PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Rekrutacja on-line z wykorzystaniem modelu STARRA

Drukuj

Rekrutacja on-line z wykorzystaniem modelu STARRA

 

Czas trwania: 2,5h

Szkolenie on-line w formie interaktywnej

Chcesz mieć pewność, że wybierasz najlepszych kandydatów pomimo realizacji rekrutacji on-line?  Zależy ci na pozyskaniu najlepszych handlowców i marketingowców, którzy poradzą sobie z wyzwaniami obecnego rynku i pracy zdalnej?

A może chcesz poznać lub udoskonalić sposób prowadzenia wywiadu behawioralnego i dowiedzieć się czym metoda STARRA różni się od obecnej od wielu lat na runku metody STAR?. Poznaj najskuteczniejsze narzędzia rekrutacyjne i rozwiń z nami swoje umiejętności.

Jakie tematy poruszymy w trakcie szkolenia?

  • Jak oceniać kompetencje zdalnie?
  • Jak oceniać potencjał rozwojowy i talenty pracownika?
  • Prowadzenie wywiadu behawioralnego metodą STARRA
  • Symulacja/ demonstracja wywiadu STARRA
  • Sprawdzenie referencji i zadania praktyczne w procesie selekcji on – line
  • Efektywne metody rekrutacji handlowców i specjalistów ds. marketingu oraz liderów

Opis trenera:

Jolanta Filipczyk - Sikora

Jej głównym obszarem pracy doradczej jest rekrutacja i onboarding a szkoleniowej zarządzanie talentami, leadership i agile w rekrutacji. Menedżer projektów HR z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu systemów HR w biznesie i prowadzeniu rekrutacji na stanowiska eksperckie i menedżerskie. Twórca metodologii Assessment&Development Center a także sesji warsztatowych nastawionych na diagnozę talentów i ich rozwój. 

Ukończyła Psychologię na Uniwersytecie Śląskim oraz studia oparte o strukturę MBA w Szkole Głównej Handlowej.  Jest absolwentką Szkoły Trenerów MATRIK i kursów coachingowych opartych o standardy ICF.  Od kilku lat ekspert Katedry Zarządzania Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach. Jej zainteresowania naukowe skupiają się na tematyce rekrutacji talentów  „gotowych na przyszłość" (zwinnych talentów).

Termin:

cena: 129 zł

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+