STAŻ - COPYWRITER

NPROFIT -

Agencja Marketingowa NPROFIT już od ponad dziesięciu lat świadcząca usługi w oparciu o naukową metodę SEO, właściciel platformy Terdeals.com ogłasza konkurs stażowy na stanowisko copywriter.

ZADANIA

Stażysta będzie odpowiadał za:

  • przygotowanie treści zgodnie z zasadami SEO na potrzeby nowego projektu – Terdeals.com,
  • współpracę ze specjalistami ds. SEO,
  • aktywne włączenie się w pracę działu SEO.

OFERTA

Stażysta podczas płatnego stażu zdobędzie wiedzę i doświadczenie z zakresu:

  • copywritingu,
  • pozycjonowania,
  • reklamy internetowej.

WYMAGANIA
Kandydat jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem konkursu, przygotowania zadania oraz przesłania go wraz z CV na adres: marketing@nprofit.pl do dnia 16 października 2020 r.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 23 października 2020 r.

Agencja NPROFIT (Nprofit.pl) - świadczy usługi w oparciu o naukową metodę SEO. Od ponad 10 lat pomaga pozyskiwać klientów za pośrednictwem wyszukiwarki Google. Obecny kilkudziesięcioosobowy i międzynarodowy zespół specjalistów posiada czynny udział w sukcesie ponad 500 przedsiębiorstw. Działając w zakresie marketingu internetowego, oferuje między innymi prowadzenie procesu pozycjonowania, kampanii Google Ads, działania z zakresu PR, czy promocji w mediach społecznościowych.

Jakość usług potwierdza ranking e-Gazele Biznesu, czyli najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce, w którym NPROFIT znalazł się już po raz piąty.

Agencja przestrzega zasad etyki w biznesie i – co ważne – funkcjonuje także w oparciu o koncepcję społecznej odpowiedzialności biznesu. Wspiera zarówno lokalne organizacje charytatywne, jak i ogólnopolskie inicjatywy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).