PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Skład Rady Studentów

Drukuj

PRZEWODNICZĄCA

JULIA SALWIŃSKA

Studentka trzeciego roku fizjoterapii. Od pierwszego roku aktywnie wspierała działania Rady Studentów, jak i Klubu Sportowego AZS. Lubi wyzwania i aktywność ruchową, biorąc udział w wielu zawodach sportowych. Ponadto uwielbia pomagać i pracować z ludźmi, co potwierdza nie tylko kierunek studiów, ale i jej motto życiowe „Nie liczy się to, ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”.

WICEPRZEWODNICZĄCA

JOANNA ZIELIŃSKA

Studentka drugiego roku psychologii. Już od pierwszych dni w murach naszej uczelni zaczęła wspierać działania Rady Studentów, jednocześnie stwierdzając, że studia to dobry czas na podjęcie działalności dodatkowej! Jest osobą sumienną i pracowitą. Chce, aby każdy z nas miał jak najlepsze wspomnienia z tego cudownego czasu, jakim jest studiowanie – mówi Asia.

WICEPRZEWODNICZĄCY

JONASZ CHUDZIK

Student piątego roku psychologii. Starający się zawsze podejść do aktualnego problemu na chłodno, lecz jednocześnie z uśmiechem. Posiadający wiele zainteresowań, poczynając od kajakarstwa, wędrówek, kawy po autostop. Jednakże wciąż poszukujący swojej życiowej pasji. Zawsze gotowy do działania.

WICEPRZEWODNICZĄCA

KATARZYNA BODUCH 

Studentka piątego roku fizjoterapii. Jej hobby to pływanie. Swoją pasją zaraża innych, prowadząc zajęcia z pływania. Poza tym jest czynnym ratownikiem WOPR. Oprócz sportu uwielbia muzykę. Podkreśla, że jest osobą otwartą, łatwo nawiązującą kontakty. Zawsze ambitnie dążę do celu – zaznacza Kasia.

RZECZNIK PRAW STUDENTA

WERONIKA ZIELIŃSKA

Studentka piątego roku prawa i absolwentka administracji. Od początku swojej przygody ze studiami angażuje się w sprawy uczelni. Już cztery lata aktywnie pracuje w Radzie Studentów, zdobywając nowe doświadczenia i umiejętności. Nie boi się wyzwań i pracy. Jestem pewna, że w ostatni rok mojej działalności będziemy się świetnie razem bawić! – dodaje Weronika.

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+