Konserwator stażysta

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. W. Korfantego - Katowice

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach jest uczelnią akademicką działającą na terenie Śląska. Prowadząc działalność akademicką w wymiarze europejskim, łączymy 30-letnią tradycję z podejmowaniem zadań teraźniejszości oraz wyzwań przyszłości. Kształcimy w ramach studiów I i II stopnia, studiów jednolitych magisterskich, podyplomowych oraz kursów i szkoleń. Działalność edukacyjną prowadzimy na terenie Katowic, Żor, Warszawy i Wiednia.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Wymagania:

· Zdolności manualne
· Zmysł techniczny
· Sprawność fizyczna
· Umiejętność organizacji środowiska pracy
· Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole
· Umiejętność pracy pod presją czasu
· Prawo jazdy kat. B

Zadania:

· Prace konserwatorskie, naprawcze na terenie GWSH.
· Nadzór nad infrastrukturą Uczelni, usuwanie bieżących uszkodzeń i awarii w tym zakresie
· Utrzymanie zasobów technicznych Uczelni, wdrażanie nowych i usprawnianie istniejących technologii
· Nadzór nad obsługą i sprawnością urządzeń mechanicznych

Oferujemy:

· Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
· Przyjazną atmosferę pracy
· Możliwość późniejszego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
· Zniżkę pracowniczą na ofertę edukacyjną GWSH
· Grupowe ubezpieczenie na życie

Zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres: praca@gwsh.pl.
Prosimy o wpisanie w temacie wiadomości “Aplikacja na stanowisko Konserwator stażysta w GWSH”. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Aby Pana/ Pani aplikacja mogła zostać rozważona, prosimy o zamieszczenie poniższego oświadczenia:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym, przez Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową im. W. Korfantego z siedzibą przy ul. Harcerzy Września 1939r. nr 3 w Katowicach w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu”.

i/lub

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową im. W. Korfantego z siedzibą przy ul. Harcerzy Września 1939r. nr 3 w Katowicach”.

Poltyka prywatności