PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Oferta pracy

Drukuj

Psycholog dzięcięcy/ psycholożka dziecięca

Poradnia Rubinowa - Zabrze

Jesteśmy Niepubliczną Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną „RUBINOWA”. Na chwilę obecną mamy 2 placówki: 1 w Gliwicach (ok 3 lata) oraz nowo powstałą w Zabrzu. Naszymi pacjentami są zarówno dzieci niedawno urodzone jak i dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, młodzież oraz osoby dorosłe i pary. Pomagamy w różnego rodzaju zaburzeniach począwszy od zaburzeń sensorycznych poprzez zaburzenia mowy a na psychologicznych skończywszy. Nasza poradnia zrzesza terapeutów o różnych specjalizacjach tak aby móc sprostać wszelakim potrzebom naszemu wciąż rozrastającemu się gronu pacjentów. Oprócz wciąż rozwijającej się oferty komercyjnej, realizujemy zajęcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju.

Aby móc realizować zajęcia w ramach WWR, specjalista musi mieć ukończone studia z psychologii dziecięcej oraz jest zobowiązany również do  posiadania przygotowania pedagogicznego (jedynym wyjątkiem są fizjoterapeuci).

W tym momencie poszukujemy oraz chętnie podejmiemy współpracę z psychologiem dziecięcym, który będzie współpracował zarówno w ramach WWR jak i z komercyjnymi pacjentami naszej poradni. Zapewniamy atrakcyjne warunki finansowe, umowę, elastyczne godziny pracy i możliwość dostosowania godzin pracy do potrzeb specjalisty oraz pracę w bardzo fajnej atmosferze. CV można przesyłać na adres poradniarubinowa.zabrze@gmail.com oraz kontaktować się bezpośrednio pod nr telefonu 607388486.

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+