Asystent Negocjatora w zespole ubezpieczeń korporacyjnych

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A. - Katowice

Kogo szukamy?

Zapraszamy studentów III - V roku z kierunków takich, jak: finanse, rachunkowość, analityka gospodarcza, prawo, ekonomia.

Oferujemy:

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w zakresie ubezpieczeń korporacyjnych,
  • Weryfikację oraz wykorzystanie posiadanej wiedzy w zleconych zadaniach,
  • Poznanie praktycznego funkcjonowania instytucji ubezpieczeniowej,
  • Pracę pod nadzorem opiekuna / eksperta w branży,
  • Pracę zespołową przy ciekawych projektach,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Zadania:

  • Wspieranie pracy Kierownika oraz Negocjatorów zajmujących się współpraca z Klientami Korporacyjnymi w codziennych pracach zespołu
  • Przygotowywanie polis, aneksów oraz innych dokumentów związanych z ubezpieczeniami korporacyjnymi
  • Przygotowywanie raportów, analiz na podstawie danych statystycznych
  • Nabycie wiedzy w zakresie ubezpieczenia mienia (w tym ubezpieczeń technicznych) oraz ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej.

TUiR Warta:

Warta już od ponad 100 lat definiuje rynek ubezpieczeniowy w Polsce. Nasza silna marka i pozycja drugiego największego ubezpieczyciela w Polsce nie jest jednak wyłącznie zasługą bogatej historii. W głównej mierze to efekt działań najlepszych ekspertów, którym stwarzamy przyjazne i stabilne warunki zatrudnienia, by mogli z zaangażowaniem poszukiwać nowatorskich rozwiązań i technologii, na których opiera się biznes firmy. Warta to miejsce dla tych, którzy chcą przekładać swoją wiedzę i doświadczenie na realne działania, jak również tych, którzy są dopiero u progu swojej kariery i chcą uczyć się od liderów branży.

Osoby zainteresowane, zapraszamy do składania aplikacji mailowo na adres: tomasz.kubic@warta.pl