Płatny Staż w Dziale TPL machines

Valeo - Czechowice Dziedzice

Valeo

Niezależna grupa Valeo jest w pełni skupiona na projekcie, produkcji i sprzedaży komponentów, zintegrowanych systemów i modułów w branży samochodowej.

Valeo Electric and Electronic Systems

Zakład Produkcji i Regeneracji Systemów Napędowych w Czechowicach-Dziedzicach zajmuje się produkcją rozruszników, przepustnic powietrza i zaworów recyrkulacji spalin (EGR) oraz innowacyjnych generatorów elektrycznych do pojazdów hybrydowych, a także regeneracją alternatorów, rozruszników, dwumasowych kół zamachowych i kompresorów do klimatyzacji samochodowych. Zakład Produkcji i Regeneracji Systemów Napędowych w Czechowicach-Dziedzicach  posiada również nowoczesne centrum badawczo-rozwojowe, które dostarcza innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych.

Stanowisko: Staż w Dziale Technical Product Line Machines

Zakres obowiązków:

  • Wspomaganie inżyniera procesu w zakresie nadzoru nad produkcją prototypów, definiowaniu i realizacji narzędzi do poszczególnych procesów;

  • Aktywne uczestnictwo w testach związanych z nowymi produktami/procesami oraz tworzenie raportów z przeprowadzonych prób;

  • Wsparcie obszaru prototypowni pod kątem prawidłowego przepływu materiału, optymalizacji layoutu i usprawniania procesów;

  • Samodzielne prowadzenie małych projektów;

  • Tworzenie instrukcji stanowiskowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, lub w trakcie studiów;
  • Znajomość metodologii LEAN oraz zagadnień industrializacji produktu;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • Dobra znajomość MS Office (Excel);

  • Umiejętność pracy w zespole oraz działania pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie – stawka rosnąca;

  • Kilkunastomiesięczny staż w międzynarodowej firmie produkcyjnej będącej liderem w branży automotive oraz możliwość pozostania w firmie – 70% stażystów otrzymuje umowy na stałe;

  • Kartę Multisport;

  • Sponsorowane prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz bezpłatną opiekę medyczną na terenie zakładu;

  • Ciekawe możliwości rozwoju oraz dostęp do narzędzi stosowanych w międzynarodowej Grupie.

Link do aplikowania:  https://valeo.taleo.net/careersection/ca/jobdetail.ftl?job=19000DLI&lang=en&sns_id=twitter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).