PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Moduł estetyczny 2 stopnia dla lekarzy - cykl szkoleń

Drukuj

Moduł estetyczny 2 stopnia dla lekarzy

- cykl szkoleń

Skończyłaś/ skończyłeś studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej i co dalej?

Pierwszy stopień studiów pozwala na naukę podstawowych pojęć i praktyczne rozpoczęcie przygody z medycyną estetyczną. W trakcie blisko roku nauki studenci uzyskują teoretyczną i praktyczną wiedzę na temat podstawowych technik. Niestety dla dalszego wykonywania precyzyjnych zabiegów niezbędne jest podnoszenie swoich kwalifikacji. Najczęstsze zabiegi z toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego, pomimo że wydają się proste w technice wykonywania, wymagają od lekarza bardzo dobrego przygotowania teoretycznego i praktycznego.

Proponujemy więc Państwu rozbudowanie własnego warsztatu o najczęstsze zabiegi estetyczne, naukę indywidualizacji podejścia do wyglądu estetycznego, a bardzo klarowny i unikatowy charakter szkoleń pozwoli na rozbudowanie wiedzy dokładnie w tematyce, która może wydawać się jeszcze nie w pełni zrozumiała.

Oferta szkoleniowa dla lekarzy, którzy ukończyli studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej.

 1. Pełen cykl szkoleń składa się z 6 tematów przewodnich, w tym toksyna botulinowa, kwas hialuronowy, techniki łączone. Dodatkowym tematem jest problematyka trychologiczna - szczegóły poniżej.
 2. Każdy uczestnik może wziąć udział w całym cyklu szkolenia lub w zajęciach z pojedynczej tematyki (w zależności od dostępności miejsc).
 3. Pierwszeństwo zapisu mają absolwenci Medycyny Estetycznej GWSH oraz osoby, które zapiszą się na pełen cykl szkoleń.
 4. Uczestnik, który weźmie udział w pełnym cyklu sześciu szkoleń otrzymuje dodatkowe bezpłatne szkolenie „Dematologia w medycynie estetycznej”.
 5. Kursy dotyczą tylko lekarzy medycyny lub lekarzy stomatologii/ lekarzy dentystów. W kursach nie mogą uczestniczyć lekarze stażyści.
 6. Lekarz zobowiązany jest przed szkoleniem przedstawić ważne prawo wykonywania zawodu na obszarze Polski.

DLA KOGO?

Szkolenie adresowane jest dla:

 • lekarzy medycyny estetycznej
 • lekarzy stomatologii/ lekarzy dentystów
 • w kursie nie mogą wziąć udziału lekarze stażyści

TEMATYKA SZKOLEŃ:

 1. Toksyna botulinowa górna część twarzy - kliknij 
 2. Toksyna botulinowa dolnej części twarzy - kliknij 
 3. Najczęstsze problemy trychologiczne w Gabinecie Lekarza Medycyny Estetycznej. Od diagnozy do skutecznej terapii - kliknij 
 4. Lifting hialuronowy twarzy - kliknij 
 5. Realny pacjent w realnym gabinecie - kliknij 
 6. Nie tylko tu i teraz - patrz w przyszłość. Nienaturalny wygląd twarzy to okaleczenie pacjenta - kliknij 
 7. Szkolenie GRATISOWE!! Dermatologia w medycynie estetycznej. Od gabinetu dermatologa do specjalisty medycyny estetycznej - tylko dla uczestników pełnego cyklu 6 szkoleń - GRATIS! - kliknij 

PROWADZĄCY SZKOLENIE:

dr. n med Anita Radłowska - specjalista dermatolog, wenerolog. Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej i Studiów Doktoranckich, które zakończyła obroną pracy doktorskiej dotyczącej trądzika różowatego. Ukończyła specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii. Medycyna estetyczna, leczenie chorób skóry to nie tylko zawodowe tematy przewodnie, lecz także prawdziwa pasja. Bardzo rzeczowa, dbająca o każdy szczegół w terapii, zafascynowana zastosowaniem nowoczesnych technik laserowych w leczeniu chorób skóry. Dodatkowo zdolności manualne przekładają się na efektywność i rezultaty w zakresie medycyny estetycznej. W leczeniu i profilaktyce starzenia dba o zachowanie naturalnego wyglądu i zdrowia skóry. Nauczyciel akademicki, prowadzi zajęcia w zakresie medycyny fizykalnej i laseroterapii na studiach podyplomowych dla lekarzy. Prywatnie kocha podróże, sport i góry, a odkrywanie nowych miejsc na ziemi to równie ważna życiowa pasja co dermatologia i medycyna estetyczna.

 

dr n med. Maria Weryńska-Kalemba- lekarz specjalista dermatolog, starszy asystent Katedry i Oddziału Chorób Wewnętrznych Dermatologii i Alergologii w Zabrzu, pracownik naukowo-dydaktyczny Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na Wydziale Lekarskim oraz Wydziale Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu. Od ponad 12 lat związana z Kliniką Dermatologii w Zabrzu a od ponad 10 lat prowadzi wraz z mężem, również lekarzem, Gabinet Lekarski „Wer-med”, który specjalizuje się w dermatologii, medycynie estetycznej, endokrynologii onkologicznej oraz endokrynologii dziecięcej a także chorobach wewnętrznych. Pasjonuje się zarówno dermatologią kliniczną, nowoczesnym lecznictwem dermatologicznym jak i medycyną estetyczną. Jest autorem publikacji w dziedzinie dermatologii oraz ma na koncie liczne wystąpienia na zjazdach krajowych oraz zagranicznych. Posiada ukończone liczne kursy z zakresu medycyny estetycznej oraz ukończone studia licencjackie o kierunku kosmetologia. Jako lekarz dermatolog bardzo zaangażowana w pracę zawodową, prywatnie mama 3,5 letniej Michasi.

CZAS TRWANIA: 1 dzień/ każdy temat/ 7 h zegarowych (od 11:00 - 18:00)

TERMIN SZKOLENIA:  W TEAKCIE USTALANIA

 1. Toksyna botulinowa górna część twarzy -
 2. Toksyna botulinowa dolnej części twarzy - 
 3. Najczęstsze problemy trychologiczne w Gabinecie Lekarza Medycyny Estetycznej. Od diagnozy do skutecznej terapii - 
 4. Lifting hialuronowy twarzy -
 5. Realny pacjent w realnym gabinecie - 
 6. Nie tylko tu i teraz - patrz w przyszłość. Nienaturalny wygląd twarzy to okaleczenie pacjenta -

MIEJSCE REALIZACJI: Prywatna Klinika Felicita - Akademia Felicita ul. Sienkiewicza 36, Zabrze 41-800

KOSZT UCZESTNICTWA:

 1. Toksyna botulinowa górna część twarzy - cena: 1900 zł/ osobę
 2. Toksyna botulinowa dolnej części twarzy - cena 1900 zł/ osobę
 3. Najczęstsze problemy trychologiczne w Gabinecie Lekarza Medycyny Estetycznej. Od diagnozy do skutecznej terapii - cena 2200 zł/ osobę
 4. Lifting hialuronowy twarzy - cena 2400 zł/ osobę
 5. Realny pacjent w realnym gabinecie - cena 2500 zł/ osobę
 6. Nie tylko tu i teraz - patrz w przyszłość. Nienaturalny wygląd twarzy to okaleczenie pacjenta - cena 2200 zł/ osobę.

CENA OBEJMUJE: uczestnictwo w zajęciach, materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, lunch, certyfikat ukończenia szkolenia.

INFORMACJE I ZAPISY:

tel. +48 32/35 70 605/606, 696 721 366, 696 728 230

e-mail: szkolenia@gwsh.pl

Informacje merytoryczne: tel 500-478-477, monikaronewicz@gmail.com

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia lub zmiany terminu w przypadku nie zebrania odpowiedniej ilości uczestników. Minimum 10 osób.

  

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+