Adiunkt w Katedrze Psychologii

Akademia Górnośląska im. Wojciecha Korfantego w Katowicach - Katowice

Akademia Górnośląska im. Wojciecha Korfantego w Katowicach jest uczelnią akademicką działającą na terenie Katowic, Żor, Warszawy i Wiednia. Prowadząc działalność akademicką w wymiarze europejskim, łączymy 30-letnią tradycję z podejmowaniem zadań teraźniejszości oraz wyzwań przyszłości. Kształcimy w ramach studiów I i II stopnia, studiów jednolitych magisterskich, podyplomowych oraz kursów i szkoleń.

Wymagania:

  • dyplom ukończenia studiów psychologicznych,
  • stopień naukowy doktora nauk humanistycznych,
  • dorobek naukowy i doświadczenie praktyczne,
  • doświadczenie dydaktyczne w pracy ze studentami będzie dodatkowym atutem

Zadania:

  • prowadzenie zajęć dla studentów Uczelni,
  • udział w projektach naukowych,
  • realizacja bieżących zadań naukowo-dydaktycznych,
  • współpraca z instytucjami

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju,
  • możliwość korzystania na preferencyjnych warunkach z oferty edukacyjnej Uczelni

Zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres: praca@gwsh.pl.
Prosimy o wpisanie w temacie wiadomości “Aplikacja na stanowisko Adiunkt w Katedrze Psychologii”.
Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Aby Państwa aplikacja mogła zostać rozważona, prosimy o zamieszczenie poniższego oświadczenia:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym, przez Akademię Górnośląska im. Wojciecha Korfantego z siedzibą przy ul. Harcerzy Września 1939r. nr 3 w Katowicach w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu”.
i/lub
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez Akademię Górnośląska im. Wojciecha Korfantego z siedzibą przy ul. Harcerzy Września 1939r. nr 3 w Katowicach”

 Klauzula informacyjna dla Kandydatów do pracy