Specjalista ds. księgowości

Wilk Elektronik S.A. - Łaziska Górne

nr ref.: 01/KS/2022

Ekipa #GOODTEAM ogłasza nabór do działu finansowego.

To szansa, by dołączyć do naszego zespołu już dziś!

Zostań pracownikiem jedynego w Europie producenta pamięci komputerowych. Firma WILK ELEKTRONIK S.A., właściciel marek GOODRAM, GOODRAM Industrial oraz IRDM - to wiodący na skalę europejską producent oraz dystrybutor specjalistycznego sprzętu komputerowego z 30-letnim doświadczeniem na rynku.

Największą wartością firmy są ludzie!

Zakres obowiązków:

  • Procesowanie oraz księgowanie dokumentów,
  • Kontrola i uzgadnianie kont księgowych,
  • Rozliczanie płatności i uzgadnianie sald,
  • Rozwiązywanie problemów księgowo-podatkowych,
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca,
  • Współpraca przy tworzeniu sprawozdań finansowych według polskich standardów,
  • Przygotowywanie dokumentów do sporządzania deklaracji podatkowych (CIT, VAT),
  • Przygotowywanie dokumentów do sprawozdań finansowych, statystycznych i sprawozdań wewnętrznych,
  • Rozliczanie podatkowe spółki.

Nasze wymagania:

  • Znajomości zasad i przepisów z zakresu rachunkowości oraz podatków,
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (finanse, rachunkowość, ekonomia lub pokrewne),
  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy w księgowości,
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (głównie Excel) oraz systemów finansowo-księgowych,
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • Solidny pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz wsparcie współpracowników,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, w tym: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport oraz liczne świadczenia z ZFŚS,
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w dużym i zgranym zespole finansowym,
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoją aplikację na adres mailowy praca@goodram.com w temacie wiadomości wpisując nr ref.: 01/KS/2022

Bardzo prosimy o przesłanie CV w formacie PDF.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o naszej firmie, sposobie rekrutacji oraz innymi ofertami pracy na stronie: http://www.goodram.com/kariera/

Wilk Elektronik S.A.
43-173 Łaziska Górne,
ul. Mikołowska 42
tel. 32 736 90 00

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć jedną z poniższych klauzul:

1. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego”- w sytuacji, jeżeli chcą Państwo wziąć udział wyłącznie w bieżącym procesie rekrutacyjnym;

albo:

2. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych” – w sytuacji, jeżeli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Informujemy, że firma Wilk Elektronik SA, z siedzibą w Łaziskach Górnych przy ul. Mikołowskiej 42 (kod pocztowy 43-173) jest administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych w ramach rekrutacji. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego, a jeżeli wyrazili Państwo dodatkową zgodę, także w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, do końca następnego roku kalendarzowego. Przekazywanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji procesu rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawienia. Przysługuje Państwu także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z praw, które Wam przysługują, prosimy o kontakt mailowy na adres dos@goodram.com