PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Oferta pracy

Specjalista ds. Chłodnictwa i instalacji pomp ciepła

Firma JBG-2 Sp. z o.o - Warszowice, Żory

Firma JBG-2 Sp. z o.o. - producent profesjonalnych urządzeń chłodniczych.

OPIS STANOWISKA:

  • Projektowanie i modyfikowanie elementów układu chłodniczego,
  • Dobór komponentów do projektów instalacji pomp ciepła,
  • Zarządzanie projektami instalacji grzewczych pomp ciepła,
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną oraz technologiczną;
  • Przygotowanie wyrobów prototypowych do testów;
  • Nadzór nad testami laboratoryjnymi, analiza i ocena wyników badań;
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań;
  • Ścisła współpraca z działami Produkcji, Jakości i Zakupów

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Chłodnictwo, Klimatyzacja, Ogrzewnictwo, Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne);
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (branża chłodnicza, produkcyjna, pompy ciepła);
  • Znajomość działania instalacji pomp ciepła,
  • Doświadczenie w doborach osprzętu kotłowni, urządzeń instalacji grzewczych, pomp ciepła,
  • Znajomości programów 3D (preferowany CATIA);
  • Umiejętność pracy w zespole oraz przy samodzielnych projektach;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (w mowie i piśmie);

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Godziny pracy: 7:00-15:00 lub 8:00-16:00;
  • Premie świąteczne, bezpłatne szkolenie i kursy;
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi;
  • Interesująca praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym.

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres info@jbg2.com  z dopiskiem w temacie: Rekrutacja na stanowisko Specjalisty ds. Chłodnictwa i instalacji pomp ciepła.

Prosimy o zawarcie w aplikacji oświadczenia zgodnego z poniższym wzorem, pod rygorem nierozpatrzenia CV i/lub życiorysu niezawierającego zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz natychmiastowe zniszczenie/usunięcie takich aplikacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez „JBG–2” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszowicach (43-254) ul. Gajowa 5 (Administrator Danych Osobowych) moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu prawidłowego przeprowadzenia niniejszego postępowania rekrutacyjnego oraz ewentualnych przyszłych postępowań rekrutacyjnych. Dane podaję dobrowolnie oraz wiem, iż przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych i prawo ich poprawiania.”

1) administratorem danych osobowych jest “JBG-2” sp. z o.o. z siedzibą w Warszowicach (43-254), ul. Gajowa 5. Administrator posiada Inspektora Danych Osobowych (iod@jbg2.com).

2) dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych teraz i w przyszłości (w zależności od rodzaju udzielonej zgody) tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b, c RODO.

3) odbiorcami danych osobowych mogą być:

a) dostawcy usług zaopatrujących administratora w rozwiązania techniczne oraz organizacyjne umożliwiające zarządzanie organizacją administratora (w szczególności firmom kurierskim i pocztowym, przewoźnikom, spedytorom, dostawcom usług IT);

b) dostawcy usług prawnych i doradczych oraz wspierających administratora w dochodzeniu roszczeń;

c) inne podmioty świadczące na rzecz administratora usługi lub podmioty, którym administrator powierzył przetwarzanie danych na podstawie odrębnej umowy powierzenia (biuro rachunkowe, operatorzy systemu informatycznego itp.).

4) dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego, poza EOG (Sri Lanka) – na wypadek serwisu sytemu operacyjnego występującego u administratora. W tym zakresie nie został stwierdzony przez Komisję Europejską odpowiedni stopień ochrony w drodze decyzji, niemniej jednak dane będą odpowiednio zabezpieczone za pomocą standardowych klauzul ochrony danych przyjętych przez Komisję Europejską.

5) dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego lub do 6 miesięcy od dnia przesłania formularza rekrutacyjnego (w zależności od rodzaju udzielonej zgody).

6) każdy kogo dane przetwarza administrator posiada w określonych sytuacjach prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, przeniesienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu.

7) każdy kogo dane przetwarza administrator posiada również prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych.

8) podanie danych osobowych jest warunkiem rekrutacji i jest niezbędne do osiągnięcia zamierzonego celu.

9) źródłem pochodzenia danych jest dokument aplikacyjny oraz inne działania przedsiębrane przez osobę aplikującą.

10) celem wykonania swoich praw lub poruszenia kwestii ochrony danych osobowych zapraszamy do kontaktu drogą pocztową na adres siedziby administratora: ul. Gajowa 5, 43-254 Warszowice – z dopiskiem „do Inspektora Ochrony Danych”, lub drogą komunikacji elektronicznej na adres: iod@jbg2.com.

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+