PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Jak być swoim coachem w kryzysie – zestaw praktycznych narzędzi

Drukuj

Jak być swoim coachem w kryzysie – zestaw praktycznych narzędzi

 

Czas trwania: 3 h

Szkolenie on-line w formie interaktywnej

Kryzys jest Ci potrzebny! Wierzysz w to? Każdy kryzys to walka o siebie. Oznacza rozwój, siłę i podejmowanie decyzji. Jasne, że kryzys może zabić. Każdy kryzys to nowe Ty, nawet jeśli całkowicie się poddasz, wyjdziesz z niego inny. A jednak możesz wykorzystać tego przeciwnika i stworzyć z niego swojego sprzymierzeńca. Sama przeszłam wiele kryzysów, w których otarłam się nawet o śmierć, jednak ostatecznie jestem wdzięczna za każdy z nich i pełna radosnej siły. Opowiem Ci jak wyjść z kryzysu mimo lęku.

Jakie tematy poruszymy w trakcie szkolenia?

  • Kryzys – Twój wróg czy przyjaciel?
  • Im silniejszy ból, tym więcej możesz zyskać
  • Jak zadbać o siebie w kryzysie, gdy Twój terapeuta wyjechał na wakacje czyli kryzysowe BHP
  • Czym jest coaching a czym nie jest?
  • Skuteczne narzędzia i metody, które pomogą Ci w wyjściu z kryzysu z nową siłą

 

Opis trenera:

 

Joanna Lipińska: Odnalazłam siebie, próbując zrozumieć innych. Zaczęłam realizować swoje potrzeby, gdy przestałam pragnąć. Codziennie odpuszczam wiele, nie rezygnując z siebie. Codziennie mówię sobie: bądź sobą, rób to co kochasz i chciej mniej

Jestem certyfikowanym coachem, trenerką umiejętności miękkich, fascynatką i trenerką mindfullness. Wierzę w zdolność każdego człowieka do życia pełnią radości i wdzięczności niezależnie od sytuacji w jakiej się znajduje. Jestem również agile coachem z kilkuletnim doświadczeniem w pracy z zespołami IT.

Jako wieloletni manager - prawnik na stanowiskach średniego i wyższego szczebla w branży energetycznej mierzyłam się z własnymi wyzwaniami w obszarze realizacji celów zawodowych, współpracy z zespołami ludzi, którymi zarządzałam i balansu w życiu zawodowym i prywatnym.

Codzienna medytacja i wsłuchiwanie się w siebie i najbliższe otoczenie (w tym bycie mamą dwójki dzieci i żoną muzyka) sprawia mi wiele radości i napędza do dzielenia się doświadczeniami i wiedzą z innymi.

Zachęcam liderów w korporacjach do takiego zarządzania, które jest autentyczne, pełne godności i wolności.

TERMIN:

CENA: 129 zł

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+