PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Faktury za kurs/ szkolenie i płatności

Drukuj

Szanowni Państwo,

Jeżeli będzie potrzeba wystawienia faktury, bardzo prosimy o zgłoszenie tego faktu (na e-mail: szkolenia@gwsh.pl) wraz z podaniem danych do jej wystawienia. Przypominamy, iż fakturę możemy wystawić najpóźniej do 15 dnia kolejnego miesiąca, w którym pieniądze zostały zaksięgowane na naszym koncie!

Uprzejmie informujemy, iż firma, która wysyła pracownika na kurs/ szkolenie, otrzyma fakturę, gdy:

- płatność zostanie dokonana z konta firmowego lub

- kursant wypełni specjalne oświadczenie (potwierdzone przez firmę kierującą na kurs/ szkolenie) i odeśle je na e-maila:  szkolenia@gwsh.pl.

Uwaga: W przypadku, gdy osoba prowadząca działalność nie posiada konta firmowego i do rozliczania działalności używa konta osobistego, umieszcza w tytule płatności obok imienia i nazwiska oraz kodu kursu również dane do faktury.

W przypadku wpłat z kont firmowych, faktury są wystawiane każdorazowo po zaksięgowaniu wpłaty i wysyłane na adres firmy listem zwykłym.

Faktury dla osób prywatnych wystawiane są tylko na ich indywidualną prośbę.

Rekrutacja na kursy jest otwarta i odbywa się na zasadzie kolejności zgłoszeń.

Kandydat na kurs/ szkolenie dokonuje wpłaty zgodnie z regulaminem, z którym zapoznał się, dokonując rejestracji na kurs/ szkolenie.

Nr konta do wpłat za kurs/ szkolenie: 64 1050 1214 1000 0023 3466 7124 (ING Bank Śląski), w tytule bardzo prosimy wpisywać imię i nazwisko kursanta oraz kod kursu, który otrzymaliście Państwo w e-mailu zwrotnym potwierdzającym zapis na kurs/ szkolenie.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:

tel: 32/ 35 70 605 lub 606

e-mail: szkolenia@gwsh.pl

 

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+