PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Zarządzanie przez wartości nie tylko dla przedsiębiorców

Drukuj

Zarządzanie przez wartości – nie tylko dla przedsiębiorców

Prawda boli? Tylko wtedy, kiedy nie pytasz innych o to co jest dla nich ważne. Tylko wtedy, gdy zamiast wsłuchać się w potrzeby innych zakładasz, że wiesz czego chcą. A co jeśli można stworzyć firmę, zespół w pełni zaangażowanych ludzi, przyciągać klientów mimo oferowania podobnego do innych produktu na rynku? Jedyny wymóg to uruchomienie zmysłu aktywnego pytania i słuchania.

Jakie tematy poruszymy w trakcie szkolenia?  

 

  • Dlaczego warto włączyć empatię. Czyli słów kilka o widzeniu więcej i aktywnym słuchaniu.
  • Systemy wartości w Twoim otoczeniu, w oparciu o model Graves’a.
  • Zrozumienie to dopiero początek, a więc sposoby na implementację i komunikację.
  • Jak zacząć i kiedy warto zaczynać od nowa?

 

Opis trenera:


Joanna Lipińska: Odnalazłam siebie, próbując zrozumieć innych. Zaczęłam realizować swoje potrzeby, gdy przestałam pragnąć. Codziennie odpuszczam wiele, nie rezygnując z siebie. Codziennie mówię sobie: bądź sobą, rób to co kochasz i chciej mniej

Jestem certyfikowanym coachem, trenerką umiejętności miękkich, fascynatką i trenerką mindfullness. Wierzę w zdolność każdego człowieka do życia pełnią radości i wdzięczności niezależnie od sytuacji w jakiej się znajduje. Jestem również agile coachem z kilkuletnim doświadczeniem w pracy z zespołami IT.

Jako wieloletni manager - prawnik na stanowiskach średniego i wyższego szczebla w branży energetycznej mierzyłam się z własnymi wyzwaniami w obszarze realizacji celów zawodowych, współpracy z zespołami ludzi, którymi zarządzałam i balansu w życiu zawodowym i prywatnym.

Codzienna medytacja i wsłuchiwanie się w siebie i najbliższe otoczenie (w tym bycie mamą dwójki dzieci i żoną muzyka) sprawia mi wiele radości i napędza do dzielenia się doświadczeniami i wiedzą z innymi.

Zachęcam liderów w korporacjach do takiego zarządzania, które jest autentyczne, pełne godności i wolności.

Termin:

cena: 129 zł

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+