PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Uważność w czasach zarazy

Drukuj

Uważność w czasach zarazy

 

Czas trwania: 2 h

Szkolenie on-line w formie interaktywnej

Jesteśmy aktualnie w czasie ograniczonych kontaktów międzyludzkich, często silnych emocji, weryfikacji naszych relacji, konieczności spotkania się z sobą samym. Jeśli chcesz wykorzystać część tego czasu na rozwój, który zaprocentuje na całe Twoje życie, lub jeśli czujesz, że chcesz zmienić swoje nastawienie do świata, relacji, siebie samego i nie masz już pomysłów jak to zrobić, zapraszam Cię do posłuchania o doświadczeniach największych stoików i myślicieli tego świata. Czyli o sztuce bezruchu, szczerości z sobą samym i odwadze w podejmowaniu decyzji poprzez bycie uważnym.

Jakie tematy poruszymy w trakcie szkolenia?

  • Nie potrafię usiedzieć na miejscu – czyli o sztuce bezruchu słów kilka.
  • Uważność – co to i dlaczego teraz?
  • Od czego zacząć?
  • A co jeśli tak właściwie wcale tego nie chcę? Czyli, czy warto być szczerym z samym sobą?
  • Siła wdzięczności
  • Zestaw kilku prostych ćwiczeń do wykorzystania każdego dnia

 

Opis trenera:

Joanna Lipińska: Odnalazłam siebie, próbując zrozumieć innych. Zaczęłam realizować swoje potrzeby, gdy przestałam pragnąć. Codziennie odpuszczam wiele, nie rezygnując z siebie. Codziennie mówię sobie: bądź sobą, rób to co kochasz i chciej mniej

Jestem certyfikowanym coachem, trenerką umiejętności miękkich, fascynatką i trenerką mindfullness. Wierzę w zdolność każdego człowieka do życia pełnią radości i wdzięczności niezależnie od sytuacji w jakiej się znajduje. Jestem również agile coachem z kilkuletnim doświadczeniem w pracy z zespołami IT.

Jako wieloletni manager - prawnik na stanowiskach średniego i wyższego szczebla w branży energetycznej mierzyłam się z własnymi wyzwaniami w obszarze realizacji celów zawodowych, współpracy z zespołami ludzi, którymi zarządzałam i balansu w życiu zawodowym i prywatnym.

Codzienna medytacja i wsłuchiwanie się w siebie i najbliższe otoczenie (w tym bycie mamą dwójki dzieci i żoną muzyka) sprawia mi wiele radości i napędza do dzielenia się doświadczeniami i wiedzą z innymi.

Zachęcam liderów w korporacjach do takiego zarządzania, które jest autentyczne, pełne godności i wolności.

Termin:

cena: 129 zł

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+