PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Szkolenia, konkursy, konferencje, programy rozwojowe i stażowe dla Studentek/ów i Absolwentek/ów

Drukuj

 

Już po raz trzeci Polska Organizacja Turystyczna i Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska" ogłaszają Konkurs na Najlepszą Pracę Magisterską "Teraz Polska Turystyka". Konkurs został objęty patronatem honorowym Sekretarza Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, Piotra Borysa.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej do Polskiej Organizacji Turystycznej na adres: konkurs.tpt@pot.gov.pl

Do konkursu zgłoszone mogą być prace, które:

  • dotyczą turystyki krajowej lub zagranicznej turystyki przyjazdowej do Polski,
  • zostały obronione i ocenione na stopień bardzo dobry,
  • zostały obronione nie wcześniej niż 1 stycznia 2022 roku.

Szczegóły konkursu znajdziecie tutaj: https://www.pot.gov.pl/pl/konkurs-na-najlepsze-prace-magisterskie-teraz-polska-turystyka

 


 


 


 

Fundacja Robo Sapiens zaprasza do udziału w Kursie na Wychowawcę wypoczynku oraz w Kursie na Kierownika wypoczynku.

Odbyty kurs oraz zakończenie go pozytywnym wynikiem egzaminu otwiera przed kursantami szerokie możliwości zatrudnienia w branży edukacyjnej, wypoczynkowej i turystycznej. Dodatkowo, nasi kursanci po zdaniu egzaminu mogą zostać bezpośrednio zatrudnieni przez Fundację Robo Sapiens jako wychowawcy lub kierownicy na półkoloniach podczas zbliżających się ferii zimowych 2024.

Informacje o Kursach znajdują się na stronie internetowej: https://www.robosapiens.io/kurs-wychowawcy-kierownika-wypoczynku

Aby zapisać się na wybrany Kurs należy uzupełnić krótki formularz zgłoszeniowy na stronie www.


 

Zapraszamy Studentów wszystkich kierunków do udziału w ogólnopolskim konkursie "Googlowanie? Lubię to!".

Zwycięzcy odbędą 3-miesięczny, płatny staż w agencji marketingu internetowego Afterweb (do wyboru stacjonarny lub zdalny). Doświadczenie będzie można zdobyć na stanowisku Copywriter SEO, Junior SEO lub Junior Google Ads Specjalist. Najlepsi stażyści otrzymają szansę na stałe zatrudnienie.

 

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu pracy, której tematem przewodnim jest korzystanie z wyszukiwarki Google podczas nauki. Praca może mieć formę zdjęcia, grafiki, prezentacji lub krótkiego video.

 

Czas trwania konkursu: 16.10.2023 – 15.12.2023 Ogłoszenie wyników: 21.12.2023

 

Aby zgłosić swój udział w konkursie, należy wejść na stronę https://afterweb.pl/googlowanie-lubie-to-ogolnopolski-konkurs-dla-studentow/ i wypełnić przygotowany formularz.

Regulamin konkursu: https://www.afterweb.pl/regulamin-konkursu-googlowanie.pdf


 

Program PROJEKTOR to ogólnopolski program społeczny działający od 2005 r. Głównym celem Programu jest wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci i młodzieży mieszkających na wsi i w małych miastach (do 20 tys. mieszkańców). W ramach Programu studenci-wolontariusze prowadzą bezpłatne zajęcia edukacyjne z aktywności obywatelskiej dla uczniów klas 4-7 szkół podstawowych. Autorem i fundatorem programu jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności. Program realizuje Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości. 

Obecnie trwa rekrutacja wolontariuszy do XIX edycji Programu PROJEKTOR. Więcej informacji na stronie: https://www.projektor.org.pl


 

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+