Master of Business Administration

Zarządzanie w środowisku wielokulturowym
- wyzwanie przedsiębiorczości w XXI wieku


Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego

MBA to droga do osiągnięcia najwyższego europejskiego poziomu zarządzania


To wiedza i unikatowe umiejętności służące do efektywnego zarządzania nowoczesnymi organizacjami – bez względu na ich wielkość. Zarówno mała firma jak i potężna korporacja potrzebują silnego przywództwa, żeby się rozwinąć.

MBA to rozwój osobisty


Tu spotykają się pasjonaci chcący zrealizować swoje zawodowe plany, nie bojący się wyzwań. Ludzie otwarci, korzystający z szans do nawiązania licznych znajomości i kontaktów – w tym w środowisku międzynarodowym. Harvard Business Review uważa, i my zgadzamy się z tym poglądem, że to właśnie ludzie mogą być najcenniejszą korzyścią, jaką oferują programy MBA.

MBA to prestiż


Tytuł Master of Business Administration gwarantuje nie tylko większą wiedzę i wyższe dochody. To kompleksowe przygotowanie do realizacji celów biznesowych w warunkach wielokulturowości – nowa perspektywa i nowe możliwości. Zupełnie nowe doświadczenia i najwyższa europejska klasa specjalistów.

Dla najbardziej wymagających


Uczestnicy programów MBA stanowią zespół ekspertów, łącząc top management z różnych środowisk i branż. Każdy z Państwa tworzy nową wartość, swoją wiedzą i doświadczeniem stanowiąc o jakości tego projektu. Spotkania i rozmowy, wymiana poglądów i idei, wskazówki, kontakty i sprawdzone praktyki. Proponujemy Państwu wspólną realizację programu dedykowanego najlepszym:

  • Przedsiębiorcom, którzy postawili na budowanie własnej marki.
  • Managerom średniego i wysokiego szczebla, decydującym o swojej organizacji.
  • Przyszłym liderom, którzy aspirują do zajmowania najwyższych stanowisk kierowniczych.
  • Pasjonatom biznesu, ukierunkowanym na rozwój osobisty i zawodowy.

Jednym z najistotniejszych powodów, dla których warto wziąć udział w realizacji naszego programu MBA jest zdobycie niestandardowej i ponadprzeciętnie bogatej wiedzy z dziedziny szeroko pojętego zarządzania wraz z jego najbardziej aktualnymi zdobyczami. Wiedzy poświadczonej prestiżowym dyplomem.

Najbardziej prestiżowa uczelnia niepubliczna na Śląsku – Ranking Perspektywy '2015

78% rekruterów uważa dyplom MBA za atut kandydata – badanie ThinkTank

26 000 doskonale wykształconych absolwentów przez 24 lata działalności

Liczne akredytacje i certfikaty polskich i międzynarodowych organizacji

Nowoczesna, profesjonalnie wyposażona baza dydaktyczna

Nowoczesny biznes potrzebuje nowoczesnych rozwiązań. Rozwiązań opartych na solidnych wartościach i dojrzałej filozofii. To kwestia naszych własnych standardów.

MBA to istotny element kariery zawodowej – choć nie dla każdego. Wyzwanie podejmują tylko najlepsi, przyszli i obecni liderzy, których łączy jedno – zorientowanie na realizację ambitnych, ponadprzeciętnych zadań charakterystycznych dla osób zajmujących najbardziej odpowiedzialne stanowiska w strukturze organizacyjnej. Wiemy, że w biznesie liczy się czas. Dlatego proponujemy program, który w krótkim czasie pomoże Państwu zdobyć specjalistyczne kwalifikacje w dziedzinie nowoczesnego zarządzania i umożliwi realizację wizjonerskich planów, rodzących się w umyśle każdego dobrego managera.

Rektor GWSH
prof. dr hab. Krzysztof Szaflarski

Rozumiemy biznes