Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korgantego - Uczelnia Akademicka

OBUDŹ W SOBIE FRYZJERA

Drukuj

                                                         

Marzysz aby zostać fryzjerem na wysokim poziomie ale brakuje Ci pewności siebie? Chcesz dodać smaku Swojej pracy ale brakuje Ci przepisu?

                                                                               Zapraszam!

 

ODBIORCY SZKOLENIA:

Szkolenie skierowane jest do fryzjerów, którzy wkraczają w świat fryzjerstwa, osób z długą przerwą w zawodzie jak i tych, którzy chcą nadać nowe światło swojej dotychczasowej pracy.

 

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie minimalnych umiejętności manualnych zawiązanych z zawodem fryzjera.

 

 CEL SZKOLENIA:

Zajęcia "OBUDŹ W SOBIE FRYZJERA" to cykl spotkań, na których poznasz tajniki sztuki fryzjerskiej.

 

PLANOWANE EFEKTY I KORZYŚCI DLA UCZESTNIKÓW:

-  Nauczysz się technik strzyżeń, które umożliwią Ci wykonanie najbardziej skomplikowanej formy.

 - Z nami nauczysz się jak wykorzystać swój potencjał.

 - Ponadto dowiesz się jak zdobyć zaufanie klienta i skutecznie stworzyć markę osobistą.

 

PROGRAM:

OGÓLNE ZAGADNIENIA PORUSZNE NA ZAJĘCIACH

       1. STYLIACJA I UPIĘCIA

  1. PODSTAWYKOLORYZACJI

a)      wysokości tonów

b)      refleksy

c)      koloryzacja trwała

d)      koloryzacja "ton wton"

e)      koloryzacja włosówsiwych

f)       dekoloryzacja

g)      kąpiel rozjaśniająca

 

  1. BUDOWANIE MARKI OSOBISTEJ/ OBSŁUGA KLIENTA/ KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA
  2. PODSTAWY STRZYŻEŃ

a)      omówienie sprzętu

b)      omówienie kątów

c)      modelowanie kształtu twarzy fryzurą

d)      rozmowa z klientem

e)      cieniowanie klasyczne(delikatne)

f)       cieniowanie dynamiczne

g)      cieniowanie pod kątem 90stopni

h)      bob (kąt 45 stopni)e) asymetria

i)       techniki personalizacji fryzury

  1. PODSTWY  BARBERINGU
  2. PODSTWY  TRYCHOLOGII
  3. MARKETING SALONU  FRYZJERSKIEGO

 

Zajęcia odbywają się na główkach treningowych i modelkach

 

 

KTO PROWADZI ZAJĘCIA?
Nasza kadra składa się zarówno ze sprawdzonych poprzez wieloletnią współpracę specjalistów zajmujących się na co dzień kosmetologią, pielęgnacją włosów i skóry, stylizacją, jak i młodych mistrzów w swoim fachu – osoby z talentem, kreatywnością i wyobraźnią niezbędną do pracy z włosami.

 

Anna Bogdał-Machnik

 

Przygodę z fryzjerstwem rozpoczęła w 2006 roku, ucząc się pod okiem Beaty Berendowicz i Sławka Kublina w Akademii Berendowicz-Kublin. Studiowała socjologię, często bierze udział w kursach psychologicznych. Pomaga jej to w lepszym zrozumieniu zarówno klientów, jak i początkujących fryzjerów. Od 7 lat odnajduje się  w roli szkoleniowca. Jest to dla niej nie lada wyzwanie. Czuje się w pełni odpowiedzialna za swoich uczniów. Wprawia ich w dobry nastrój, zaraża pozytywną energią i przede wszystkim uczy wiary w siebie. Najlepiej odnajduje się w tworzeniu kobiecych, romantycznych fryzur oraz w stylizacjach fashion. Inspiracje czerpie z życia codziennego. Uważa, że każda kobieta jest piękna, tylko czasem brakuje pomysłu na siebie. Ma na swoim koncie udział w wydarzeniach modowych i kulturalnych takich jak: Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, Elite Model Look Polska czy Fashion Week Poland. Jej motto to „Myśl i używaj wyobraźni”.

Barbara Szafarczyk- Mańkowska

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku ekologia, specjalistka trychologii medycznej, członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Ekolog. Adjunct w World Trichology Society USA. Wieloletni szkoleniowiec. Nauczyciel akademicki. Ekspert w dziedzinie trychologii, konsultant artykułów i poradników. Prelegent spotkań edukacyjnych. Właścicielka Kliniki Trychologii w Katowicach. Specjalizuję się w ocenie, diagnostyce oraz terapii schorzeń skóry głowy oraz włosów. Stale podnosi poziom swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo w międzynarodowych kongresach i szkoleniach oraz seminariach i konferencjach z zakresu dermatologii i trychologii.

Maciej Westerowski

 

 

 

 

 

 

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach na kierunku zarządzanie i marketing. 20 lat doświadczenia w prowadzeniu własnej firmy w branży handlowo – usługowej, kilkuletnie doświadczenie w koordynacji sprzedaży i marketingu firmy produkcyjnej, certyfikowany coach metodyki sprzedaży CustomerCentric Selling.  Ukończył kursy coachingu wg standardów ICF i zarządzania sprzedażą z wykorzystaniem metod coachingowych, członek zarządu i instruktor Polskiego Klubu Alpejskiego, przewodnik górski, organizator eventów, pokazów autorskich, wystaw i festiwali. Współtwórca cyklicznych darmowych warsztatów marketingowych „Interaktywne Czwartki”.

Marcin Głuszyński

Autor bloga z poradami dla fryzjerów i właścicieli salonów fryzjerskich (https://www.martinstone.pl). Autor cyklicznych artykułów do Kuriera Fryzjerskiego oraz Barber Expert Magazine. Prowadzi występy edukacyjne na targach, a także szkolenia online i stacjonarne w całej Polsce. Właściciel Barber Shopu od 2,5 roku, wcześniej przez prawie 7 lat prowadził salon damsko-męski. Jego misją jest zmiana salonów na lepsze, dzięki edukacji branży z zakresu pozyskiwania     klientów, działań reklamowych w mediach społecznościowych, budowania marki, wyższej     jakości obsługi klienta, lepszej organizacji czasu oraz skutecznej rekrutacji.

 

CZAS TRWANIA: 7 tygodni, 14 dni, 112 h szkoleniowych      KURS ODWOŁANY

NAJBLIŻSZY TERMIN:   24.03.2018 – 24.06.2018 r

ZAJĘCIA  ODBĘDĄ SIĘ W DNIACH:   24.-25.03.2018, 07.-08.04.2018, 21.-22.04.2018, 12.-13.05.2018, 26.-27.05.2018,        09.-10.06. 2018, 23.-24.06.2018

GODZINY REALIZACJI:  9.00-16.00

MIEJSCE REALIZACJI: Katowice, Budynek C GWSH, ul. Kostki Napierskiego 38

KOSZT UCZESTNICTWA:   5 500 zł brutto/osobę

CENA OBEJMUJE: uczestnictwo w zajęciach, materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, certyfikat ukończenia szkolenia

UWAGI ORGANIZACYJNE: każdy uczestnik powinien dysponować swoim sprzętem fryzjerskim ( nożyczki, grzebień, suszarka, prostownica, szczotki )  

INFORMACJE I ZAPISY:
tel. +48 32 357 06 05/06, 696 728 230, e-mail: szkolenia@gwsh.pl

https://www.facebook.com/CSPKiS.GWSH/

 

 

Członek - Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich Członek - Alliance, Universities For Democracy Członek - Światowa Organizacja Turystyki Członek - European Council for Business Education Akredytacja - Stowarzyszenie Edukacji Menedżerskiej Forum Członek - Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach Członek - Instytut Gospodarki Nieruchomościami Członek - Polskie Towarzystwo Ekonomiczne - Oddział Katowice Partner - IBM Partner - Kamsoft Partner - Alstom Partner - Polska Izba Biegłych Rewidentów Partner - Green Bridge Partner - Marco Partner - Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości Członek - Ogólnopolska Sieć Biur Karier Partner - Capgemini Partner - PWCPartner - Ataxo Partner - Kariera w Finansach.pl Partner - Górnośląskie Forum Informatyczne Partner - Jobs.pl Partner - e-kapita.pl Partner - mlody-inzynier.pl Partner - Cyclad Partner - DlaStudenta.pl Partner - HRInvestment Partner - Rockwell Automation Partner - Randstad Partner - Eures Partner - ING Partner - Logotec Partner - Work Express Partner - Raben Projektor
gwsh.pl

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa
im. Wojciecha Korfantego

40-659 Katowice, ul. Harcerzy Września 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

Erasmus+