Starszy konsultant w dziale doradztwa podatkowego

Grupa Gomułka - Katowice

O firmie

Grupa Gumułka to konsorcjum firm specjalizujących się w szeroko pojętym konsultingu. Działamy w obszarach doradztwa podatkowego, księgowości, rachuby wynagrodzeń, audytu finansowego i wewnętrznego, funduszy unijnych, w aspekcie ich pozyskiwania, rozliczania, oraz ewaluacji. Dzięki połączeniu pasji, wiedzy oraz doświadczenia Naszych pracowników już od ponad DWUDZIESTU lat Grupa Gumułka poszerza zakres swojej działalności, wspierając klientów wiedzą specjalistyczną w Polsce oraz na rynku międzynarodowym.

Nasze oczekiwania wobec kandydata:

  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy związanej ze stosowaniem prawa podatkowego,
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub prawnicze,

  • bardzo dobra znajomość przepisów podatku VAT i CIT,

  • dokładność, zaangażowanie w powierzane zadania, dobra organizacja pracy, sumienność, zaangażowanie, samodzielność,

  • znajomość j angielskiego w stopniu umożliwiającym rozmowę i prowadzenie korespondencji mailowej,

  • mile widziane doświadczenie i wiedza z zakresu cen transferowych i analiz porównawczych,

  • mile widziana dobra znajomość pozostałych przepisów podatkowych.

Twoje zadania:

  • udział w przeglądach/audytach podatkowych z zakresu Vat i CIT,
  • przygotowywanie pism procesowych w sprawach przed organami,

  • sporządzanie dokumentacji cen transferowych i analiza porównawcza,

  • kontakt z klientami Kancelarii.

Nasza oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę - zależy nam abyś czuł się bezpiecznie,
  • dofinansowanie do pakietów sportowych - lubimy ludzi z pasją, a Ty na pewno masz talent,

  • szkolenia wewnętrzne w ramach Akademii Grupy Gumułka, bo chętnie dzielimy się swoją wiedzą,

  • dofinansowanie do szkoleń i kursów - chcesz zdobywać nowe kwalifikacje? Pomożemy Ci,

  • spotkania firmowe/pracownicze, abyś mógł spędzić czas ze swoimi kolegami z zespołu i wspólnie robić to, co sprawia nam radość,

  • świadczenia okolicznościowe, imprezy kulturalne i sportowe - bo nie tylko pracą człowiek żyje.