Asystent Księgowości

Firma z branży automotive - Żory

Wymagania od kandydata:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – poziom C.
  • Znajomość podstaw księgowości.
  • Dobra znajomość programu MS Excel.
  • Znajomośc programu Optima.
  • Mile widziana znajomość systemu ERP.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Komunikatywność.
  • Otwartość na wiedzę.

Obowiązki pracownika:

  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne firmy.
  • Dekretowanie i ksiegowanie wyciągów bankowych.
  • Obsługa firmowego rachunku bankowego.
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów.
  • Rozliczanie kosztów podróży pracowników.
  • Rozliczanie kosztów personalnych pracowników zagranicznych.
  • Obsługa i nadzór nad zobowiązaniami kredytowymi spółki.
  • Kontrola i nadzór nad zobowiązaniami i należnościami spółki.
  • Współpraca z bankami.

Firma oferuje:

  • Ambitną pracę w międzynarodowym środowisku automotive.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pakiet specjalistycznych szkoleń.
  • Korzystne benefity: Karta MultiSport, ZFŚS.
  • Dodatkowe ubezpieczenie dla pracownika i członków rodziny.
  • Zakładowa infrastruktura sportowa - siłownia.
  • Nagrody dla wyróżniających się pracowników.
  • Program „Pracownik Roku”.

Prosimy o przesłanie CV na adres: maria.fundakowska.hr@woobotech.com

Prosimy o załączenie w CV klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Woobotech Poland Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, póź. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych osobowych”.