PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Skład Rady Studentów

Drukuj

PRZEWODNICZĄCA

JULIA SALWIŃSKA

Studentka czwartego roku fizjoterapii. Od pierwszego roku aktywnie wspierała działania Rady Studentów, jak i Klubu Sportowego AZS. Lubi wyzwania i aktywność ruchową, biorąc udział w wielu zawodach sportowych. Ponadto uwielbia pomagać i pracować z ludźmi, co potwierdza nie tylko kierunek studiów, ale i jej motto życiowe „Nie liczy się to, ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz".

WICEPRZEWODNICZĄCA

KATARZYNA KOWALCZYK

Studentka trzeciego roku psychologii. Jeśli miałaby opisać się w kilku słowach, będą to: kreatywna, ambitna, zorganizowana, empatyczna, pomocna i pozytywnie zakręcona. Ma wiele zainteresowań, bo nie lubi nudy i dalej szuka swojej pasji. Uważa, że każde doświadczenie jakoś nas buduje i kształtuje, żyjąc w tej myśli lubi próbować i dowiadywać się wielu nowych i ciekawych rzeczy. Mam nadzieję, że ten wspólny czas naładuje nas wszystkich pozytywną energią i upamiętni piękny czas studiów, do którego zawsze będziemy wracać z uśmiechem na ustach - dodaje Kasia.

WICEPRZEWODNICZĄCA

ANNA MARCINIAK

Studentka czwartego roku fizjoterapii, absolwentka filologii francuskiej, instruktorka metody Pilates i zdrowego kręgosłupa. Najchętniej odpoczywa aktywnie na łonie natury, z naciskiem na górskie wycieczki lub atrakcje wodne. Kieruje się zasadą, że "dzień bez uśmiechu jest dniem straconym".

WICEPRZEWODNICZĄCA

AGATA WOŁOWIEC

Studentka trzeciego roku psychologii. Posiada wiele zainteresowań, jednak jej głównym są podróże, które pomagają zdobywać nowe i ciekawe doświadczenia. Jest osobą ambitną i chętną do pomocy innym. Jestem pewna, że wspólnie przejdziemy przez ten piękny czas studiów razem i wyniesiemy z niego wspaniałe wspomnienia - dodaje Agata.

WICEPRZEWODNICZĄCA

JOANNA ZIELIŃSKA

Studentka drugiego roku psychologii. Już od pierwszych dni w murach naszej uczelni zaczęła wspierać działania Rady Studentów, jednocześnie stwierdzając, że studia to dobry czas na podjęcie działalności dodatkowej! Jest osobą sumienną i pracowitą. Jestem pewna, że będziemy się świetnie razem bawić! – mówi Asia.

RZECZNIK PRAW STUDENTA

JOANNA ROLKA-KOSIDER

Studentka pierwszego roku prawa. Jest osobą otwartą, nie boi się nowych wyzwań oraz zawsze dąży do wyznaczonego celu. Dzięki pracy w Radzie Studentów chcę pomagać każdemu studentowi, a w szczególności tym z niepełnosprawnością. Pragnę by czas spędzony w Radzie, był przepełniony nie tylko pracą, ale i dobrą atmosferą - dodaje Asia.

PRZEDSTAWICIEL RADY STUDENTÓW W WYDZIALE ZAMIEJSCOWYM W ŻORACH

TOMASZ KRUPA

Student pierwszego roku II stopnia administracji. Od początku bycia studentem aktywnie stara się uczestniczyć w działaniach sportowych naszej uczelni poprzez zdobywanie medali i pucharów w Integracyjnych Mistrzostwach Polski AZS i Integracyjnym Pucharze Śląska. Najwięcej radości sprawia mu reprezentowanie naszego klubu sportowego. Jest otwarty na nowe wyzwania. Uważam, że czas naszych studiów jest idealnym czasem do zawiązania nowych przyjaźni i nauczenia się nowych rzeczy - mówi Tomek.

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+