Fizjoterapeuta w Odnowie Biologicznej

Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój Sp. z o.o. - Goczałkowice- Zdrój

Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój to placówka medyczna słynąca z doskonałej renomy. Uzdrowisko specjalizuje się w leczeniu: chorób narządu ruchu (ze szczególnym uwzględnieniem reumatologicznych i ortopedycznych), chorób naczyń obwodowych, chorób laryngologicznych oraz rehabilitacją osób z cukrzycą. Ponadto w jego ofercie znajdują się wprowadzone, jako jedne z pierwszych w Polsce zabiegi z dziedziny krioterapii. O niewątpliwych walorach Goczałkowic-Zdroju, świadczy liczba odwiedzających go kuracjuszy. Co roku przebywa w nim ponad 10 000 pacjentów, korzystających z naturalnych bogactw miejscowości- solanki i borowiny.

Od kandydata oczekujemy:

  • zaangażowania,
  • komunikatywności,
  • numeru prawa wykonywania zawodu fizjoterapeuty

Zadania w zakresie obsługi klientów Odnowy Biologicznej:

  • masaż klasyczny,
  • masaż bańką chińską,
  • bicze szkockie,
  • obsługa urządzeń do hydroterapii

Oferujemy:

  • przeszkolenie,
  • zdobycie doświadczenia w renomowanej placówce medycznej,
  • umowę zlecenie,
  • pracę w godzinach popołudniowych

Prosimy o wysyłanie aplikacji na adres mailowy: dosim@gozdroj.pl

Więcej szczegółów pod nr tel. 32-449-21-43,  32-449-20-39

Ochrona Danych Osobowych

Informacja Administratora danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że :

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój sp. z o.o. z siedziba w Goczałkowicach-Zdroju 43-230 ul. Uzdrowiskowa 54, telefon : 32 449 2101
  2. Kontakt z osobą dbającą o ochronę powierzonych przez Panią/Pana danych osobowych jest zapewniony pod adresem e-mail: iod@gozdroj.pl lub poprzez pocztę tradycyjną na adres Administratora Danych Osobowych z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych”.
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu :
    1. świadczenia usług medycznych na podstawie art. 6 ust 1 pkt d art. 9 ust. 2 pkt c i h. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych
    2. przeprowadzenia procesu meldunkowego i ewentualnego dochodzenia roszczeń z tytułu nieopłaconych obciążeń, czy powstałych szkód materialnych w związku z pobytem na podstawie art. 6 ust 1 pkt a i b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych
    3. realizacji umów art. 6 ust 1 pkt a i b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych
    4. w pozostałych przypadkach Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie na podstawie wcześniej udzielonej zgody w zakresie i celu określonym w treści zgody art. 6 ust 1 pkt a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych
  4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być NFZ oraz inne uprawomocnione organy państwowe, jak również podmioty z którymi podpisano umowę powierzenia przetwarzania danych.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych w punkcie 3, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do usunięcia.
  7. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczy naruszenia przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  8. W przypadku niepodania danych osobowych wymaganych przez przepisy prawa nastąpi odmówienie wykonania usług medycznych. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym ustawodawstwem medycznym jest obligatoryjne a w pozostałych dobrowolne.