PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Akademia Nowoczesnego Przywództwa

Drukuj

Jak osiągnąć realny sukces – Złote Zasady Przywództwa

PROFIL STUDIÓW

Studia mają na celu przygotowanie uczestników do jeszcze efektywniejsego przywództwa w życiu biznesowym i osobistym, są idealną opcją dla osób pragnących rozwijać się jako liderzy, doskonalić umiejętności przywódcze oraz tworzyć pozytywny wpływ w swoim otoczeniu zawodowym i osobistym.
Program koncentruje się na wielu aspektach przywództwa, takich jak budowanie relacji, zarządzanie różnymi typami ludzi, kształtowanie odpowiedniego nastawienia i rozwijanie cech przywódczych.
Uczestnicy zdobywają praktyczne narzędzia i strategie, które mogą zastosować w codziennym życiu i pracy, aby osiągnąć sukces jako liderzy oraz inspirować innych do rozwoju i osiągania celów.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Zajęcia prowadzone są przez Liderów Maxeel Leadership Certified Team (MLCT), posiadających wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie na stanowiskach kierowniczych i zarządczych.
Certyfikowani członkowie Maxwell Leadership Certified Team przekażą Ci wiedzę przy wykorzystaniu zasobów szkoleniowych dr Johna C. Maxwella, który jest międzynarodowej sławy ekspertem w sprawach przywództwa, liderem, coachem i mówcą #1 według New York Times. W 2014 roku został uznany przez American Management Association® liderem nr 1 w biznesie oraz przez magazyn Business Insider and Inc. Magazine za najbardziej wpływowego eksperta w dziedzinie przywództwa na świecie.
Organizacja szkoleniowa Maxwell Leadership Certified Team została założona przez Johna C. Maxwella w 2011 roku i w krótkim czasie stała się jedną z wiodących i najszybciej rozwijających się na świecie organizacji szkoleniowych w obszarze personalnego oraz profesjonalnego rozwoju dla liderów i liderek z całego świata.
John Maxwell twierdzi i dowodzi, że nie trzeba się urodzić liderem aby być liderem. Przekonuje, że przywództwa można się nauczyć. Liderzy Maxeel Leadership uczą, zgodnie z opracowanym przez niego programem, jak stawać się autentycznym liderem i kształtować siebie, aby porywać za sobą innych.
Wszystkie zajęcia będą prowadzone przez praktyków biznesu, zarządzania i przywództwa. Opiekunem merytorycznym oraz głównym prowadzącym będzie Kamil Tomala, który pełni rolę Executive Director w Maxwell Leadership oraz jest członkiem Maxwell Leadership Faculty, które odpowiedzialne jest za szkolenie trenerów przywództwa oraz liderów. Grono pedagogiczne studiów uzupełnią członkowie Maxwell Leadership Polska wybrani przez Kamila Tomalę z grona jego podpiecznych w MLCT Polska.

TEZA STUDIÓW

Prawdziwe przywództwo to nie tylko osiąganie sukcesu dla siebie, ale także inspirowanie innych do zrealizowania własnego potencjału.

 

CO ZYSKASZ DZIĘKI TYM STUDIOM?

 • Rozwiniesz Umiejętności Przywódcze: ukształtujesz umiejętności przywódcze, co jest niezwykle istotne w każdej dziedzinie życia, nie tylko w biznesie. Zdobędziesz praktyczną wiedzę i umiejętności niezbędne do efektywnego zarządzania zespołem, dawania inspiracji i bodźców motywacyjnych swoim ludziom oraz budowania trwałych relacji.
 • Poznasz techniki Kreowania Pozytywnego Wpływu: nauczysz się jak tworzyć pozytywny wpływ na innych poprzez inspirację, empatię i efektywną komunikację. Te umiejętności są kluczowe nie tylko dla liderów, ale także dla wszystkich, którzy chcą osiągać sukcesy w życiu osobistym i zawodowym.
 • Nauczysz się efektywnego Zarządzanie Sobą: dowiesz się jak zarządzać sobą, radzić sobie ze stresem, rozwijać pozytywne nastawienie i budowanie świadomości siebie. Te umiejętności są niezbędne dla osiągnięcia sukcesu w dowolnej dziedzinie życia.
 • Otrzymasz Wsparcie w Rozwoju Osobistym: Opanujesz skuteczne narzędzia i strategie, które można zastosować w codziennym życiu. Poprzez interaktywne sesje i warsztaty, otrzymasz wsparcie w rozwoju osobistym i zdobywaniu większej pewności siebie w roli liderskiej.
 • Nauczysz się radzić sobie ze zmianami i przeciwnościami: otrzymasz narzędzia do radzenia sobie ze zmianami w życiu, trudnościami, podejmowania decyzji w kryzysie oraz adaptacji do nowych sytuacji.
 • Zmianę podejścia do życia i biznesu: dowiesz się jak Twoje nastawienie może zmieniać problemy w lekcje, dzięki którym możesz się rozwijać.

 

JAKIE KWALIFIKACJE ZDOBĘDZIESZ?

 • Umiejętności Przywódcze: będziesz miał okazję rozwijać umiejętności przywódcze, takie jak motywowanie zespołu, budowanie zaufania, delegowanie zadań i zarządzanie konfliktami.
 • Budowanie Wizerunku Lidera: zdobędziesz umiejętności budowania pozytywnego wizerunku jako lidera, co przyczyni się do zwiększenia Twojego wpływu i autorytetu w środowisku zawodowym.
 • Komunikacja interpersonalna: rozwiniesz umiejętności komunikacyjne, zarówno w kontekście słuchania, jak i wyrażania swoich myśli i uczuć. Nauczysz się efektywnego komunikowania się z różnymi grupami ludzi.
 • Zarządzanie sobą: zdobędziesz umiejętności zarządzania sobą, w tym radzenia sobie ze stresem, motywacją, budowaniem pozytywnego nastawienia oraz rozwijaniem świadomości siebie.
 • Efektywne Zarządzanie Czasem: nauczysz się technik zarządzania czasem i priorytetami, co pozwoli Ci efektywniej planować swoje działania i osiągać lepsze rezultaty w krótszym czasie.
 • Budowanie relacji: rozwiniesz umiejętność budowanie trwałych i wartościowych relacji z innymi ludźmi, budowania zaufania, empatii i porozumienia w relacjach osobistych i zawodowych.
 • Rozwiązywanie problemów: dowiesz się rozwijać umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w trudnych sytuacjach, jak analizować sytuacje, identyfikować możliwe rozwiązania oraz podejmować skuteczne działania.
 • Etyka i autentyczność: kierunek ten zachęca do rozwijania etycznych zasad postępowania oraz autentyczności, a także podejmowania decyzji zgodnie z wartościami i przekonaniami.
 • Samorozwój: program umożliwi ci głębsze poznanie i zrozumienie siebie i swoich umiejętności, co przyczyni się do osobistego rozwoju oraz wzrostu pewności siebie.
 • Umiejętności liderowania w kryzysie: nauczysz się skutecznie zarządzać w sytuacjach kryzysowych, podejmować szybkie decyzje i mobilizować zespół do działania nawet w trudnych okolicznościach?

 

ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PROGRAMEM KLIKNIJ TUTAJ

 

KTO PROWADZI ZAJĘCIA

Kamil Tomala

Ekspert i pasjonat przywództwa. Agituje liderów do osiągania sukcesów zawodowych i prywatnych poprzez wywieranie korzystnego wpływu na siebie i swoje otoczenie.
Wykorzystuje do tego unikalne doświadczenia uzyskane w trzech równoległych światach: biznesu rodzinnego, korporacji i własnej firmy. Następnie łączy je ze specjalizacjami z nowoczesnego przywództwa, psychometrii osobowości, neurolingwistyki i komunikacji przywódczej.
Od dziesiątego roku życia odkrywał tajniki przedsiębiorczości, angażując się w biznes rodzinny. Poznał też realia świata korporacji. W wieku dwudziestu czterech lat objął swoją pierwszą rolę lidera dla zespołu w jednej z największych firm IT na świecie. Ma wieloletnie doświadczenie kierownicze zdobyte w 3 międzynarodowych organizacjach.
W 2013 roku jako jedna z pierwszych osób z Polski rozpoczął współpracę z Maxwell Leadership, gdzie obecnie pełni funkcję Executive Director oraz szkoli trenerów i liderów dołączających do organizacji.
Jako przedsiębiorca zbudował w Polsce siedmiocyfrowy biznes szkoleniowy, coachingowy i doradczy. Wdraża modele przywództwa w międzynarodowych organizacjach. Realizuje grupowe i indywidualne procesy rozwojowe w języku polskim i angielskim. Prowadzi również zajęcia z zakresu przywództwa na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.
W jego programach rozwojowych wzięło już udział ponad 6500 osób z prawie 200 firm z całego świata. Z najbardziej rozpoznawalnych organizacji na świecie współpracował z: 3M, PERN, Mazda, CBRE, Pepsico, Canal +, Impel, Tembo, Webinterpret, Engie, BMW, Roland International, Opera Software, CPI, i wiele innych.
Pomaga wprowadzać międzynarodowe organizacje na rynek polski. To wyjątkowe doświadczenie pozwala mu na przekazywanie liderom najskuteczniejszych strategii budowania organizacji i angażowania ludzi do tworzenia wartościowych oraz efektywnie działających przedsięwzięć na dużą skalę.
Jako mówca występuje na scenach w Polsce, Anglii, USA i Rumunii. Wykorzystuje doświadczenie zdobyte w sztukach walki oraz survivalu, żeby rozwijać zwinność oraz elastyczność w działaniu u uczestników jego procesów rozwojowych. Czerpie też z praktyki aktorskiej, żeby tworzyć warte zapamiętania wystąpienia.
Uwielbia spędzać czas z żoną, synem i dwójką szalonych border collie, szczególnie na długich spacerach. A potem zagłębić się w nową historię w książce lub filmie. Uwielbia też gry strategiczne, które wymagają tworzenia strategii i długoterminowego planowania.

Regina Burdaś

Certyfikowany trener przywództwa, mentorka, coach, mówca Maxwell Leadership Certified Team, Peer Teaching Partner Maxwell Leadership Poland.
Kilkunastoletnie doświadczenie w dziedzinie szkoleń z przywództwa, mentoringu a także pracy z potencjałem - zarówno w postaci treningów indywidualnych oraz zespołowych, szkoleń.
Certyfikowany coach mocnych stron SCC, konsultant raportów talentów wg Instytutu Gallupa, Trainer & Facilitator Everything DISC badanie i rozwój wg typów osobowości, trener Finxs Sales Assessment oraz Extended DISC w zakresie pracy z menadżerami oraz zespołami, pedagog (absolwentka Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej) doradca zawodowy i personalny o specjalności mentor na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej, trener osobisty Career Direct, terapeuta w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, certyfikowany konsultant kryzysowy.
Pierwsze wykształcenie - ekonomista o specjalności organizacja i rozwój przedsiębiorstw. Przedsiębiorca, właścicielka Warsztatu Dobra. Wykładowca w Szkole Liderów na Akademii Leona Koźmińskiego.
Założycielka Fundacji "House of Life". Mama dwójki nastolatków, gromady kotów i kochającego Berneńczyka.

Edyta Kwiatkowska-Pelizg

Certyfikowany Coach ICF - rozwój w obszarze coachingu kontynuuje od 2018 roku w organizacji Maxwell Leadership w Polsce i USA na poziomie podstawowym oraz mentorship. Ukończyła kursy i szkolenia w Robins Madanes Training, T. Harv Eker Academy w USA. Jest członkinią Forbes Coaches Council w USA, gdzie stale rozwija umiejętności oraz publikuje artykuły na forbes online od 2021 roku. Rozwija się w coachingu i terapii prowokatywnej biorąc udział w szkoleniach realizowanych przez Instytut Provocare.
Dyplomowana trenerka biznesu, absolwentka Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, rozwój w obszarze treningowym kontynuuje od 2018 roku biorąc udział w każdym tygodniu w szkoleniach i sesjach w organizacji Maxwell Leadership w Polsce i USA na poziomie podstawowym oraz mentorship. Posiada wykształcenie w obszarze zarządzania i komunikacji, które obecnie rozwija w ENEB - Escola de Negócios Europeia de Barcelona międzywydziałowo, realizując program MBA, marketingowy oraz biznesu i komunikacji w organizacjach. Wiedzę z zakresu psychologii poszerza realizując studia na kierunku Psychologia Kliniczna w WSB NLU w Nowym Sączu. Uczestniczy również w programie szkoleniowym Harvard Business School Online - Harvard Manage Mentor®.
Dyplomowana facylitatorka absolwentka Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego, oraz dyplomowana facylitatorka metody Design Thinking. Na swoim koncie posiada ukończone liczne szkolenia i kursy w obszarach przywództwa i komunikacji. Leadership masterclass z Danielem Golemanem, NVC w NVC Academy, kursy psychologiczne, liczne programy Mastermind, kursy Mindfulness oraz certyfikację MTQ-48. Peer Teaching Partner w Maxwell Leadership Poland.
Posiada 11 letnie doświadczenie w pracy trenerskiej rozpoczynając od pracy jako menedżer i trener wewnętrzny do prowadzenia własnego Instytutu Szkoleniowo-Rozwojowego, posiadającego certyfikat ISO 9001-2015. Swoją karierę w ścieżkach korporacyjnych zakończyła na stanowisku dyrektora ds. rozwoju sprzedaży na południe Polski. Prowadzi szkolenia, warsztaty, facylitacje oraz sesje coachingowe dla zespołów i przedsiębiorców w formule stacjonarnej oraz online. Z ramienia Maxwell Leadership Poland jest wykładowcą w Szkole Liderów realizowanej we współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego w Warszawie. Prowadzi kanał na youtube, media społecznościowe, w których można znaleźć wiele przygotowanych materiałów wideo wspierających w obszarze rozwoju oraz 2 podcasty "Know WOW" oraz "SHE is". Zajmuje się strategią rozwoju biznesu, standardów obsługi klienta, komunikacją w organizacjach, projektowaniem procesów jak również projektuje programy szkoleniowe oraz uczestniczy w ich przeprowadzaniu i wdrażaniu. Od 17 lat związana ze sprzedażą, zarządzaniem oraz wdrażaniem nowych produktów na rynek. Lokalnie w ramach współpracy z Regionalną Izbą Gospodarczą przewodnicząca organizacji Woman Business HUB działającej na rzecz inkluzywności, wsparcia dzieci i młodzieży. Przeprowadziła dziesiątki bezpłatnych szkoleń dla młodzieży w ramach projektu Global Youth Initiative - Youth MAX zarówno w formie stacjonarnej jak i zdalnej, we współpracy ze Szkołami, Stowarzyszeniami i Fundacjami. Współpracuje jako prelegentka z Pulsem Biznesu, występowała na scenach między innymi w ramach konferencji Pierwiastek K!, Międzynarodowej Konferencji Maxwell w Rumunii, Śląskie Miasta dla Młodzieży czy Europejskiego Kongresu MŚP. Laureatka nagrody w kategorii Kształtuj Spójność - Maxwell Culture Awards 2023, Lwice Biznesu 2023. Publikuje dla takich portali jak Rzeczpospolita, Wprost, czy Forbes.

 

CZAS TRWANIA

dwa semestry,

Zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu:

 • Zajęcia stacjonarne w soboty i niedziele 8-15
 • Zajęcia zdalne piątki 16:00-19:10 lub soboty 9:00-16:00

 

OPŁATY

Opłata rejestracyjna: 85 zł

Opłata rejestracyjna dla Absolwentów AG/GWSH: 0 zł

Czesne: 7000 zł (-20%) 5600 zł płatne w ośmiu ratach po 700 zł

najniższa cena z ostatnich 30 dni: 5600 zł

Czesne dla absolwentów AG/GWSH:7000 zł: (-25%) 5250 zł płatne w ośmiu ratach po 656,25 zł

najniższa cena z ostatnich 30 dni: 5250 zł

Aby skorzystać z promocji należy dokonać rejestracji internetowej do 31 maja 2024 roku.

Termin rozpoczęcia zajęć: październik/listopad 2024

 

Powyższe terminy mogą ulec zmianie. Liczba miejsc ograniczona.

Uczelnia zastrzega sobie prawo zakończenia rekrutacji przed planowanym terminem.

Informujemy, że w przypadku zbyt małej liczby kandydatów kierunek może nie zostać uruchomiony.

W przypadku nieuruchomienia studiów opłata rejestracyjna oraz czesne podlega zwrotowi.

 

ZAPISY

SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI NT. STUDIÓW UDZIELAJĄ PRACOWNICY CENTRUM STUDIÓW PODYPLOMOWYCH, KURSÓW I SZKOLEŃ AG

w sprawach rekrutacji
tel.: (32) 35 70 600, e-mail: rekrutacja@akademiagornoslaska.pl

w sprawach związanych z realizacją studiów
tel.: (32) 35 70 583, (32) 35 70 584, e-mail: podyplomowe@akademiagornoslaska.pl

 

Rekrutacja na studia podyplomowe odbywa się na zasadzie kolejności zgłoszeń. Na studia przyjmowane są osoby z wyższym wykształceniem.

Jeśli nie posiadasz wykształcenia wyższego, istnieje możliwość uczestnictwa w zajęciach w formie kursu. Szczegółów udzielają pracownicy.


Aby zapisać się na studia podyplomowe, należy założyć konto w systemie internetowej rejestracji na poniższej stronie:

Prosimy zweryfikować wprowadzone dane oraz zapamiętać hasło.

Następnie otrzymasz link aktywacyjny na podaną przez siebie skrzynkę mailową. Jeśli maila z linkiem nie ma, zajrzyj do folderu spam.

Po aktywacji konta, uzupełnij dane osobowe oraz wybierz kierunek na który aplikujesz.

W ostatnim kroku zadzwoń, napisz maila lub poczekaj na kontakt z naszej strony. Umówimy się na formę przekazania dokumentów, osobiście bądź pocztą.

UWAGA - Na studia przyjmowane są osoby, które dopełnią wszystkich formalności. Dokonanie tylko rejestracji internetowej bądź złożenie niekompletnych dokumentów nie gwarantuje miejsca na studiach.

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+