Młodszy księgowy / Młodsza księgowa

Akademia Górnośląska im. Wojciecha Korfantego w Katowicach - Katowice

Akademia Górnośląska im. Wojciecha Korfantego w Katowicach (dawniej GWSH) jest uczelnią akademicką działającą na terenie Katowic, Żor, Warszawy i Wiednia. Prowadząc działalność akademicką w wymiarze europejskim, łączymy 30-letnią tradycję z podejmowaniem zadań teraźniejszości oraz wyzwań przyszłości. Kształcimy w ramach studiów I i II stopnia, studiów jednolitych magisterskich, podyplomowych oraz kursów i szkoleń.

Z uwagi na ciągły rozwój Uczelni, poszukujemy osoby, która dołączy do Działu księgowości.

Nasze oczekiwania:

  • Absolwent studiów wyższych o specjalności Rachunkowość lub Rewizja finansowa (lub student ostatniego roku studiów),
  • Rzetelność, dokładność,
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy,
  • Terminowość, zdolności organizacyjne,
  • Obsługa programów z pakietu MS Office 365, szczególnie MS Excel

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zadania na stanowisku:

  • Prowadzenie pełnej obsługi studentów (naliczane czesnego, rozliczanie płatności, obsługa stypendiów, itp.)
  • Wystawianie faktur VAT,
  • Księgowanie i rozliczanie wyciągów bankowych,
  • Przygotowywanie przelewów bankowych,
  • Współpraca z innymi działami GWSH,
  • Zaangażowanie w bieżące projekty prowadzone przez Uczelnię

Oferujemy:

  • Pracę w środowisku akademickim,
  • Życzliwą, partnerską atmosferę pracy,
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, pełen etat),
  • Możliwość korzystania na preferencyjnych warunkach z oferty edukacyjnej Uczelni,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie

Zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres: praca@gwsh.pl

Prosimy o wpisanie w temacie wiadomości “Aplikacja na stanowisko Młodszy(a) księgowy(a)”

Aby Państwa aplikacja mogła zostać rozważona, prosimy o zamieszczenie poniższego oświadczenia:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym, przez Akademię Górnośląską im. Wojciecha Korfantego z siedzibą przy ul. Harcerzy Września 1939r. nr 3 w Katowicach w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu”.
i/lub
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez Akademię Górnośląską im. Wojciecha Korfantego z siedzibą przy ul. Harcerzy Września 1939r. nr 3 w Katowicach”

Klauzula informacyjna dla Kandydatów do pracy