PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Komunikacja Lidera

Drukuj

Komunikacja Lidera 

Czas trwania: 2,5 h 

Szkolenie on-line w formie interaktywnej 

 

Chcesz zarażać innych pomysłami? A może od jakiegoś czasu masz wrażenie, że Ty i ludzie z którymi współpracujesz to dwie różne bajki 

Będzie o byciu empatycznym, autentycznym i zadawaniu pytań. Czyli po prostu o byciu takim człowiekiem, za którym będą chcieli pójść inni.  

Jakie tematy poruszymy w trakcie szkolenia?  

  •  Cechy przywódcy
  • Jaką jesteś marką?
  • Komunikacja niewerbalna lidera
  • Jak mówić, by nas słuchano?
  • Czyli o sztuce zadawania pytań. 
OPIS TRENERA:

Joanna Lipińska: Odnalazłam siebie, próbując zrozumieć innych. Zaczęłam realizować swoje potrzeby, gdy przestałam pragnąć. Codziennie odpuszczam wiele, nie rezygnując z siebie. Codziennie mówię sobie: bądź sobą, rób to co kochasz i chciej mniej

Jestem certyfikowanym coachem, trenerką umiejętności miękkich, fascynatką i trenerką mindfullness. Wierzę w zdolność każdego człowieka do życia pełnią radości i wdzięczności niezależnie od sytuacji w jakiej się znajduje. Jestem również agile coachem z kilkuletnim doświadczeniem w pracy z zespołami IT.

Jako wieloletni manager - prawnik na stanowiskach średniego i wyższego szczebla w branży energetycznej mierzyłam się z własnymi wyzwaniami w obszarze realizacji celów zawodowych, współpracy z zespołami ludzi, którymi zarządzałam i balansu w życiu zawodowym i prywatnym.

Codzienna medytacja i wsłuchiwanie się w siebie i najbliższe otoczenie (w tym bycie mamą dwójki dzieci i żoną muzyka) sprawia mi wiele radości i napędza do dzielenia się doświadczeniami i wiedzą z innymi.

Zachęcam liderów w korporacjach do takiego zarządzania, które jest autentyczne, pełne godności i wolności.

Termin: 30.05.2020 r., 19.06.2020 r.

godzina: 17:00 - 20:00

cena: 129 zł

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+