Asystent Spedytora Międzynarodowego

Krotrans Logistics Sp. z o.o. - Tychy

Firma Krotrans Logistics Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą o ugruntowanej pozycji na rynkach europejskich, świadcząca usługi transportowe i spedycyjne w zakresie międzynarodowego transportu drogowego.

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  •  Organizacja transportów drogowych w relacjach międzynarodowych,
  •  Koordynacja współpracy z przewoźnikami, nadzór nad prawidłową i terminową realizacją usług      transportowych,
  •  Obsługa i monitoring zleceń transportowych w wewnętrznym systemie,
  •  Optymalizacja kosztów realizacji zleceń,
  •  Rozwijanie długoterminowych relacji z klientami i dostawcami usług,
  •  Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych klientom.

WYMAGANIA:

  •  Dobra znajomość języka angielskiego lub/oraz innego języka obcego,
  •  Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania i budowania relacji,
  •  Umiejętność obsługi MS Office,
  •  Doskonała organizacja pracy i samodzielność w działaniu.

OFERUJEMY:

  •  Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku, w zespole zawsze gotowym do pomocy,
  •  Codzienny kontakt z językiem obcym pisanym i mówionym,
  •  Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,
  •  Możliwość wyboru benefitów (np. karty Multisport, prywatnej opieki zdrowotnej),
  •  Stabilne warunki zatrudnienia,
  •  Niezbędne narzędzia pracy,
  •  Zatrudnienie w firmie o bardzo dobrej pozycji rynkowej, w klimatycznym biurze w starym browarze.

Praca w Krotrans Logistics to praca pełna wyzwań i możliwości rozwoju. Dołączając do naszego zespołu profesjonalistów i ludzi z pasją, masz możliwość zdobycia nie tylko cennego doświadczenia zawodowego, ale też nawiązać interesujące znajomości i kontakty na długie lata.

Nie czekaj, aplikuj już teraz!
Prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@krotrans.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Krotrans Logistics w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym."