Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korgantego - Uczelnia Akademicka

Patronat

Stowarzyszenie Mensa Polska
www.mensa.org.pl

 

Partner ŚUDG

Fundacja „Elementarz”
www.elementarz.edu.pl

Śląski Uniwersytet Dziecięcy Gaudeamus - Aktualności

Drukuj

Serdecznie zapraszam młodych studentów na kolejne - grudniowe - zajęcia ŚUDG. Odbędą się one w Teatrze Ateneum  w Katowicach, ul. Świętego Jana 10, wg harmonogramu:

 

13 grudzień 2018r. czwartek, godzina 17.00

Sówki:  Drugie życie papieru – warsztaty z animacji teatralnych 

Miejsce: Teatr Ateneum w Katowicach , ul. Świętego Jana 10

 

20 grudzień 2018r. czwartek, godzina 17.15

Sowy: Akcja integracja  - warsztaty aktorskie

Miejsce: Miejsce: Teatr Ateneum w Katowicach , ul. Świętego Jana 10

 

 

 


 

 Zajęcia ŚUDG - listopad 2018r. czwartek, godzina 17.00

15.11.2018r.

  Sówki: Uśmiechnij się! Tajemnice mowy ciała - warsztat młodego dziennikarza

  Miejsce: Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach 

 22.11.2018r.

  Sowy:  Tu Radio Katowice -warsztaty  dziennikarskie

  Miejsce: Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach

  


  07.11.2018r.

W czwartek 29.11.2018r.  odbędzie się wycieczka naukowa ŚUDG do Telewizji Silesia w Katowicach, Plac Grunwaldzki 12.

Do udziału w niej zapraszamy naszych młodych studentów - Sówki i Sowy, wraz z Rodzicami/opiekunami.

TVS (Telewizja Silesia), to pierwsza regionalna stacja telewizyjna o profilu informacyjno-rozrywkowym. Kanał TVS  kierowany jest głównie do mieszkańców Śląska. TVS rozpoczęła swój przekaz 29.03.2008r. 

Dzięki uprzejmości pracowników TVS będziemy mogli zwiedzić główne pomieszczenia telewizji oraz poznać pracę pracowników telewizji: dziennikarzy, prezenterów, operatorów i innych ludzi, dzięki którym możemy oglądać przygotowane do emisji programy. 

 

 

 


 

 

31.10.2018r.

W październiku studenci ŚUDG uczestniczyli w warsztatach fotograficznych. Sówki robiły zdjęcia, które następnie wykorzystane zostały do wykonania kolażu, natomiast Sowy brały udział w warsztatach w  atelier z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu. 

 

 

 


 

 

16.10.2018r.

 

Zapraszamy młodych studentów  na warsztaty  ŚUDG:
 
18 październik 2018r. czwartek, godzina 17.00

 Sowy:  Fotografia katalogowa – warsztaty fotograficzne w studio fotograficznym

Miejsce: Technikum ZDZ,

Budynek Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach, ul. Krasińskiego 2

UWAGA!

Zajęcia potrwają 1,5 godziny.

 Spotykamy się w holu, obok szatni  o 16.55

 

 


 

03.10.2018r.

Aktualne terminy zajęć ŚUDG:

 październik 2018r. czwartek, godzina 17.00

Sówki:  Świat zaczarowany w kadrze – zajęcia z fotografii - 11.10.2018r.

Miejsce: Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach 

 Sowy:   Fotografia katalogowa – warsztaty fotograficzne w studio fotograficznym - 18.10.2018r.

Miejsce: Technikum ZDZ w Katowicach

listopad 2018r. czwartek, godzina 17.00

 Sówki: Uśmiechnij się! Tajemnice mowy ciała - warsztat młodego dziennikarza - 15.11.2018r.

 Miejsce: Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach 

 Sowy:  Tu Radio Katowice -warsztaty  dziennikarskie - 22.11.2018r.

 Miejsce: Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach 

 grudzień 2018r. czwartek, godzina 17.00

Sówki:  Drugie życie papieru – warsztaty z animacji teatralnych - 13.12.2018r.

Miejsce: Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach  lub Galeria Ateneum

Sowy: Akcja integracja  - warsztaty aktorskie - 20.12.2018r

Miejsce: Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach  lub Galeria Ateneum

 


 

25.09.2018r.

W sobotę 22 września 2018r. w kinie Grajfka w Chorzowie odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 Śląskiego Uniwersytetu Dziecięcego Gaudeamus.  Uroczystość przebiegła zgodnie z tradycją studencką.  Pan Dziekan dr inż. Bogusław Jędrzejas przyjął ślubowanie, a JM Rektor GWSH prof. dr hab. Krzysztof Szaflarski dokonał immatrykulacji nowych studentów.  Młodzi studenci otrzymali pierwsze w swoim życiu indeksy. Na koniec uroczystości zebrani wysłuchali hymnu studenckiego Gudeamus igitur.  

 

Po uroczystości odbyły się pierwsze zajęcia nowego semestru, pt.: Kompendium wiedzy filmowca. Jest to już XIV semestr ŚUDG, a jego hasłem przewodnim jest: Świat multimediów.

Studenci poznali historię kina, dowiedzieli się jak powstawały pierwsze filmy, kto pracuje przy ich tworzeniu, oraz jak powstają efekty specjalne! Na koniec zajęć odbyły się zaliczenia i wpisy do indeksów.

Młodym studentom życzymy sukcesów!

Uczcie się bawiąc i bawcie się ucząc!

 

 

 


 

 

UROCZYSTA INAUGURACJA

ROKU AKADEMICKIEGO 2018/2019

ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU DZIECIĘCEGO GAUDEAMUS

 

Serdecznie zapraszamy Dzieci wraz z Rodzicami na uroczystą inaugurację XIV semestru - "Świat multimediów" - Śląskiego Uniwersytetu Dziecięcego Gaudeamus,  działającego w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. W. Korfantego w Katowicach. Odbędzie się ona w sobotę 22 września 2018 roku, o godzinie 10.00 w kinie Grajfka w Chorzowie, ul. Sienkiewicza 3.

Po uroczystej inauguracji, dla małych studentów odbędą się pierwsze zajęcia pt.:Kompendium wiedzy filmowca.


 

 

 Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 do 15 lat do udziału w zajęciach Śląskiego Uniwersytetu Dziecięcego Gaudeamus, działającego w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej  w Katowicach. Tematem przewodnim zajęć w semestrze zimowym 2018/2019 będzie "Świat multimediów".

Celem działania ŚUDG jest rozbudzenie w dzieciach chęci poznawania świata, umożliwienie rozwiązywania zagadek życia codziennego - odkrywanie nauki. Dzieci uczestniczą w  prowadzonych w prostej i przystępnej formie wykładach oraz w  kreatywnych warsztatach, mających na celu rozwijanie wiedzy i wyobraźni. Mogą się poczuć jak prawdziwi studenci!

 

 

 

 

08.06.2018r.

09.06.2018r. w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej  - w Łutowcu, gdzie znajduje sie najmniejsza w Unii Europejskiej Szkoła Podstawowa, odbędą się ostatnie w tym roku akademickim zajęcia studentów Śląskiego Uniwersytetu Dziecięcego Gaudeamus. Będą to warsztaty plenerowe z udziałem Straży Pożarnej . pt.: "Strażak - zawód czy pasja?". W tym samym dniu nastąpi również zakończenie zajęć i rozdanie dyplomów oraz nagród studentom biorącym udzial w konkursie "Moja pasja".

Podczas pobytu w Łutowcu odbędzie się również wspinaczka skałkowa z profesjonalnym instruktorem, wycieczka na Zamek w Mirowie oraz ognisko z kiełbaskami  i wiele innych atrakcji...

 

 

 

22.05.2018r.

24.05.2018r.  - w czwartek, o godz. 17.15. w budynku C - Wydział Medyczny Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach, sala 223, odbędą się warsztaty chemiczne  ŚUDG  pt.: "Eksperymenty i prezenty". Zajęcia poprowadzi  Pani Anna Polaczkiewicz-Babiuch.

 

17.04.2018r.

W czwartek 19.04.2018r. o godz. 17.15 w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach, w budynku C  (Wydział Medyczny), przy ulicy Kostki Napierskiego 38 odbędą się kolejne - kwietniowe warsztaty ŚUDG pt.: "Biologiczne laboratorium". Poprowadzi je dr Katarzyna Wytyczak. Warsztaty odbędą się w sali 205.  

16.04.2018r.

14.04.2018r. grupa studentów ŚUDG wraz z Rodzicami brała udział w wycieczce do Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie. W Pacanowie odbyliśmy podróż do Krainy Baśni. Jest to ekspozycja łącząca najnowsze zdobycze techniki multimedialnej z tradycyjnymi ekspontami. Wyprawa odbywała się na wielu płaszczyznach interaktywności. Była to podróż przez różne krainy geograficzne Europy, dzięki której dzieci poznały m.in. podobieństwa i różnice między baśniowymi światami różnych narodów. Następnie uczestniczyliśmy w spektaklu Małego Teatru. Jego zaletą jest bliski kontakt widzów z lalkami i animatorami. Po spektaklu "Mała syrenka"  dzieci uczestniczyły w prelekcji na temat teatru lalkowego. Oglądały występujące w spektaklu lalki, dowiedziały się jak one działają i jak się nazywają. Kolejnym zadanie było poszukiwanie Zamku szczęścia w krainie Soria Moria. Podczas tego zadania dzieci poznały elementy kultury nordyckiej oraz baśnie krajów Północy.

Po obiedzie wszyscy razem : dzieci oraz rodzice brali udział w fascynujących warsztatach naukowych: Wybuchowa nauka, podczas który wykonano wiele interesujących doświadczeń z ciekłym azotem. Odbył się także pokaz kuchni molekularnej, połączony z degustacją nitro lodów.

15.04.208r.

W semestrze letnim 2017/2018 Nauka i pasja odbyły się już bardzo ciekawe zajęcia. W miesiącu lutym warsztaty  zatytułowane "Jak zostać żeglarzem? - poprowadził Dziekan GWSH, pasjonat żeglarstwa Pan dr Wacław Petryński.  Opowiadał o swojej pasji, o swoich żeglarskich wyczynach.  Pokazał małym studentom w jaki sposób wiąże się prawdziwe żeglarskie węzły. Dzieci nauczyły się kilku z nich - a nie było to łatwe zadanie. Podczas zajęć studenci zadawali mnóstwo pytań, a na koniec zajęć - tradycyjnie Pan Dziekan dokonał wpisów w indeksach naszych studentów i zaliczył im kolejne warsztaty!

 

W miesiącu marcu odbyły się warsztaty Pana Korka pt." Fizyczno-techniczne jaja". Młodzi studenci przeprowadzili mnóstwo doświadczeń, których bohaterem były oczywiście jaja. Każdy student otrzymał w prezencie od Pana Korka świąteczne jajko z wypisany imieniem, oczywiście w niezwykly sposób, za pomocą skonstruowanego przez Pana Korka urządzenia!

 

21.03.2018r.

ŚUDG zaprasza małych studentów na warsztaty pt.: "Fizyczno-techniczne jaja", które poprowadzi Pan Korek wraz ze swoim Laboratorium. Pod czujnym okiem Pana Korka mali inżynierowie bedą przeprowadzać różne naukowe eksperymenty, w których głównymi bohaterami będą jaja. Będziemy testować m.in.wytrzymałość skorupek, badać wpływ różnicy ciśnień na jajko. Naukową metodą obierzemy surowe jajko ze skorupki i wykonamy jeszcze wiele innych doświadczeń.

Warsztaty odbędą się w czwartek 22.03.2018r. o godz. 17.15, w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach, ul. Harcerzy Września 3, w budynku A, w sali 106.

Rodziców zapraszamy do sali 203.                     

 

16.02.2018r.

 


 

 14.02.2018r.

Wczoraj studenci ŚUDG wraz z dziećmi z Naszej Szkoły uczestniczyli w Balu Karnawałowym Ostatkowym i pożegnali tegoroczny Karnawał......

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

14.01.2018r.

Serdecznie zapraszamy na pierwsze w Nowym Roku 2018 warsztaty. Odbędą się one w czwartek 18.01.2018r. o godz.17.00 w sali 322 w budynku A GWSH, przy ulicy Harcerzy Września 3.  

Będą to Gry i zabawy w polskim języku migowym. Zajęcia poprowadzi Pan Daniel Kasprzyk z Polskiego Związku Głuchych, Oddział w Katowicach.

 

 

 

 

24.12.2017r.

Niech magiczna noc Wigilijnego wieczoru przyniesie pokój i radość, a Nowy Rok 2018 obdaruje wszystkich szczęściem i pomyślnością.

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia i wspaniałaego Nowego Roku życzy

                                                                                                        dr Katarzyna Wytyczak

 

13.12.2017r.

W czwartek 14.12.2017r. odbędą się kolejne warsztaty dla studentów ŚUDG:  "Z językiem obcym za pan brat wyruszamy w świat". Poprowadzi je Pani Alina Przydatek. Warsztaty odbędą się w sali 322, w budynku A przy ulicy Harcerzy Września 3.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

23.11.2017r.

W sobotę 02.12.2017r. Śląski Uniwersytet Dziecięcy Gaudeamus organizuje wycieczkę okolicznościową dla dzieci z rodzicami/opiekunami do Parku św. Mikołaja w Zatorze.

Podczas wizyty w Parku dzieci spotkają się ze św. Mikołajem i  poznają Jego historię. Będą również wędrowały Bajkową Ścieżką i wezmą udział w Bajkowej Paradzie.  Poza tym na naszych studentów czeka jeszcze wiele innych atrakcji, np: kino, lodowisko, warsztaty ozdób choinkowych. Każde dziecko otrzyma Certyfikt wizyty w Parku św. Mikołaja, pamiątkowe zdjęcie, a być może paczkę z rąk samego św. Mikołaja......

 

 

14.11.2017r.

Zapraszamy  studentów ŚUDG na warsztaty listopadowe: "Teatralny język ciała", które odbędą się w czwartek 16.11.2017r.  o godz. 17.00 w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach, ul. Harcerzy Września 3, w budynku A, w sali 322.

Warsztaty porowadzą aktorzy teatru: Bajkowe Skarbki Śląska

 

17.10.2018r.

Serdecznie zapraszamy małych studentów na październikowe warsztaty: "Świat w języku matematyki", które odbędą się 19.10.2017r., o godz. 17.00 w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach, ul. Harcerzy Września 3, w budynku A, w sali 322.  

Warsztaty poprowadzi Pani Natalia Cyrankowska.

 


 

 

23 września 2017 r. w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach odbyła się Inauguracja XII już semestru, działającego w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach - Śląskiego Uniwersytetu Dziecięcego "Gaudeamus". W uroczystości brał udzial JM Rektor Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego - prof. dr hab. Krzysztof Szaflarski, Dziekan Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego - dr Aleksander Wolski, Prezydent Fundacji Ekologicznej Wychowanie i Sztuka "Elementarz" - Pan Andrzej Jabłoński, przedstawicielka Stowarzyszenia Mensa Polska - Pani Ewa Grzegorzak-Łoposzko oraz Rodzice i oczywiście dzieci, a wśród nich absolwenci, studenci którzy kontynuują  udział w zajęciach ŚUDG oraz grono nowych studentów.

Podczas inauguracji Dziekan dr Aleksander Wolski przyjął ślubowanie nowych studentów Śląskiego Uniwersytetu Dziecięcego "Gaudeamus", a następnie odbyła się Immatrykulacja nowo przyjętych studentów Śląskiego Uniwersytetu Dziecięcego "Gaudeamus" przez JM Rektora Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego prof. dr hab. Krzysztofa Szaflarskiego.

Po zakończeniu uroczystości i wysłuchaniu hymnu Gaudeamus igitur odbyły się pierwsze w tym semestrze warsztaty dla dzieci: "Język z nut", które poprowadziła Pani Anna Lis. Zapoczątkowały one cykl warsztatów: "Języki świata". W tym czasie Rodzice oraz Goście zwiedzali siedzibę Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, a następnie wszyscy, a więc zarówno mali studenci jak i dorośli, uczestniczyli w próbie orkiestry NOSPR, którą dyrygował wspaniały polski dyrygent, pianista i kompozytor Jerzy Maksymiuk.

Podczas uroczystości JM Rektor Górnośląskiej Wyższej Szkoly Handlowej im. Wojciecha Korfantego prof. dr hab. Krzysztof Szaflarski przekazał na ręce Pani Anny Lis list intencyjny dla Pani Joanny Wnuk-Nazarowej - Dyrektor Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, a koordynator ŚUDG dr Katarzyna Wytyczak wręczyła podziękowania Pani Annie Lis za pomoc przy organizacji Inauguracji semestru zimowego 2017/2018 Śląskiego Uniwersytetu Dziecięcego "Gaudeamus" oraz za przeprowadzenie warsztatów muzycznych dla naszych małych studentów.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Inauguracja
Śląskiego Uniwersytetu Dziecięcego „Gaudeamus”
- semestr zimowy 2017/2018 - „Języki Świata”

23 września 2017 r., NOSPR - Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia
z siedzibą w Katowicach

 

 • Rozpoczęcie Inauguracji - godz. 10.00
  • Wystąpienie koordynatora Śląskiego Uniwersytetu Dziecięcego Gaudeamus – dr Katarzyny Wytyczak
  • Wystąpienie JM Rektora Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego – Prof. dr hab. Krzysztofa Szaflarskiego
  • Wystąpienie Prezydenta Fundacji Ekologicznej Wychowane i Sztuka „Elementarz” – Pana Andrzeja Jabłońskiego
  • Przyjęcie ślubowania przez nowych studentów Śląskiego Uniwersytetu Dziecięcego Gaudeamus przez Dziekana Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego – dr Aleksandra Wolskiego
  • Immatrykulacja nowo przyjętych studentów Śląskiego Uniwersytetu Dziecięcego Gaudeamus przez JM Rektora Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego prof. dr hab. Krzysztofa Szaflarskiego
 • 10.20 Zwiedzanie siedziby NOSPR
 • 11.00 Udział w próbie orkiestry
 • 11.20 Warsztaty muzyczne dla dzieci „Język z nut”
 • 12.10 Zakończenie, czas wolny dla dzieci z Rodzicami /opiekunami (zwiedzanie Strefy Kultury, wieży widokowej, labiryntu)

 


 

22.06.2017r.


 

 

08.06.2017r.

UWAGA REKRUTACJA!

Śląski Uniwersytet Dziecięcy Gaudeamus ogłasza rekrutację na semestr zimowy 2017/2018 "Języki świata"

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

Zajęcia będą się odbywały od września 2017 do czerwca 2018.

Opłata za jeden semestr wynosi dla nowych studentów 150 zł, a dla kontynuujących 140 zł.

Uwaga!  Zniżka dla rodzeństwa! Opłata za drugie dziecko pomniejszona jest o 50 zł!

 

W celu zapisania dziecka na zajęcia ŚUDG należy wypełnić formularz rejestracyjny (znajduje się w zakładce).

Szczegółowe informacje dt. rekrutacji i ołat podane są w zakładce: Zasady rekrutacji i ołaty.

 

 

 PROGRAM OBEJMUJE WARSZTATY:

 − Język z nut

 – Świat w języku matematyki

 – Teatralny język ciała

 – Z językiem za pan brat wyruszamy w świat

 – Gry i zabawy w polskim języku migowym

 


 

 

03.06.2017r.

Serdecznie zapraszamy małych Studentów wraz z Rodzicami/Opiekunami 06.06.2017r., o godz. 17.00 na ostatnie w tym roku akademickim zajęcia pt.: "Kuchnie świata a pełen przygód świat kuchni. Od białek, tłuszczów i weglowodanów, przez pieprz i sól, po oliwki i daktyle: skomponuj swój talerz" oraz na uroczyste zakończenie semestru "Świat kuchni".

Zajęcia połączone z uroczystym zakończeniem odbędą się w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach, w budynku A, w auli AVI, przy ulicy Harcerzy Września 3.

 

 

 


 

 

15.05.2017r.

Serdecznie zapraszamy na majowe zajęcia: "Kawałek chleba nie spadnie z nieba". Zajęcia odbędą sie w czwartek 18.05.2017r. o godz. 17.00  w Muzeum "Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie", ul. Parkowa 25, Chorzów                                                                                                 

Zapraszamy również Rodziców/opiekunów.   Spotykamy się przed bramą Skansenu o godz. 16.55.                                                                                                                                                                                                                           

                                                                                         

                                                                        


                                                                                 

12.04.2017r.   

W dniu 23.04.2017 r. - niedziela - "studenci " ŚUDG wraz z opiekunami  biorą udział w wycieczce do Warszawy

- do Centrum Nauki Kopernik. Zbiórka uczestników wycieczki: godz. 05.30

Miejsce zbiórki: parking przed budynkiem A, GWSH - ul. Harcerzy Września.

Planowany wyjazd: godz. 05.45

 

 


 

03.04.2017r.

06.03.2017r. o godzinie 17.00 zapraszamy na kwietniowe warsztaty

pt.: "Ab ovo - zacznijmy od jajka... "    Warsztaty poprowadzi dr Katarzyna Wytyczak.

Zajęcia odbędą się w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. Wojciecha Korfantego

w  Katowicach, w budynku A, w sali 322, przy ulicy Harcerzy Września 3. 

 


 

13.03.2017r.

Serdecznie zapraszamy na kolejne w tym semestrze zajęcia pt.: "A nuż - widelec, kuchnia felek, położyć coś na stole!...". Poprowadzi je Pani prof. nzw. dr hab. Wiga Bednarkowa.

Zajęcia odbędą się 16.03.2017r., o godz. 17.00 w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach, w budynku A, w sali 322, ul. Harcerzy Września 3.

 

 


 

W lutym rozpoczęliśmy kolejny - XI już semestr zajęć Śląskiego Uniwersytetu Dziecięcego Gaudeamus.

16 lutego odbyły się warsztaty pt.: Żyjmy zdrowo i kolorowo.

 

W kolejny czwartek 23 lutego - w Tłusty Czwartek  - odbył się Bal Karnawałowy !

 

 


 

Zapraszamy wszystkie Dzieci wraz z Opiekunami na

BAL KARNAWAŁOWY

 

 

Śląski Uniwersytet Dziecięcy Gaudeamus zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 6 do 12 lat,

do udziału w zajęciach semestru letniego 2016/2017 "Świat kuchni"

 

 

Członek - Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich Członek - Alliance, Universities For Democracy Członek - Światowa Organizacja Turystyki Członek - European Council for Business Education Akredytacja - Stowarzyszenie Edukacji Menedżerskiej Forum Członek - Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach Członek - Instytut Gospodarki Nieruchomościami Członek - Polskie Towarzystwo Ekonomiczne - Oddział Katowice Partner - IBM Partner - Kamsoft Partner - Alstom Partner - Krajowa Izba Biegłych Rewidentów Partner - Green Bridge Partner - Marco Partner - Zakłady Mięsne Henryk Kania Partner - Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości Członek - Ogólnopolska Sieć Biur Karier Partner - Capgemini Partner - PWC Partner - BZWBK Partner - Ataxo Partner - Kariera w Finansach.pl Partner - Górnośląskie Forum Informatyczne Partner - Jobs.pl Partner - e-kapita.pl Partner - mlody-inzynier.pl Partner - Cyclad Partner - DlaStudenta.pl Partner - HRInvestment Partner - Rockwell Automation Partner - Randstad Partner - Eures Partner - ING Partner - Logotec Partner - Work Express Partner - Raben
gwsh.pl

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa
im. Wojciecha Korfantego

40-659 Katowice, ul. Harcerzy Września 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

Erasmus+