Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korgantego - Uczelnia Akademicka

Uważność w czasach zarazy

Drukuj

Uważność w czasach zarazy

 

Czas trwania: 2 h

Szkolenie on-line w formie interaktywnej

Jesteśmy aktualnie w czasie ograniczonych kontaktów międzyludzkich, często silnych emocji, weryfikacji naszych relacji, konieczności spotkania się z sobą samym. Jeśli chcesz wykorzystać część tego czasu na rozwój, który zaprocentuje na całe Twoje życie, lub jeśli czujesz, że chcesz zmienić swoje nastawienie do świata, relacji, siebie samego i nie masz już pomysłów jak to zrobić, zapraszam Cię do posłuchania o doświadczeniach największych stoików i myślicieli tego świata. Czyli o sztuce bezruchu, szczerości z sobą samym i odwadze w podejmowaniu decyzji poprzez bycie uważnym.

Jakie tematy poruszymy w trakcie szkolenia?

  • Nie potrafię usiedzieć na miejscu – czyli o sztuce bezruchu słów kilka.
  • Uważność – co to i dlaczego teraz?
  • Od czego zacząć?
  • A co jeśli tak właściwie wcale tego nie chcę? Czyli, czy warto być szczerym z samym sobą?
  • Siła wdzięczności
  • Zestaw kilku prostych ćwiczeń do wykorzystania każdego dnia

 

Opis trenera:

Joanna Lipińska: Odnalazłam siebie, próbując zrozumieć innych. Zaczęłam realizować swoje potrzeby, gdy przestałam pragnąć. Codziennie odpuszczam wiele, nie rezygnując z siebie. Codziennie mówię sobie: bądź sobą, rób to co kochasz i chciej mniej

Jestem certyfikowanym coachem, trenerką umiejętności miękkich, fascynatką i trenerką mindfullness. Wierzę w zdolność każdego człowieka do życia pełnią radości i wdzięczności niezależnie od sytuacji w jakiej się znajduje. Jestem również agile coachem z kilkuletnim doświadczeniem w pracy z zespołami IT.

Jako wieloletni manager - prawnik na stanowiskach średniego i wyższego szczebla w branży energetycznej mierzyłam się z własnymi wyzwaniami w obszarze realizacji celów zawodowych, współpracy z zespołami ludzi, którymi zarządzałam i balansu w życiu zawodowym i prywatnym.

Codzienna medytacja i wsłuchiwanie się w siebie i najbliższe otoczenie (w tym bycie mamą dwójki dzieci i żoną muzyka) sprawia mi wiele radości i napędza do dzielenia się doświadczeniami i wiedzą z innymi.

Zachęcam liderów w korporacjach do takiego zarządzania, które jest autentyczne, pełne godności i wolności.

Termin: 29.04.2020 r.,  godzina: 18:00 - 20:00

Termin: 17.05.2020 r.,  godzina: 11:00 - 13:00

 

cena: 129 zł

Członek - Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich Członek - Alliance, Universities For Democracy Członek - Światowa Organizacja Turystyki Członek - European Council for Business Education Akredytacja - Stowarzyszenie Edukacji Menedżerskiej Forum Członek - Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach Członek - Instytut Gospodarki Nieruchomościami Członek - Polskie Towarzystwo Ekonomiczne - Oddział Katowice Partner - IBM Partner - Kamsoft Partner - Alstom Partner - Krajowa Izba Biegłych Rewidentów Partner - Green Bridge Partner - Marco Partner - Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości Członek - Ogólnopolska Sieć Biur Karier Partner - Capgemini Partner - PWCPartner - Ataxo Partner - Kariera w Finansach.pl Partner - Górnośląskie Forum Informatyczne Partner - Jobs.pl Partner - e-kapita.pl Partner - mlody-inzynier.pl Partner - Cyclad Partner - DlaStudenta.pl Partner - HRInvestment Partner - Rockwell Automation Partner - Randstad Partner - Eures Partner - ING Partner - Logotec Partner - Work Express Partner - Raben Projektor
gwsh.pl

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa
im. Wojciecha Korfantego

40-659 Katowice, ul. Harcerzy Września 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

Erasmus+