PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Jak pozyskiwać pacjentów do gabinetu fizjoterapeutycznego?

Drukuj

Czego się nauczysz na szkoleniu “Jak pozyskiwać pacjentów do gabinetu fizjoterapeutycznego?”

Szkolenie stacjonarne "Jak pozyskiwać klienta / pacjenta do gabinetu fizjo?" to dwudniowe, intensywne warsztaty przeznaczone dla fizjoterapeutów i trenerów, którzy chcą skutecznie budować swoją praktykę i przyciągać do niej wymarzonych pacjentów czy podopiecznych. Jeśli mimo posiadania specjalistycznej wiedzy i umiejętności zmagasz się z brakiem klientów, nie wiesz, jak wyróżnić się na tle konkurencji, czy budować swoją markę osobistą w przestrzeni social mediów, to szkolenie zostało stworzone z myślą o Tobie. Skorzystaj z naszego doświadczenia i naucz się, jak efektywnie promować swoje usługi, aby przyciągać stały strumień pacjentów, który zapewni Ci rozwój zawodowy i satysfakcję z pracy.

Podczas szkolenia nauczysz się, jak:

  • Zastosować skuteczne strategie promocji: poznasz działające schematy promowania pracy fizjoterapeuty i trenera, które pomogą Ci stać się bardziej widocznym na rynku.
  • Inwestować długoterminowo: dowiesz się, jak zainwestować w swoją praktykę, aby przynosiła korzyści przez długie lata.
  • Pozyskiwać wymarzonych klientów: nauczysz się, jak przyciągać do swojego gabinetu pacjentów, z którymi chcesz pracować lub podopiecznych, z którymi chcesz trenować.
  • Zwiększyć liczbę podopiecznych: odkryjesz sposoby na pozyskanie zarówno pierwszego, jak i dwutysięcznego pacjenta/klienta.
  • Unikać częstych błędów: przekażemy Ci wiedzę, jak unikać powszechnych błędów i zaoszczędzić czas na nieudanych próbach reklamowych.
  • Korzystać z gotowych narzędzi: otrzymasz wachlarz sprawdzonych narzędzi, które możesz zacząć stosować od zaraz, aby ułatwić sobie pozyskiwanie nowych klientów.
  • Budować markę osobistą w sieci i w social mediach: co pokazywać, a co zachować dla siebie podczas budowania swojego spójnego wizerunku w przestrzeni internetu
  • Tworzyć oferty i cenniki dla grupy docelowej: nauczysz się jak opisać i wycenić Twoje usługi w ofercie tak, aby skutecznie trafiać z omawianym problemem do wybranej grupy, a także używać języka korzyści i celnie stosować komunikaty

Jeśli chcesz zbudować świetnie działający gabinet fizjoterapeutyczny lub prężnie rozwijać swoją karierę trenera, przyciągnąć do siebie wymarzonych pacjentów czy klientów i cieszyć się stabilnością zawodową, nasze szkolenie jest właśnie dla Ciebie. Dołącz i zacznij tworzyć swoją przyszłość już dziś!

 


KADRA DYDAKTYCZNO - SZKOLENIOWA:

 

Michał Dachowski
właściciel studia Fizjo4life

Fizjo z pasją i głową do biznesu. Właściciel studia w Warszawie, które z małego gabinetu rozrosło się z 8 do 800m2 w mniej niż 10 lat. Ceni sobie czas, dlatego odwołane wizyty to u niego rzadkość - statystycznie tylko 2%.


 

 

 

 CZAS TRWANIA: 2 dni, 16 zegarowych


TERMIN:  6-7.04.2024 r.

GODZINY REALIZACJI: sobota: 10:00 - 18:00, niedziela: 9:00 - 17:00

MIEJSCE REALIZACJI: budynek A - Akademii Górnośląskiej ul. Harcerzy Września 1939 r. nr 3, 40-659 Katowice/ lub budynek C - Akademii Górnośląskiej ul. Kostki Napierskiego 38, 40-659 Katowice

               Organizujemy również szkolenia wewnętrzene /zamknięte  - chętnych prosimy o kontakt


CENA: 1200 zł brutto/ osobę  

CENA OBEJMUJE: uczestnictwo w zajęciach, materiały szkoleniowe, certyfikat ukończenia szkolenia.

tel. 32/ 35-70-605, 32/ 35-70-606,

mobil: 696-721-366, 696-728-230,

e-mail: szkolenia@akademiagornoslaska.pl

 https://www.facebook.com/CSPKiS.AG

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+