logo Akademii Górnośląskiej

Oferta praktyki

Staż w Dziale Księgowości

TÜV Rheinland - Katowice

TÜV Rheinland jest globalnym, niezależnym liderem w zakresie certyfikacji wyrobów, technologii, systemów zarządzania i personelu. Historia Firmy obejmuje ponad 145 lat. Na chwilę obecną koncern zatrudnia niemal 20000 pracowników na całym świecie, działając w 69 krajach. Nasi niezależni eksperci pracują dla zagwarantowania jakości i bezpieczeństwa ludzi, technologii i środowiska prawie w każdej sferze naszego życia. Firma oferuje również szeroki wachlarz szkoleń dla wielu branż.

Firma TÜV Rheinland Polska jest obecna na polskim rynku już od przeszło 20 lat. W roku 2018 rozpoczął się nowy rozdział w jej historii: w Katowicach powstało Europejskie Centrum Usług Wspólnych TÜV Rheinland. W TÜV Rheinland SSC dążymy do doskonałości we wszystkim, czego się podejmujemy. Jesteśmy pasjonatami i kochamy to, co robimy. Dołącz do młodego i dynamicznie rozwijającego się zespołu profesjonalistów. Dołącz do firmy z tradycjami, solidnymi zasadami, odwagą i wizją na przyszłość!

Numer referencyjny: SDK/05/22

Miejsce pracy: Katowice- Silesia Business Park

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za wsparcie Działu Księgowości w Centrum Usług Wspólnych w Katowicach.

JAKICH ZADAŃ MOŻESZ OCZEKIWAĆ?

  •  Sprawdzanie poprawności otrzymywanych dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  •  Księgowanie faktur
  •  Skanowanie, kompletowanie, przygotowywanie do wysyłki dokumentów księgowych
  •  Pomoc w innych zadaniach Działu

CZEGO OCZEKUJEMY?

  •  Znajomości j. angielskiego na poziomie min. B1
  •  Zainteresowania zagadnieniami z obszaru księgowości
  •  Dokładności, terminowości i zaangażowania
  •  Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  •  Znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  •  Znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (mile widziane)

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

  •  Płatny 3-miesięczny staż (w oparciu o umowę zlecenia) w przyjaznym i wykwalifikowanym zespole
  •  Możliwość zdobycia nowego doświadczenia i umiejętności (m.in. nauka obsługi programu SAP)
  •  Międzynarodowe środowisko pracy
  •  Szkolenie wstępne

Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji i dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ: https://career5.successfactors.eu/sfcareer/jobreqcareerpvt?jobId=2854&company=tvrheinlan&st=7E0AAE8C28853E4323FCD0BEDC40B59F8F1670E2

Czekamy na Ciebie!

Klikając w przycisk „Aplikuj” i wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o. z siedzibą w: Wolności 347, 41-800 Zabrze (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: agnieszka.weglewicz@tuv.com.