Specjalista ds. marketingu z kompetencjami graficznymi i social media

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. W. Korfantego - Katowice

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach jest uczelnią akademicką działającą na terenie Śląska. Prowadząc działalność akademicką w wymiarze europejskim, łączymy 30-letnią tradycję z podejmowaniem zadań teraźniejszości oraz wyzwań przyszłości. Kształcimy w ramach studiów I i II stopnia, studiów jednolitych magisterskich, podyplomowych oraz kursów i szkoleń. Działalność edukacyjną prowadzimy na terenie Katowic, Żor, Warszawy i Wiednia.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne,
  • Znajomość zagadnień związanych z marketingiem online, reklamą, PR,
  • Umiejętność obsługi programów graficznych z pakietu Adobe (Photoshop, Ilustrator)
  • Umiejętność prowadzenia kampanii Google Ads, Facebook Ads,
  • Lekkie pióro,
  • Doświadczenie w prowadzeniu kanałów social media,
  • Kreatywność, otwartość, inicjatywa w działaniu i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy nad kilkoma projektami równocześnie,
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy,
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem,

Zadania na stanowisku:

  • Bieżące wsparcie codziennej pracy działu marketingu,
  • Przygotowywanie treści reklamowych, artykułów prasowych,
  • Tworzenie materiałów promocyjnych oraz pomoc w realizacji kampanii marketingowych online i offline,
  • Umiejętne prowadzenie skutecznych kampanii Google Ads oraz Facebook Ads
  • Udział w organizacji wydarzeń edukacyjnych: szkoleń, konferencji, webinariów,
  • Prowadzenie i rozwijanie kanałów social media (Facebook, Instagram, LinkedIn),
  • Aktualizacja strony www, tworzenie contentu zgodnie z założeniami SEO,
  • Posługiwanie się programami graficznymi z pakietu Adobe (Photoshop, Ilustrator), kreowanie bannerów, prezentacji i innych materiałów wewnętrznych,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz realizacja strategii marketingowej,
  • Współpraca z innymi działami GWSH oraz zewnętrznymi instytucjami,
  • Zaangażowanie w bieżące projekty prowadzone przez Uczelnię

Oferujemy:

  • Pracę w środowisku akademickim, w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Miłą, partnerską atmosferę pracy,
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Dużą samodzielność i realny wpływ na wizerunek Uczelni,
  • Uczestniczenie w tworzeniu strategii rozwoju firmy,
  • Możliwość korzystania na preferencyjnych warunkach z oferty edukacyjnej Uczelni,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie

Zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres: praca@gwsh.pl

Prosimy o wpisanie w temacie wiadomości “Aplikacja na stanowisko Specjalista ds. marketingu w GWSH”.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Aby Państwa aplikacja mogła zostać rozważona, prosimy o zamieszczenie poniższego oświadczenia:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym, przez Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową im. W. Korfantego z siedzibą przy ul. Harcerzy Września 1939r. nr 3 w Katowicach w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu”.

i/lub

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową im. W. Korfantego z siedzibą przy ul. Harcerzy Września 1939r. nr 3 w Katowicach”

Zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 dalej: RODO) informujemy, iż:

1. Administrator danych osobowych:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa z siedzibą w Katowicach (skrót: GWSH), ul. Harcerzy Września 1939 nr 3, wpisana do Ewidencji Uczelni Niepublicznych pod numerem 36, NIP: 953-00-07-281; REGON: 272199522.

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych: -pod adresem e-mail: iod@gwsh.pl;

-listownie na adres Uczelni: ul. Harcerzy Września nr 3, 40-659 Katowice z dopiskiem „IOD”.

2. Cel przetwarzania i podstawa prawna:

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby rekrutacji pracowników.

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a RODO, tj.: osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

3. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą:

- podmioty uprawnione przepisami prawa;

- osoby zapewniające funkcjonowanie Uczelni, które posiadają upoważnienie do przetwarzania danych;

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane państwom trzecim i organizacjom międzynarodowym, chyba, że wynika to z przepisów prawa.

4. Okres:

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji pracowników lub do czasu cofnięcia zgody.

5. Prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych:

Posiada Pani/Pan prawo do: dostępu do treści danych, sprostowania lub uzupełnienia danych, prawo sprzeciwu, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, żądania zaprzestania przetwarzania – prawo to nie przysługuje, gdy przetwarzanie danych jest konieczne do realizacji obowiązków wynikających z przepisów prawa lub jest konieczne do wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym.

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych