PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Certyfikowany Kierownik Projektów - Zintegrowane Zarządzanie w IT

Drukuj

STUDIA PROWADZONE WE WSPÓŁPRACY Z

KIM JEST NASZ PARTNER?

Altkom Akademia to dziś największa organizacja edukacji informatycznej i biznesowej w Polsce, będąca kluczowym partnerem szkoleniowym dla największych krajowych i międzynarodowych firm i instytucji. Zakres działalności szkoleniowej firmy obejmuje trzy obszary: 

  • LUDZIE – czyli szkolenia z zakresu kompetencji społecznych,
  • BIZNES – szkolenia z zakresu zarządzania,
  • TECHNOLOGIE – szkolenia informatyczne i zaspakajające potrzeby rozwojowe różnych grup pracodawców.

Firma  zatrudnia 200 wykwalifikowanych instruktorów i trenerów z wieloletnim doświadczeniem praktycznym i warsztatowym (certyfikaty zawodowe i trenerskie) o wysokich predyspozycjach osobistych w zakresie nauczania.

Altkom Akademia posiada najwyższe statusy partnerstwa większości światowych dostawców technologii oraz właścicieli standardów zarządzania projektami, między innymi Microsoft, VMware, Symantec, Red Hat, Ubuntu, APMG. Co roku firma jest nagradzana przez niezależne organizacje oraz czołowych producentów technologii za innowacyjność i jakość szkoleń.
 
Absolwenci szkoleń w Altkom Akademii, to już  ponad 400 tysięcy osób, które są  bardziej pewne  siebie, świadome własnych umiejętności. To specjaliści, którzy wiedzą i potrafią więcej. Filozofię pracy oraz aspiracje firmy określa motto: „Zobaczyć inaczej”.

DLACZEGO CERTYFIKOWANY KIEROWNIK PROJEKTÓW?

Celem studiów jest dostarczenie słuchaczom wiedzy na temat najnowszych standardów zarządzania projektami w oparciu o sprawdzone standardy międzynarodowe PRINCE2®, AgilePM™, MoR®.

DLA KOGO?

Dla wszystkich, którzy pracują w środowisku projektowym, są kierownikami projektów lub zamierzają pracować na podobnych stanowiskach.

CO MOGĘ OSIĄGNĄĆ?

Innowacyjnym i niezwykle przydatnym elementem studiów jest możliwość zweryfikowania teorii w praktyce w ramach przeprowadzanych symulacji biznesowych oraz elastyczne, dodatkowe kursy e-learningowe. Każdy ze słuchaczy będzie miał również możliwość korzystania z darmowej bazy wiedzy i wymiany doświadczeń – Akademiq – dostępnej jedynie dla słuchaczy Altkom Akademii. Do programu studiów wprowadziliśmy akredytowane szkolenia umożliwiające podejście do egzaminów PRINCE2® Foundation, AgilePM™ Foundation oraz Management of Risk® Foundation.

Zajęcia ułożyliśmy w taki sposób, by jak najlepiej przygotować słuchaczy do wymagającej pracy Kierownika Projektów. Dodatkowo wiedza absolwentów zostanie potwierdzona międzynarodowymi i dożywotnimi certyfikatami – bardzo prestiżowymi i często niezbędnymi do prowadzenia projektów.

 

ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PROGRAMEM STUDIÓW KLIKNIJ TUTAJ

 

CO NAS WYRÓŻNIA?

Poza świadectwem ukończenia studiów podyplomowych uczestnicy mogą również zdobyć 3 certyfikaty międzynarodowe APMG z metodyk zarządzania projektami i ryzykiem w projektach – PRINCE2®, AgilePM™, MoR®.

 

KTO PROWADZI ZAJĘCIA

Zajęcia prowadzą m.in.:

Kinga Matysiak

Trener zarządzania projektami i kompetencji społecznych, autor programów szkoleniowych i edukacyjnych. Na swoim koncie ma ponad 7000 godzin szkoleniowych i konsultacyjnych. Od 2002 roku prowadzi szkolenia biznesowe w oparciu o autorskie gry i narzędzia pracy. Specjalizuje się w szkoleniach z zarządzania projektami, w szczególności PRINCE2® oraz AgilePM™, z komunikacji, wywierania wpływu, autoprezentacji, przywództwa, budowania zespołu. Jest trenerem wiodącym z Change Management®.

Doświadczenia w biznesie zdobywała pracując jako kierownik projektów zarządzający pracą zespołów kilkudziesięcioosobowych. Wprowadzała na rynek nowe produkty, odpowiadała za sprzedaż i marketing produktów już istniejących. Prowadziła projekty informatyczne, marketingowe oraz edukacyjne. Od 2009 roku rozszerzała swoje doświadczenie z branżę reklamową współtworząc Agencję Reklamową DIFERENTE. Realizowała projekty biznesowo – szkoleniowe m.in. dla branż motoryzacyjnych, finansowych, FMCG oraz produkcyjnych, pracując z firmami takimi jak Volkswagen Bank (Skoda, Seat, Volskwagen, Porsche, Audi), Castorama, Compensa, PGNiG, PZU, ING Bank Śląski, Mleczarnia „Turek”, HP, GPEC. 

Zakres tematyczny prowadzonych szkoleń: Szkolenia akredytowane z egzaminem PRINCE2®, Szkolenia akredytowane z egzaminem Change Management®, Zarządzania projektami oraz zmianą (szkolenia nieakredytowane), Symulacje biznesowe (AgilePM™ oraz PRINCE2®) Praktyczne aspekty zarządzania projektami, Zarządzanie komunikacją oraz inne aspekty umiejętności psychospołecznych, Przywództwo i zarządzanie zespołami, Wystąpienia publiczne, Szkolenia Train-the-Trainer. 

 

Witold Janicki


Konsultant/trener w obszarze Zarządzania Projektami. Posiada 15-letnie doświadczenie w kierowaniu projektami rozwoju i wdrażania systemów  informatycznych dla banków, firm ubezpieczeniowych i administracji publicznej. Jako kierownik projektu prowadził w Altkom Akademii wdrożenie systemu dla AXA Germany. Jako trener realizuje szkolenia w obszarze Project Management: metodyka PRINCE2®, harmonogramowanie i kontrola realizacji projektów, a w obszarze Inżynierii Oprogramowania: zarządzanie wymaganiami oraz analiza wymagań metodą przypadków użycia.  Ponadto prowadził projekt w ramach migracji systemu bankowego w PKO BP. Jako szef pionu wytwarzania oprogramowania prowadził wdrożenie systemów zapewnienia jakości i metodyk projektowych. Przeprowadził również projekt rozwoju systemu wspomagającego zarządzanie projektami dla TP S.A. 
 

CZAS TRWANIA

 2 semestry – 180 godzin.

 Zajęcia odbywają się dwa-trzy weekendy w miesiącu:

  •  soboty: od 8.00 - do maks. 16.30
  • niedziele: od 8.00 - do maks. 16.30

 

OPŁATY

Opłata rejestracyjna:  120 zł

Opłata rejestracyjna dla Absolwentów GWSH: 0 zł

Czesne: 6200 zł płatne w ośmiu ratach po 775 zł

Czesne dla absolwentów GWSH: 6200 zł 5890 zł (-5%): płatne w ośmiu ratach po 736,25 zł

 

Termin rozpoczęcia zajęć: październik/listopad 2018

Powyższe terminy mogą ulec zmianie. Liczba miejsc ograniczona.

Uczelnia zastrzega sobie prawo zakończenia rekrutacji przed planowanym terminem.

Informujemy, że w przypadku zbyt małej liczby kandydatów kierunek może nie zostać uruchomiony.

W przypadku nieuruchomienia studiów opłata rejestracyjna oraz czesne podlega zwrotowi.

 

*W cenie studiów jest 1 z 3 egzaminów APMG. Pozostałe 2 są opcjonalne z możliwością podejścia do nich za dodatkową opłatą 850 zł. (cena specjalna dla Słuchaczy kierunku).

 

REJESTRACJA NA STUDIA

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+