Młodszy specjalista ds. controllingu

Re Alloys sp. z o.o. - Łaziska Górne

Re Alloys sp. z o.o. jest wiodącym producentem żelazostopów na świecie, należy do Grupy Luma Metallurgical Industry, Grupy Kapitałowej Luma Investment prowadzącej działalność w branży metalurgicznej. Grupa Kapitałowa posiada 3 zakłady produkcyjne i zatrudnia ponad 1000 pracowników.

Główne zadania:

  • Kontrola oraz udział w sporządzaniu planów finansowych, budżetu rocznego oraz analiza odchyleń wraz z komentarzami
  • Kalkulacja rentowności i efektywności projektów i produktów
  • Monitorowanie wydatków inwestycyjnych
  • Dbałość o zgodność procesów i procedur ze standardami Grupowymi oraz o bezpieczeństwo finansowe firmy
  • Analiza kluczowych wskaźników finansowych, operacyjnych oraz ryzyk finansowych
  • Tworzenie i doskonalenie narzędzi controllingowych, budowanie modeli finansowych
  • Prognozowanie rachunku wyników i przepływów pieniężnych
  • Analiza odchyleń do budżetu i prognozy

Profil Kandydata:

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie MS Excel)
  • Otwartość na nowe wyzwania i chęć uczenia się
  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (preferowane kierunki: controlling ekonomia, finanse, ekonometria, rachunkowość)
  • Umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Zaangażowanie
  • Komunikatywność
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w trakcie praktyk w firmach produkcyjnych
  • Mile widziana praktyczna znajomość zagadnień z zakresu controllingu, rachunkowości zarządczej oraz procesów finansowo – księgowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o wieloletnim doświadczeniu,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności z premią motywacyjną,
  • Benefity: bezpłatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie, fundusz świadczeń socjalnych
  • Premię za polecenie nowego pracownika,
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o zamieszczenie klauzuli „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji.