PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Oferta pracy

Specjalista ds. komunikacji/ redaktor strony internetowej

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. W. Korfantego - Katowice

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach jest uczelnią akademicką działającą na terenie  Katowic, Żor, Warszawy i Wiednia. Prowadząc działalność akademicką w wymiarze europejskim, łączymy 30-letnią tradycję z podejmowaniem zadań teraźniejszości oraz wyzwań przyszłości. Kształcimy w ramach studiów I i II stopnia, studiów jednolitych magisterskich, podyplomowych oraz kursów i szkoleń.

Z uwagi na ciągły rozwój Uczelni, poszukujemy osoby, która dołączy do naszego Działu Marketingu i PR

Nasze oczekiwania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w dziale PR lub redakcji
  • mile widziane doświadczenie dziennikarskie
  • wysokie umiejętności redagowania tekstów i korzystania z różnych stylów wypowiedzi; tzw. "lekkie pióro"
  • znajomość narzędzi internetowych (CMS, podstawy HTML)
  • mile widziane doświadczenie w organizacji sesji zdjęciowych, sesji wideo do filmów promocyjnych i sprzedażowych a także obycie z kamerą i mikrofonem
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów, w tym w organizacji wydarzeń
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (dziennikarstwo, polonistyka)
  • umiejętność pracy pod presją czasu i rozwiązywania problemów
  • nastawienie na detale, spostrzegawczość
  • łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
  • umiejętność pracy w zespole

Zadania na stanowisku:

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy, prowadzenie PR-u zewnętrznego uczelni
  • redagowanie strony internetowej www.gwsh.pl
  • tworzenie komunikatów prasowych, kontakt z mediami
  • budowanie i utrzymywanie relacji z dziennikarzami, lokowanie ekspertów w mediach lokalnych i ogólnopolskich
  • redagowanie treści marketingowych i promocyjnych
  • współpraca z działami administracyjnymi uczelni
  • kreowanie, realizacja i nadzór nad wydarzeniami (konferencje, seminaria, warsztaty, imprezy plenerowe)
  • analiza konkurencji, monitoring mediów, analiza i optymalizacja prowadzonych działań

Oferujemy:

  • pracę w środowisku akademickim, w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • miłą, partnerską atmosferę pracy,
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);
  • dużą samodzielność i realny wpływ na wizerunek Uczelni,
  • uczestniczenie w tworzeniu strategii rozwoju firmy,
  • możliwość korzystania na preferencyjnych warunkach z oferty edukacyjnej Uczelni,
  • grupowe ubezpieczenie na życie

Zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres: praca@gwsh.pl.

Prosimy o wpisanie w temacie wiadomości “Aplikacja na stanowisko Specjalista ds. komunikacji/ redaktor strony internetowej.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Aby Państwa aplikacja mogła zostać rozważona, prosimy o zamieszczenie poniższego oświadczenia:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym, przez Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową im. W. Korfantego z siedzibą przy ul. Harcerzy Września 1939r. nr 3 w Katowicach w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu”.
i/lub
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową im. W. Korfantego z siedzibą przy ul. Harcerzy Września 1939r. nr 3 w Katowicach”

Zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 dalej: RODO) informujemy, iż:

  1. Administrator danych osobowych:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa  z siedzibą w Katowicach (skrót: GWSH), ul. Harcerzy Września 1939 nr 3, wpisana do Ewidencji Uczelni Niepublicznych pod numerem 36, NIP: 953-00-07-281; REGON: 272199522.

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych:
- pod adresem e-mail: iod@gwsh.pl
- listownie na adres Uczelni: ul. Harcerzy Września nr 3, 40-659 Katowice z dopiskiem „IOD”.

  1. Cel przetwarzania i podstawa prawna:

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby rekrutacji pracowników.

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a RODO, tj.: osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

  1. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą:
    - podmioty uprawnione przepisami prawa;
    - osoby zapewniające funkcjonowanie Uczelni, które posiadają upoważnienie do przetwarzania danych;

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane państwom trzecim i organizacjom międzynarodowym, chyba, że wynika to z przepisów prawa.

  1. Okres:

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji pracowników lub do czasu cofnięcia zgody.

  1. Prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych:

Posiada Pani/Pan prawo do:
dostępu do treści danych, sprostowania lub uzupełnienia danych, prawo sprzeciwu, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, żądania zaprzestania przetwarzania – prawo to nie przysługuje, gdy przetwarzanie danych jest konieczne do realizacji obowiązków wynikających z przepisów prawa lub jest konieczne do wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym.

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+