02-08-2022
Woman Business Hub i Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach zapraszają na certyfikowane bezpłatne warsztaty dla młodych osób, które chcą poszerzyć wiedzę w zakresie kreatywnego podejścia do budowania: strategii biznesowych, produktowych i marketingowych.
Termin: 22.09.2022, godz. 9.00-15.00
Miejsce: Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, ul. Opolska 15
Udział bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.
Szczegółowe informacje są dostępne na stronie:
https://rig.katowice.pl/wydarzenia/certyfikowane-warsztaty-design-thinking-dla-studentow/
____________________________________________________________________________________
16-06-2022
Język angielski, podstawy zarządzania projektami, podstawy inwestowania na giełdzie, zrównoważony rozwój, a może umiejętności menadżerskie? Ruszają nabory na kolejne Stypendia Santander, jest to okazja do zdobycia cenionych kompetencji oraz certyfikatów, które pomogą wyróżnić się na rynku pracy. Udział w kursach jest bezpłatny, a uczestnicy nie muszą być klientami banku.
Obecnie trwają nabory na:
Stypendium Językowe Santander | Angielski i IELTS z British Council
1 000 miejsc na kurs e-learningowy z języka angielskiego Learn English Select, który koncentruje się na rozwoju praktycznych umiejętności językowych. Grono najlepszych 250 osób otrzyma dodatkowo zajęcia English Online z lektorami, a w kolejnym etapie 125 najlepszych uzyska dostęp do materiałów dydaktycznych Road to IELTS oraz możliwość bezpłatnego zdania testu z certyfikatem IELTS
Aplikuj do 19 czerwca br. Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/bc-ielts-2022
Stypendium Rozwojowe Santander | Podstaway Zarządzania projektami WZ IŁ& IPMA
100 miejsc na kurs online z wykładowcami International Project Management Associaction wprowadzający do świata projektów i zarządzania nimi. Najważniejsze pojęcia projektowe, główne metody i narzędzia, zasady organizacji pracy projektowej to główne zagadnienia tego kursu. Uczestnicy otrzymają certyfikat uczestnictwa. Kurs jest organizowany przez Wydział Zarządzania Uniwersytet Łódzki we współpracy z IPMA Polska.
Aplikuj do 12 czerwca br. Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/pzp_wzul_ipma · Stypendium Rozwojowe Santander | Podstawy inwestowania na giełdzie SGH & GPW
200 miejsc na kurs online z wykładowcami dla osób zainteresowanych inwestowaniem, obejmujący zagadnienia, takie jak m.in. funkcjonowanie rynku kapitałowego i giełdy, zasady inwestowania, analiza spółek, sposoby oceny ryzyka, psychologia inwestowania i wiele innych. Po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymają certyfikat. Kurs organizowany jest przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie przy współpracy z Fundacją Giełdy Papierów Wartościowych.
Aplikuj do 19 czerwca br. Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/ping_sgh_gpw
Santander Scholarships Skills | MBA Essentials 2022–LSE
900 miejsc dla osób chcących rozwinąć niezbędne twarde i miękkie umiejętności biznesowe stanowiące esencję wiedzy ze studiów MBA. Program odbywa się online i jest podzielony na 10 modułów asynchronicznych, które są udostępniane co tydzień i mogą być realizowane. Uczestnicy mogą realizować kurs we własnym tempie, dodatkowo maja okazję do nawiązywania interakcji między sobą oraz brania udziału w małych grupach dyskusyjnych. Program będzie dostępny w języku angielskim, hiszpańskim, portugalskim.
Aplikuj do 30 czerwca br. Link do naboru: http://app.becas-santander.com/program/becas-santander-skills-mba-essentials-2022-lse · Santander Scholarships Sustainability | Skills for the Green transition –Cambridge Judge Business School
1 000 miejsc na sześciotygodniowy międzynarodowy program online prowadzony przez Cambridge Judge Business School. Uczestnicy będą mogli poznać globalną perspektywę problemów i wyzwań środowiskowych, przed którymi stoimy, takich jak utrata bioróżnorodności, wylesianie, odnawialne źródła energii, gospodarka o obiegu zamkniętym. Dodatkowo będą mieli okazję rozwijać umiejętności przywódcze, poznać przykłady i historie sukcesu firm z dużym doświadczeniem w stosowaniu kryteriów ESG (środowiskowych, społecznych i ładu korporacyjnego). Program będzie dostępny w języku angielskim, hiszpańskim, portugalskim
Aplikuj do 9 czerwca br. Link do naboru: http://app.becas-santander.com/program/becas-santander-sustainability-skills-for-the-green-transition-cambridge-judge-business-school
Więcej możliwości
Zachęcamy do odwiedzania: platformy santander-grants.com/pl oraz profilu www.facebook.com/SantanderUniversidadesPolska, na których publikowane są informacje o Stypendiach Santander.
Solidarni z Ukrainą
W ramach wsparcia dla naszych gości z Ukrainy Santander Bank Polska wspólnie z Uniwersytetem Szczecińskim prowadzimy otwarty kurs języka polskiego online. Kurs jest prowadzony przez lektorkę w języku ukraińskim i jest on transmitowany na żywo na fanpage’u Santander Universidades Polska na Facebooku. Zachęcamy do przekazania informacji, do osób które takiego kursu potrzebują.
Stypendia Santander
Grupa Santander przeznaczyła ponad 2,1 mld euro na inicjatywy akademickie za pośrednictwem programu Santander Universidades i przyznała ponad 790 000 stypendiów i grantów. Działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, obejmujące m.in. wsparcie edukacji i zrównoważonej gospodarki czy przeciwdziałanie nierówności płci, są trwale wpisane w strategię banku i stanowią ważną, integralną część realizacji agendy Responsible Banking w Santander Bank Polska.
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem: santander.universidades@santander.pl
____________________________________________________________________________________
06-06-2022
Polski Związek Głuchych w ramach pilotażu prowadzonego w projekcie "Włączenie wyłączonych – aktywne instrumenty wsparcia osób niepełnosprawnych na rynku pracy”,serdecznie zaprasza wszystkie osoby z niepełnosprawnościami będące w wieku aktywności zawodowej do wzięcia udziału w testowaniu nowych form wsparcia aktywności zawodowej dedykowanych osobom z niepełnosprawnościami.
Oferujemy trzy rodzaje wsparcia:
Projekt realizowany jest na terenie całej Polski.
Pierwsze nabory ruszają już 01.06.2022 r.
Szczegółowe informacje dotyczące oferowanych form wsparcia wraz z harmonogramem naboru znajdują się tutaj.
Wszelkie informacje dostępne są na stronie projektu:
www.wlaczeniewylaczonych.pl
____________________________________________________________________________________
09-05-2022
Polski Klaster Cyberbezpieczeństwa #CyberMadeInPoland zaprasza studentów oraz studentki Górnoślaskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach do udziału w CYBERSEC CTF organizowanym w ramach konferencji CYBERSEC Forum / EXPO 17 maja 2022r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Capture The Flag (CTF) to turniej, podczas którego zespoły lub pojedynczy gracze mają możliwość zmierzenia się z dopasowanymi do ich poziomu wiedzy wyzwaniami z domeny security/ hackingiem. Obejmują one m.in. bezpieczeństwo aplikacji webowych, exploity low–level, bezpieczeństwo aplikacji natywnych, krypto analizę, oraz wiele innych.
Wydarzenie kierowane jest do studentów kierunków STEM, programistów oraz osób zainteresowanych IT. CYBERSEC CTF to nie tylko miejsce dla specjalistów w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, udział może wziąć każdy kto posiada podstawy wiedzy technicznej.
Dzięki specjalnie przygotowanym zadaniom, uczestnicy będą mogli nauczyć się cennych umiejętności.
Oprócz głównego wyzwania, podczas CYBERSEC Forum / EXPO uczestnicy CTF będą mieli możliwość udziału w trwających równocześnie w przestrzeni konferencyjnej panelach, prezentacjach, wykładach oraz sesjach interaktywnych.
Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie https://cybersecforum.eu/pl/cybersec-forum-expo/cybersec-ctf-by-hackingdept/
____________________________________________________________________________________
06-05-2022
Inspirujące historie zarówno wieloletnich wyg, jak i młodych osób, które dopiero rozpoczęły swoją technologiczną karierę.
Interesujące fakty, mity i praktyczne informacje na temat temat technologii ServiceNow, nazywanej czasem platformą do zarządzania światem.
Intrygujące perspektywy kariery.
Świat nieograniczonych szans najbardziej innowacyjnej technologii świata przemierzymy już 12 maja o 18:00, podczas webinaru Deloitte x ServiceNow Alliance -wydarzenia, w trakcie którego eksperci zarówno #Deloitte, jak i #ServiceNow podzielą się swoim odświeżającym spojrzeniem na temat ewoluującej pracy nad innowacją na skraju technologii i biznesu.
Na spotkanie organizowane w formie online zapraszamy przede wszystkim:
KIEDY?
Uczestnicy webinaru będą mieli okazję otrzymać szansę pierwszej pracy przy projekcie związanym z ServiceNow lub dołączenia do wakacyjnego programu płatnych praktyk w ramach ServiceNow Lab
Więcej informacji:
https://www2.deloitte.com/pl/pl/pages/careers/articles/students/Deloitte-x-ServiceNow-Alliance.html
Dodatkowe informacje na temat rozwoju zawodowego w Deloitte: kariera.deloitte.pl
Zapisy na webinar trwają do 11 maja 2022 do godz. 23:59.
____________________________________________________________________________________
06-05-2022
Weź udział w bezpłatnym programie Umiejętności Jutra i w 8 tygodni rozpocznij karierę w marketingu internetowym.
Zapisz się na http://umiejetnoscijutra.pl/
Udział w programie to:
• Wiedza i praktyczne umiejętności od ponad 30 czołowych ekspertów w kraju
• Certyfikat od Google oraz SGH
• Szansa na nową ścieżkę kariery po 8 tygodniach
W ramach programu jest również dostępna ścieżka w języku ukraińskim.
____________________________________________________________________________________
26-04-2022
Od 6 kwietnia do 8 czerwca 2022 r. Fundacja Tygodnika POLITYKA przyjmuje zgłoszenia młodych naukowców do 22. edycji Nagród Naukowych „Polityki”. Lista 15 finalistów zostanie opublikowana w „Polityce” 14 września, a laureaci zostaną ogłoszeni w październiku 2022 r.
Fundacja Tygodnika „Polityka” od 2001 r. prowadzi program stypendialny skierowany do młodych naukowców „Zostańcie z nami!” – od 2011 r. pod nazwą Nagrody Naukowe. Poprzez akcję prowadzoną na łamach „Polityki” promowany jest wartościowy wzór kariery i osiągnięcia naukowe młodych ludzi nauki w Polsce. Poszukiwane są osoby, które w ciągu ostatniego roku, dwóch minęły ważny kamień milowy w życiu zawodowym - może to być praca doktorska, habilitacyjna, książka, ważny artykuł naukowy, zakończenie badań albo ich rozpoczęcie, zbudowanie zespołu, objęcie istotnej funkcji w instytucji naukowej. Laureaci wyłaniani są dwuetapowo przez dwie Kapituły. W skład Kapituły I etapu (Profesorskiej) wchodzą wybitni profesorowie, znawcy poszczególnych dyscyplin nauki. Przeprowadzają oni staranną selekcję zgłoszeń i przedstawiają kandydatów do finału.
Od 2011 roku wyłonionych przez Kapitułę I stopnia finalistów konkursu poddajemy ocenie Kapituły II etapu (Obywatelskiej, nazywanej też Społeczną) do której zapraszamy osoby znane z aktywności publicznej oraz interesujących, szerokich poglądów na rzeczywistość społeczną. Ma ona wskazać pięciu laureatów, których badania uzna za szczególnie obiecujące nie tylko w sensie ich praktycznej przydatności, ale generalnie dla postępu cywilizacyjnego i intelektualnego.
Dzięki pracy obu Kapituł spośród setek kandydatur co roku wyłaniamy 15 finalistów w pięciu dziedzinach nauki: nauki humanistyczne, społeczne, ścisłe, o życiu i techniczne. W 2022 r. piątka najlepszych otrzyma Nagrody Naukowe – stypendia w wysokości 15 tys. zł oraz wywiad w tygodniku „Polityka”. Pozostała dziesiątka finalistów otrzyma nagrody finałowe w wysokości 5 tys. zł.
Przez 21 lat trwania akcji dzięki pomocy partnerów finansowych oraz czytelników „Polityki”, którzy wpłacali na program stypendialny 1% podatku, nasza fundacja wsparła 347 naukowców kwotą ponad 6 mln 750 tys. zł.
***
Konkurs przeznaczony jest dla młodych naukowców, czyli osób do ok. 35. roku życia. Warunkiem ubiegania się o stypendium jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego udostępnionego na stronie polityka.pl/stypendia i odesłanie go drogą elektroniczną do środy 8 czerwca 2022 roku na adres: stypendia@polityka.pl
Partnerami 22. edycji Nagród Naukowych POLITYKI są: Fundacja Onkologii Doświadczalnej i Klinicznej, Stowarzyszenie Autorów ZAiKS i Dr Irena Eris S.A. Patronem medialnym jest Radio TOK FM
____________________________________________________________________________________
22-04-2022
Już 28 kwietnia 2022 wykonaj pierwszy krok na drodze ku pracy w najbardziej perspektywicznej, a przy tym nieodzownej dziś platformie dla technologii w biznesie.
Weź udział w webinarze Deloitte x Salesforce Alliance!
Wspólnie z ekspertami #DeloitteDigital przekonaj się, że praca w #Salesforce to nie tylko programowanie. To także człowiek, biznes i wielowymiarowy rozwój. Dla wszystkich!
APLIKUJ:
https://bit.ly/395Tfdl
dev.js Summit 2022 (online) to największa polska konferencja poświęcona JavaScript i Front-endowi. W tym roku konferencja odbywa się w dniu 28.04.2022 roku w formie transmisji online. Skierowana jest do architektów, senior i midium developerów w technologiach webowych. Konferencja zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez topowe postaci z polskiego świata JavaScriptu oraz przedstawicieli wiodących firm zajmujących się JavaScript w Polsce. Podczas konferencji na swoim wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia.
W trakcie trwania konferencji odbędą się Wirtualne Targi Pracy JS, na których interaktywnie nawiążesz kontakt z firmami.
W dniu 28.04.2022 roku wygodnie ze swojego domu lub biura możesz w pełni bezpłatnie uczestniczyć w największym cyfrowym wydarzeniu poświęconych JavaScript w Polsce.
Podczas wydarzenia odbywają się również Wirtualne Targi Pracy IT oraz Wirtualne Targi Usług IT, na których spotkacie jedynie renomowanie firmy z branży IT na ich dedykowanych wirtualnych stoiskach.
Rejestracja i udział w konferencji są w pełni bezpłatne. Link do rejestracji na wydarzenie: https://devjssummit.pl/
Ze względu na sytuację panującą na świecie, konferencja odbędzie się w formie online. Spodziewamy się ponad 2000 uczestników z całej polski! Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich chętnych!
Cyber H@ckademy to program dla miłośników cyberbezpieczeństwa chcących poszerzyć swoją wiedzę i sprawdzić umiejętności.
Jeśli wiesz czym są testy penetracyjne, chcesz rozwijać się w doradztwie w zakresie cyberbezpieczeństwa lub wdrażać innowacyjne narzędzia do zarządzania tożsamością cyfrową, weź udział w programie i zacznij przygodę w realnych projektach.
W ramach programu możesz rozwijaj się na trzech ścieżkach kariery:
Kogo szukamy?
Dlaczego warto wziąć udział w programie? Czekają na Ciebie:
Na najlepszych czekają płatne praktyki lub oferta pracy po zakończeniu programu w zespole Cyber Security.
Aplikuj: eRecruiter
Sprawdź szczegóły: Cyber H@ckademy - program praktyk w zespole Cyberbezpieczeństwa (generationkpmg.pl)
Katedra Turystyki i Rekreacji Uniwersyettu Przyrodniczego w Lublinie zaprasza studentów turystyki i rekreacji z uczelni w całej Polsce, do udziału w projekcie realiwoanym w ramach programu Ministerstwa Edukacji i Nauki (MEiN) „Społeczna odpowiedzialność nauki: Popularyzacja nauki i promocja sportu”.
Uczestnicy w ciągu 12 tygodni (marzec-czerwiec 2022) wezmą udział on-line w: grze edukacyjnej – wcielą się w przedsiębiorców w Branżowej Symulacji Biznesowej „Biuro Podróży” i poprowadzą swoją wirtualną firmę (https://www.youtube.com/watch?v=fCgEn4DNp1g), cyklu praktycznych warsztatów i cyklu wykładów „Współczesne metody zarządzania w teorii i praktyce”.
Rekrutacja uczestników do projektu potrwa do 27 lutego 2022 r. Liczy się kolejność zgłoszeń.
Szczegółowe informacje dotyczące projektu, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin rekrutacji znajdują się na stronie:
https://up.lublin.pl/agrobio/wydzial/struktura-i-pracownicy/katedra-turystyki-i-rekreacji/projekt-sonp/wiosenna-akademia-zarzadzania-w-turystyce/
FB Projektu:
https://www.facebook.com/Wiosenna-Akademia-Zarz%C4%85dzania-w-Turystyce-100428685892340/?ref=page_internal
Fundacja Onkologiczna Rakiety prowadzi rekrutację do drugiej edycji projektu "Droga do wymarzonej pracy dla absolwenta z niepełnosprawnością" w ramach programu „Absolwent” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Zaczniemy od cyklu spotkań z psychologiem i doradcą zawodowym, którzy wyznaczą dalszą ścieżkę udziału w projekcie w zależności od Twoich predyspozycji: zdobycie uprawnień zawodowych, ukończenie kursów i szkoleń specjalizacyjnych lub odbycie trzymiesięcznego stażu zawodowego. Przewidziane są również dodatkowe konsultacje z doradcą zawodowym, wsparcie pośrednika pracy i coacha kariery.
Kto może wziąć udział w projekcie?
Osoby spełniające łącznie poniższe warunki:
Co oferujemy w ramach projektu?
Oferowane wsparcie będzie uzależnione od indywidualnie opracowanej ścieżki zawodowej.
Ze względu na sytuację epidemiczną wsparcie będzie udzielane zdalnie.
Jakie dokumenty musisz złożyć?
REKRUTACJA PROWADZONA JEST W TRYBIE CIĄGŁYM DO WYCZERPANIA MIEJSC!
Więcej informacji odnośnie projektu możesz uzyskać, kontaktując się z biurem.
Fundacja Onkologiczna Rakiety
al. Rzeczypospolitej 2/U-2,
02-972 Warszawa, Polska
e- mail: absolwent@fundacjarakiety.pl
tel: 577 912 888 lub 22 299 29 28
Udział w projekcie pozwoli Ci na podniesienie kompetencji oraz pomoże w zdobyciu kwalifikacji zawodowych i ułatwi znalezienie pracy.
Liczba miejsc jest ograniczona - zadzwoń do nas już dziś!
Regulamin projektu i dokumenty rekrutacyjne znajdują się na stronie
https://fundacjarakiety.pl/inne-projekty/absolwent2/
____________________________________________________________________________________
Projekt „Bezpłatne szkolenia Twoją szansą na rozwój!” skierowany jest do osób pełnoletnich, pracujących, które mieszkają na terenie subregionu centralnego woj. śląskiego lub pracują na terenie subregionu centralnego woj. śląskiego. Warunkiem przystąpienia do programu jest przede wszystkim chęć rozwoju, na zajęciach skorzystają ambitni, zmotywowani i gotowi wziąć sprawy w swoje ręce.
W ramach programu można skorzystać ze szkoleń tematycznych, dotyczących takich zagadnień jak: grafika komputerowa (Photoshop), tworzenie stron www, tworzenie aplikacji internetowych, ECDL –Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych (na poziomach base, standard, advanced).Wachlarz oferowanych kursów jest bardzo atrakcyjny, w ramach udziału w „Bezpłatne szkolenia Twoją szansą na rozwój!” można również zapisać się na szkolenia z języka angielskiego (weekendowo poziom B1, B2, z tygodniu A2).
Co ważne, zajęcia odbywają się w trybie weekendowym lub w porach popołudniowych, dzięki czemu nie koliduje to z porą wykonywania pracy potencjalnych uczestników. Rekrutacja rozpoczęła się z początkiem roku, projekt spotkał się z dużym zainteresowaniem. Projekt oferuje prostą, zdalną i cyfrową rekrutację, której można dokonać bez wychodzenia z domu, za pomocą kilku kliknięć:
https://rekrutacja.akademiasukcesu.grupainfomax.eu/
Zainteresowanych odsyłamy po więcej szczegółów na stronę projektu:
https://akademiasukcesu.grupainfomax.eu/szkolenia-wylacznie-dla-osob-pracujacych/
Projekt „Bezpłatne szkolenia Twoją szansą na rozwój!” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego, Oś priorytetowa XI Wzmocnienie potencjału edukacyjnego, DZIAŁANIE 11.4.3 Dostosowanie oferty kształcenia zawodowego do potrzeb lokalnego rynku pracy – kształcenie zawodowe osób dorosłych. Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego.
Informacji o projekcie udzielają:
Karolina Męderak
Magda Niewdana
tel. 884-887-558
projektkph@grupainfomax.com
______________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
____________________________________________________________________________________
Już wiesz o czym mowa?
W ciągu zaledwie 90 minut masz szansę na zrozumienie praw rządzących mikrokosmosem platformy ServiceNow. Wzbogać swoje CV lub profil LinkedIn cennym punktem, podkreślającym Twój potencjał.
Rekrutacja na webinar trwa do 8 grudnia!
Aplikuj już dziś: https://bit.ly/DeloittexServiceNow
____________________________________________________________________________________
W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach w partnerstwie z MDDP Akademia Biznesu Sp. z o.o..
zapraszają do udziału w bezpłatnym projekcie
„Bez barier, bez granic– szkolenia komputerowe dla osób pracujących
z województwa śląskiego – III edycja”
Projekt przeznaczony jest dla osób, które:
UWAGA: Aby uczestniczyć w Projekcie należy spełnić wszystkie ww. kryteria formalne!
Z udziału w Projekcie wykluczone są osoby odbywające karę pozbawienia wolności, z wyjątkiem osób objętych dozorem elektronicznym.
Udział w Projekcie jest BEZPŁATNY.
Szczegółowe informacje na temat projektu znajdują się na stronie: https://bezbarierbezgranic.pl/
____________________________________________________________________________________
aktualnie prowadzi kilka projektów skierowanych do bezrobotnych osób z niepełnosprawnościami, w których:
więcej informacji o działalności Fundacji jest dostępnych na stronie: www.aktywizacja.org.pl/co-robimy
____________________________________________________________________________________
Polska Agencja Prasowa organizuje kolejny już #FakeHunter Challenge – Uwaga! Oszust – jest to inicjatywa mająca na celu uświadamianie społeczeństwu problemu nieprawdziwych informacji (fakenews) publikowanych i rozpowszechnianych w internecie dotyczących oszustw w cyberprzestrzeni, w branży: energetycznej, telekomunikacyjnej, finansowej, opieki zdrowotnej, kosmetycznej.
W związku z tym zapraszamy do udziału w konkursie #FakeHunter Challenge – Uwaga! Oszust.
Każdy może wziąć udział w wyzwaniu polegającym na wyszukiwaniu i weryfikacji fake newsów w sieci dot. oszustw w cyberprzestrzeni. Punkty można otrzymywać za zgłoszenie nieprawdziwej informacji lub przygotowanie raportu weryfikacji faktów opartego na wiarygodnych źródłach informacji.
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!
Szczegóły konkursu na stronie: https://fakehunter.pap.pl/challengeIV
Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach
40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532