Asystent Spedytora międzynarodowego

PassionHR - Olkusz

Agencja PassionHR dla swojego klienta- firmy transportowej, poszukuje osoby, która dołączy do rozwijającego się zespołu.

Twoje zadania:

  • Pomoc w planowaniu transportów na terenie Europy Zachodniej;
  • Wyszukiwanie ładunków powrotnych;
  • Kontrola przebiegu procesu transportowego i rozwiązywanie wszelkich problemów powstałych podczas procesu;
  • Utrzymywanie dobrych relacji z partnerami;
  • Optymalizacja kosztów realizacji zleceń;
  • Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji;
  • Sporządzanie bieżących raportów.

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia średniego lub wyższego kierunkowego, np. transport / logistyka;
  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B2;
  • Znajomości pakietu Microsoft Office, głównie Excel;
  • Chęci do rozwoju.

Fajnie, jeśli posiadasz:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość innych języków obcych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w zgranym zespole w przyjaznej atmosferze.

Link do oferty i formularza aplikacyjnego