Referent w bibliotece w Wydziale Zamiejscowym w Żorach

Akademia Górnośląska - Katowice

Stanowisko: Referent w bibliotece w Wydziale Zamiejscowym w Żorach

Nasze oczekiwania:
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista,
  • Rzetelność, dokładność, kreatywność,
  • Otwartość w podejmowaniu nowych wyzwań,
  • Zdolności organizacyjne,
  • Doświadczenie w obsłudze klienta,
  • Obsługa programów biurowych (szczególnie środowisko MS Office 365);
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy w bibliotece,
  • Zainteresowanie funkcjonowaniem biblioteki naukowej,
  • Znajomość baz naukowych,
  • Umiejętność wyszukiwania i weryfikacji informacji,
  • Znajomość języków obcych;
Zadania na stanowisku:
  • Obsługa Czytelnika face to face, telefoniczna i mailowa,
  • Sporządzanie dokumentacji zgodnie z wymogami,
  • Porządkowanie księgozbioru,
  • Pomoc Czytelnikom w wyszukiwaniu materiałów naukowych,
  • Współpraca z innymi działami GWSH,
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę zlecenie,
  • możliwość rozwoju,
  • możliwość korzystania na preferencyjnych warunkach z oferty edukacyjnej Uczelni;

Informacji udziela Marcin Niewęgłowski pod nr tel.  32 35 70 571

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@gwsh.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).