Specjalista IT/CSM

Soloplan - Katowice

Specjalista IT | Customer Solution Manager

Czeka na Ciebie praca pełna ciekawych wyzwań w naszym dziale obsługi klienta.

Opis stanowiska

·         Wsparcie techniczne związane z obsługą oprogramowania drogą telefoniczną, mailową oraz pomoc zdalna

·         Rejestracja zgłoszeń klientów, ich analiza oraz opracowywanie rozwiązań

·         Dokumentacja zgłoszeń serwisowych w naszym systemie

Kandydatom zainteresowanym wyjazdami służbowymi oferujemy dodatkowy system premiowania. Zadania w ramach pracy w trybie wyjazdowym obejmują:

·         Instalację oprogramowania u naszych klientów

·         Konfigurację oprogramowania u naszych klientów

·         Szkolenie klientów z zakresu obsługi naszego oprogramowania

Wymagania

·         Ukończone studia na kierunkach informatycznych lub logistycznych, bądź doświadczenie zawodowe w zakresie IT-Support | IT-Service Desk

·         Bardzo dobra znajomość IT

·         Biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie

·         Zdolności analityczne i komunikacyjne

·         Dyspozycyjność w przypadku kandydatów zainteresowanych wyjazdami służbowymi

Oferujemy

o    Atrakcyjne i nowocześnie urządzone miejsce pracy w samym centrum Katowic

o    Atrakcyjne warunki zatrudnienia

o    Dofinansowanie obiadów w przerwie obiadowej

o    Ergonomiczne stanowiska pracy z elektroniczną regulacją wysokości biurek

o    Prywatną opiekę medyczną - wariant Complex grupy LUXMED

o    Pakiet szkoleń

Rekrutacja

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie wymaganych dokumentów w języku angielskim z dopiskiem JOB-ID 650-1, oraz o podanie najwcześniejszego możliwego terminu podjęcia pracy.

Podanie o pracę powinno zawierać: list motywacyjny, CV oraz wszystkie istotne referencje, świadectwa i dyplomy.

Pytania dotyczące powyższej oferty pracy prosimy kierować w języku angielskim lub niemieckim na adres topjobs@soloplan.pl.

Dziękujemy!