PL | EN
logo Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej

Dział Marketingu i PR

Drukuj
ul. Harcerzy Września 3
40-659 Katowice
Budynek A, pokój A119

Dyrektor ds. Marketingu:
Damian Janica
damian.janica@gwsh.pl
tel.: 32 35 70 520
tel. kom.: 661 483 368

Kierownik Działu Marketingu i PR:
Magdalena Jarocka
magdalena.jarocka@gwsh.pl
tel. kom.: 510 972 507

Specjalista ds. komunikacji i PR:
Agnieszka Filipowicz
agnieszka.filipowicz@gwsh.pl
tel.: 32 35 70 534

Specjalista ds. mediów społecznościowych:
Jesika Ignacy
jesika.ignacy@gwsh.pl
tel.: 32 35 70 580

Grafik:
Kamil Ligienza
kamil.ligienza@gwsh.pl
tel.: 32 35 70 621

Grafik:
Weronika Pieron
weronika.pieron@gwsh.pl
tel.: 32 35 70 621

Dział Marketingu i PR pracuje:

Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 16.00

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
logo gwsh.pl

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa
im. Wojciecha Korfantego

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+