PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Szkolenia, konkursy, konferencje dla Studentów

Drukuj

Interesujesz się zarządzaniem projektami? Świat agile'a, scruum'a czy PMBOOK'a nie ma przed Tobą tajemnic? Twoje ambitne cele wyróżniają Cię na tle innych? Chciałbyś spróbować nowego wyzwania?

Kwartalnik StrefaPMI przychodzi z propozycją napisania Twojego własnego artykułu. Nie czekaj! Spróbuj swoich sił i #napiszdoStrefyPMI.

Twój artykuł może zostać opublikowany w najbliższym wydaniu kwartalnika, co wzbogaci Twoje CV o ciekawe doświadczenie i zwiększy Twoją konkurencyjność na rynku pracy!

 

Więcej informacji w wiadomości prywatnej na social mediach StrefyPMI  lub pod adresem: strefapmi@pmi.org.pl

 

Reklama_strefy_dla_studentów_-_grafika_social_media

 


 

 

 

W dniach 20-22 listopada w Katowicach odbędzie Europejski Kongres MŚP Europejski Kongres MŚP - Face the Challenge (ekmsp.eu)  podczas którego agencja reklamowa Cityboard Media (reklama zewnętrzna, reklama internetowa - Cityboard Media Portfolio Cityboard Digital) organizuje panel dyskusyjny pn.
Marketing - digital - sprzedaż. Wyzwania i szanse firm w 2023 roku.

Zapraszamy serdecznie wszystkich studentów i studentki zainteresowanych digital marketingiem do odwiedzenia sali 24 od godziny 11:30 - 13:00 w dniu 21.11.
Dział HR agencji będzie obecny na wydarzeniu i zaprasza do porozmawiania o możliwości zatrudnienia w  biurze regionalnym agencji w Katowicach.

 

 
 

 

 

 

 

Firma MerService Sp. z o.o. która działa na terenie całej Polski, tworząc rozproszone struktury terenowe zaprasza Studentki i Studentow do udziału w bezpłatnej akcji- Akademia Merchandisera. Zainteresowane osoby mogą poznać tajniki wiedzy z zakresu merchandisingu (szkolenie online), praktyczne wskazówki (wizyta stacjonarna w hali sprzedaży pod okiem doświadczonego pracownika), które później mogą się przydać w znalezieniu pracy. Akcję wieńczy otrzymanie certyfikatu, a jeśli będzie to możliwe – również propozycja współpracy.

Szczegoły na: https://merservice.pl/akademia_merchandisera/

 

 

 

Deloitte_CaseAcademy_glowny_1080x1080_26.09

Ruszyła kolejna edycja Case Academy by Deloitte - programu edukacyjnego w formie symulacji biznesowych, w którym eksperci Deloitte dzielą się ze studentami studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich swoją wiedzą.

 Case Academy to certyfikowane, bezpłatne warsztaty z naszymi ekspertami i skrócony proces rekrutacji na płatne praktyki w Deloitte! To także szansa zdobycia niezbędnych kompetencji zawodowych. Podczas warsztatów studenci wcielą się w rolę konsultanta i stawią czoła realnym problemom biznesowym, stworzonym na bazie wieloletnich doświadczeń współpracy z klientami.

 Warsztaty dotyczą audytu, podatków, prawa, zarządzania ryzykiem oraz doradztwa transakcyjnego. Odbędą się w 8 miastach Polski (niektóre także w Katowicach). Więcej informacji dostępnych jest na stronie: https://bit.ly/CaseAcademy

Studenci mogą zaaplikować na następujące Case Academy:

 Katowice: Audit Academy, Dealmaker Academy, Tax Academy, Law Academy.

 Do kogo skierowane są poszczególne Case Academy:

 Audit Academy:

 • Studenci II, III, IV i V roku wszystkich kierunków studiów
 • Chcący zdobyć wiedzę z dziedziny rachunkowości oraz związać swoją przyszłą karierę z audytem.

 Dealmaker Academy:

 • studenci III, IV i V roku studiów i tegoroczni absolwenci kierunków ekonomicznych (ekonomia, rachunkowość, finanse, bankowość, metody ilościowe, ekonometria, matematyka finansowa itp.)
 • Zainteresowani pracą doradcy inwestycyjnego.

 Tax Academy:

 • Studenci II, III, IV i V roku prawa, administracji, finansów i rachunkowości oraz kierunków ekonomicznych,
 • Zainteresowani poznaniem zawodu doradcy podatkowego i projektów podatkowo-prawnych.

Law Academy:

 • Studenci IV i V roku prawa,
 • Zainteresowani pracą nad złożonymi kwestiami prawnymi podczas warsztatów pod okiem prawników z Kancelarii Deloitte Legal.

 Aplikować można online do 3 listopada!

 Link do filmu promującego: https://www.youtube.com/watch?v=yJjula0FaRc&t=9s

 

 

 

W ramach programu Bright your future realizowanego przez Enactus Poland i Standard Chartered Foundation firma BIGRAM SA organizuje warsztat otwarty dotyczący Podstaw Finansów Osobistych. Warsztat odbędzie się 27 października o godzinie 15:00 w formule ONLINE na platformie Teams.

Podczas warsztatu pokażemy na czym polega planowanie przyszłości własnych finansów, jak uniknąć błędów i zapanować nad wydatkami. Pokażemy narzędzia, które na początek pozwolą zobaczyć na co wydajemy nasze pieniądze i dlaczego warto oszczędzać.

Na koniec pokażemy zastosowanie finansów w biznesie na podstawie prostego przykładu, a po warsztacie studenci dowiedzą się czym zajmujemy się w Enactusie i dlaczego warto do Nas dołączyć!

Prowadzącym warsztat będzie Marek Walczyński, Projekt Manager zajmujący się prowadzeniem projektów społecznie odpowiedzialnych w BIGRAM S.A., absolwent kierunku logistyka, obecnie Student kierunku inżynieria zarządzania II stopnia i Doktorant na Wydziale Inżynierii Zarządzania na Politechnice Poznańskiej.

Celem Programu #Bright Your Future jest zdobycie przez uczestników nowych kompetencji z zakresu przedsiębiorczości, które zwiększą szanse na zatrudnienie lub wiedzę niezbędną do założenia własnej działalności. Program skierowany jest szczególnie do osób, które w okresie pandemii utraciły zatrudnienie lub pogorszyły się możliwości.

Link do wydarzenia:https://fb.me/e/1Y8ChK48e
Link do zapisów: https://tiny.pl/wr3w6

 

 

 

 ***

 

thumbnail_plakat Kato Urban Corner - zapraszamy! (4)

 

W dniu 27.10.2022.odbędzie się ciekawe wydarzenie dla Studentek, które marzą o karierze w IT -

Konferencja Women TechStyle Summit 2022 (online) Autumn Edition.

Jest to jedna z największych polskich konferencji poświęconych kobietom w branży IT. Skierowana jest specjalistek z branży IT oraz osób, które dopiero chciałyby rozpocząć karierę branży IT. Konferencja zapewnia niesamowite emocje związane z występami niesamowitych prelegentek z wiodących firm IT w Polsce i na świecie. Podczas konferencji na swoich wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia. W trakcie trwania konferencji odbędą się Wirtualne Targi Pracy IT, na których interaktywnie nawiążesz kontakt z firmami.

Rejestracja i udział w konferencji są w pełni bezpłatne. Link do rejestracji na wydarzenie: www.womentechstyle.pl

 

***

 

W imieniu Accenture zapraszamy studentów na bezpłatny webinar dla studentów. Webinar odbędzie się w czwartek, 13 października o godzinie 18:00 i jest częścią serii Accenture Training Labs.

Temat najbliższego spotkania to: “Tożsamość cyfrowa w Cybersecurity”

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się m.in.:

 • Czym tak naprawdę jest Cybersecurity?
 • Jak wygląda cykl życia cybertożsamości?
 • Jak wraz z rynkiem zmieniają się narzędzia do zarządzania Digital Identity?

Przekonaj się, że cyfrowa tożsamość oraz bezpieczeństwo cyfrowe mają ogromny wpływ na funkcjonowanie nie tylko dużych organizacji, ale też jednostek! Poznaj najważniejsze pojęcia związane z cyberbezpieczeństwem.

Zarejestruj się: https://bit.ly/3EfNwyT

Accenture Training Labs to bogata oferta webinarów i warsztatów poświęconych zarówno kompetencjom miękkim czy tematom rekrutacyjnym, jak i konkretnym technologiom. Podczas wydarzeń studenci pogłębiają wiedzę, zdobywają nowe umiejętności oraz poznają praktyczne zagadnienia i związane z nimi trendy biznesowe. Szkolenia dotyczą takich obszarów, jak: nowe technologie, analiza danych, marketing internetowy i doradztwo biznesowe.

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+