PL | EN
logo Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej

Zaawansowane techniki kosmetologiczne

Drukuj

DLA KOGO

Studia te są skierowane do osób (kosmetologów, pielęgniarek, fizjoterapeutów) które chcą podwyższać kwalifikacje i kompetencje oraz  zdobyć nowe umiejętności praktyczne z zakresu zaawansowanych  zabiegów  kosmetologii estetycznej

Dzięki dużej ilości zajęć praktycznych  słuchacze będą mieli możliwość wykształcenia specjalistycznych umiejętności niezbędnych do samodzielnego wykonywania zabiegów pomocnych w korygowaniu i utrzymaniu estetycznego wyglądu twarzy i ciała.

 

UCZESTNICY

 Studia  skierowane są do:

  • absolwentów szkół wyższych pierwszego i drugiego stopnia kierunków: kosmetologia, pielęgniarstwo, fizjoterapia.
  • absolwentów innych kierunków szkół wyższych pierwszego i drugiego stopnia posiadających dodatkowo wykształcenie techniczne  kosmetyczne
  • absolwentów innych kierunków szkół wyższych pierwszego i drugiego stopnia posiadających dodatkowo świadectwo ukończenia studiów podyplomowych w zakresie kosmetologii

 

Uwaga!
W trakcie tych studiów podyplomowych nie uczymy podstaw kosmetyki i kosmetologii. Osoby chcące uzupełnić wiedzę w tym zakresie zapraszamy do skorzystania z oferty studiów podyplomowych „Kosmetologia ogólna”

 

ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PROGRAMEM KLIKNIJ TUTAJ

 

NASZA KADRA:

dr n med. Regina Rachowska

dr n med Delgermurun Batochir 

Kosmetolog, absolwentka Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego, doktor nauk medycznych z zakresu analiza skuteczności leczenia suchości skóry preparatem kwasu hialuronowego u pacjentów z niedoczynnością tarczycy.W 2016 r otrzymała  tytuł Profesor Klinicznego  nadny przez Ministerstwo Zdrowia w Mongoli Nauczyciel akademicki i wykładowca kosmetologii pielęgnacyjnej, upiększającej i leczniczej w GWSH. W swojej pracy zawodowej stosuje kosmetologie komplementarną łącząc nowoczesne terapie antystarzeniowe z kosmetologią holistyczną . w niwelowaniem defektów skóry będących konsekwencją postępującego procesu starzenia. W tym celu z dużym powodzeniem wykorzystuje zabiegi  z zakresu elektrochirurgii (elektrokoagulacja, elektroepilacja),  zabiegi mezoterapii  , chemiczną dermabrazję skóry jak również zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnych laserów. Dr Delgermurun Batochirjest autorem prac naukowych opublikowanych w renomowanych medycznych czasopismach krajowych oraz licznych referatów wygłaszanych na konferencjach z zakresu medycyny i kosmetologii.

dr n. farm. Sławomir Wilczyński

Pracownik naukowy Katedry Podstawowych Nauk Biomedycznych, Wydziału Farmaceutycznego, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych z zakresu spektroskopii elektronowego rezonansu paramagnetycznego oraz obrazowania biomedycznego; członek licznych towarzystw naukowych, autor patentów z dziedziny medycyny estetycznej i dermatologii. Redaktor naczelny czasopisma z zakresu medycyny estetycznej. Laureat kilku nagród naukowych. Autor ekspertyz z zakresu farmacji i medycyny estetycznej dla Ministerstwa Gospodarki, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Współtwórca rozwiązań technologicznych dotyczących zastosowania obrazowania biomedycznego w diagnostyce skóry i jej przydatków. Najważniejsze zainteresowania naukowe: obrazowanie hiperspektralne, dynamiczna analiza termowizyjna, analiza i przetwarzanie obrazów w farmacji i medycynie.

dr n med. Anna Deda

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Kosmetologia, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W 2011 r. uzyskała doktorat z „Właściwości antyoksydacyjnych kosmetyków przeciwstarzeniowych i promieniochronnych”. Swoje zainteresowania naukowe łączy z praktyką zajmując się kosmetologią i podologią. Autorka wielu publikacji naukowych poświęconych m.in. leczeniu trądziku, wykorzystaniu terapii zimnem w dermatologii, użyciu aparatury kosmetycznej do diagnostyki skóry. Jej największą pasją zawodową są peelingi chemiczne, zabiegi aparaturowe oraz specjalistyczna pielęgnacja stóp.

Mgr Małgorzata Janiczek

Ukończyła  kosmetologię na Wydziale Farmaceutycznym , Uniwersytetu Medycznego w Łodzi . Absolwentka studiów doktoranckich na Wydziale Lekarskim , Uniwersytetu Medycznego w Łodzi . Pracownik dydaktyczny GWSH w zakresie. Współpracuje  z Katedrą i Zakładem Biochemii realizując program badawczy w zakresie „Oceny ekspozycji na jod w trakcie kosmetycznego zabiegu wyszczuplającego z wykorzystaniem alg morskich oraz analiza jej wpływu na gruczoł tarczowy” Absolwentka studiów Medycyna Prewencyjna i Antystarzeniowa realizowanych przez Międzynarodowe Towarzystwo Medycyny Antystarzeniowej. Autorka publikacji naukowych w czasopismach krajowych i zagranicznych. Prelegentka  na konferencjach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Zawodowo realizuje się w zakresie nowoczesnych procedur kosmetologicznych.

 

CZAS TRWANIA

2 semestry (200 godzin)  - zajęcia odbywają się w systemie zaocznym w (poniedziałki i wtorki - 2 razy w miesiącu)

OPŁATY

Opłata rejestracyjna: 85 zł

Opłata rejestracyjna dla Absolwentów GWSH: 0 zł

Czesne: 9000 zł 7200 zł (-20%): płatne w ośmiu ratach po 900 zł

Czesne dla absolwentów GWSH: 9000 zł 6750 zł (-25%): płatne w ośmiu ratach po 843,75 zł

 

Aby skorzystać z kwoty promocyjnej należy dokonać rejestracji w systemie ehms do 30 czerwca 2019 r. oraz złożyć dokumenty do 7 lipca 2019 r.

 

Termin rozpoczęcia zajęć: październik/listopad 2019

Powyższe terminy mogą ulec zmianie. Liczba miejsc ograniczona.

Uczelnia zastrzega sobie prawo zakończenia rekrutacji przed planowanym terminem.

Informujemy, że w przypadku zbyt małej liczby kandydatów kierunek może nie zostać uruchomiony.

W przypadku nieuruchomienia studiów opłata rejestracyjna oraz czesne podlega zwrotowi.

 

ZAPISY

SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI NT. STUDIÓW UDZIELAJĄ PRACOWNICY CENTRUM STUDIÓW PODYPLOMOWYCH, KURSÓW I SZKOLEŃ GWSH

Romualda Węglarska - tel. (32) 3570 582, e-mail: roma.weglarska@gwsh.pl

Anna Włodarz - tel. (32) 3570 582, e-mail: podyplomowe@gwsh.pl

Janusz Centawer - tel. (32) 3570 528, e-mail: janusz.centawer@gwsh.pl

 

Rekrutacja na studia podyplomowe jest otwarta i odbywa się na zasadzie kolejności zgłoszeń.

Aby zapisać się na studia podyplomowe, należy dokonać rejestracji internetowej poprzez kliknięcie w poniższy baner:

REJESTRACJA NA STUDIA

Prosimy zweryfikować wprowadzone dane rekrutacyjne oraz zapamiętać wygenerowane przez system NIU (numer identyfikacji użytkownika) i HASŁO

Następnie Kandydat na studia podyplomowe  składa w Centrum Studiów Podyplomowych, Kursów i Szkoleń następujące dokumenty:

  • kserokopia dyplomu (lub odpisu) ukończenia studiów (oryginał do wglądu) 
  • 2 fotografie formatu 4,5 x 6,5 cm  
  • formularz kwestionariusza osobowego (dostępny w systemie ehms po dokonanej rejestracji - drukowany w obecności kandydata w Centrum Studiów Podyplomowych, Kursów i Szkoleń)
  • umowa o świadczenie usług edukacyjnych (dostępna w systemie ehms po dokonanej rejestracji - drukowana w obecności kandydata w Centrum Studiów Podyplomowych, Kursów i Szkoleń)

 

UWAGA - Na studia przyjmowane sa osoby, które dopełnią wszystkich formalności. Dokonanie tylko rejestracji internetowej bądź złożenie niekompletnych dokumentów nie gwarantuje miejsca na studiach.

logo gwsh.pl

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa
im. Wojciecha Korfantego

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+