dokonują Państwo samodzielnie zgodnie z instrukcją danego hotelu. Koszt noclegu jest kosztem ponoszonym przez uczestnika indywidualnie.
Ilość dostępnych pokoi w cenie promocyjnej w danym hotelu może być ograniczona - decydujące znaczenie ma kolejność zgłoszeń.

 

 

Oferta dla wystawców

Towarzysząca sympozjum ekspozycja firm działających w branży medycyny estetycznej i obszarach pokrewnych stanowi doskonałą okazję do prezentacji i promocji najnowszych produktów i usług potrzebnych w codziennej praktyce lekarskiej.

Dlatego też, zapraszamy zainteresowane firmy do współpracy w ramach PAKIETU ZŁOTEGO lub PAKIETU SREBRNEGO.

 

ZŁOTY PAKIET PARTNERA

 • Stanowisko wystawiennicze w foyer (2 dni)
 • Możliwość wystawienia jednego roll-upu,
 • Minimalna powierzchnia stoiska 4m2
 • Maksymalna powierzchnia stoiska 10m2
 • Dane teleadresowe oraz dwuzdaniowy opis profilu firmy (przygotowany przez wystawcę) w broszurze dołączanej do materiałów dla wszystkich uczestników
 • Logotyp firmy w zakładce „Partnerzy” na stronie internetowej Sympozjum
 • Umieszczenie jednej ulotki lub innego materiału promocyjnego (np. gadżet) w pakietach przekazywanych uczestnikom Sympozjum
 • Dane teleadresowe firmy w newsletterze wysyłanym po zakończeniu Sympozjum do jego uczestników
 • Informację o firmie w mediach społecznościowych GWSH, w materiałach dotyczących Sympozjum

SREBRNY PAKIET PARTNERA

 • Możliwość prezentacji jednego roll-upu oraz przygotowania dyspensera z materiałami dla uczestników (2 dni, bez obsługi) wystawionych w foyer
 • Logotyp firmy w zakładce „Partnerzy” na stronie internetowej Sympozjum
 • Umieszczenie jednej ulotki lub innego materiału promocyjnego (np. gadżet) w pakietach przekazywanych uczestnikom Sympozjum

 

Wszelkie zapytania prosimy kierować do:
Barbara Jałmużniak, tel. 882-085-646, e-mail: Barbara.Jalmuzniak@gwsh.pl

Studia Podyplomowe

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach
zaprasza na Studia Podyplomowe „Medycyna Estetyczna dla Lekarzy”.

www.gwsh.pl/studia/studia-podyplomowe-medycyna-estetyczna-dla-lekarzy.html